Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: ben bir öküzüm

kamiloglu
    Guest

Alıntı butterfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aman ayıp olmasın
    bi daha yazalım da sağlam olsun

Çıraklık Dönemi

oh maşallah
    bugün tamamda,yarın?????

Moderatör BeYaZ_KeLeBeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umut dünyası...

Alıntı sevde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanamıyorum berkeley nerden buldun bu forumubu konu kapanalı uzun süre oldu
    bencede yaniiii

berkeley sana pm attım...
    RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMENİN EN İYİ YOLU UYANMAKTIR...

keşiş
    Guest

Vay be, ne günlerdi o günler

Karar Dönemi BEYOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı BeYaZ_KeLeBeK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün yeni bir yıla giriyoruz...ve hiç bişey beni sinirlendiremez....

ama kaç gündür bu konunun konuşulması beni iyice germeye başladı...yanlış anlaşılmasın buraya yazan arkadaşlara değil sözüm...tabiki böyle bir başlığı haklı olarak merak ediyorsunuz...

bende artık cevap yazma gereği duydum...konu benimle ilgili çünkü....

yavaşyavaş arkadaşımız bana özel mesaj attı...tanışabilirmiyiz dedi...ve kendi ismini verdi...bende ilk etapta hiç tanımdağım bir insana ismimi vermek istemedim..ve kendisine kibarca karşı mesaj attım...yanlış anlama presnsibim dedim...ayrıca adımı vermek veya her tanışmak isteyenle tanışma mecburiyetim yok sanırım...

kendisi bu mesajıma ağır hakaretler dolu bir başlık açtı buraya...bence oldukça gereksizdi bu...çünkü ben kendisine ne hakaret ettim ne ağır konuştum...sadece prensibimi dile getirdim...forumda tanışabileceğimizi söyledim..bunun için özele gerek olmadığını söyledim...hatta mesajlar saklıdır mesaj kutumda isterseniz burdanda paylaşabilirim ama ben gerek görmüyorum...

bu konunun daha fazla uzamasını istemediğim içinde cvp yazma gereği duydum...ortada abartılacak hiçbişey yok...beni bilen bilir burda...bende burda insanların sorunlarının paylaşmak ve yardımcı olabilmek için bulunuyorum...

ve yavaşyavaş arkadaşımıza özellikle böyle bişey yapmış olamam herhalde...

neyse umarım bundan sonra bu tür bir sorunla karşılaşmam,karşılaşmayız...ve ilk defa böyle bişey başıma geldiğininde altını çizmek isterim...daha önecede eminim sizinde başınıza gelmiştir böyle tanışmak istemek falan...kibarca fikrinizi söylersizniz adınızı vermek istemessiniz ve konu kapanır...böylesini ilk defa gördüm...
    Başlığı farketmekte biraz geç kaldım ama huyumdur söylemem gereken sözü söylemedikçe benim için her konu yeni konudur...Bu başlığı açan arkadaşımız en başında yanlış yapmış zaten,ben daha yorumları okumadan özelden msj atıp reddedildiğini tahmin ettim(çokmu zekiyim..hayır..)Bu arkadaş bu sitenin formatını yanlış anlamış olmalı özel arkadaşlık kurulacak amaçlı bir site değil burası ama tabikide özel arkadaşlıklarda kurulabilir bu arz talep meselesidir,sen şimdi sanki hiç kimse seninle yazışmıyormuş gibi bir anlam katmışsın başlığa,paylaşmak istediğin şeyler sorunlarınsa ve bu sorunları paylaşmak seni rahatlatacaksa,paylaştığının önemsendiğini görmek seni mutlu edecekse bu işi özelden değil genelden yapmalısın,hiç kimse hiç kimseyle özelden kopnuşmak zorunda değildir hatta beyaz kelebek nezakette bulunup sana msj çekme zahmetinde de bulunmuştur,sen keyfince hiç sormadan birine özelden msj atacak kadar özel bir ayrıcalık görüyorsun kendinde de o özel msj attığın insan bu özelliğini senden yana kullanmak istemediğinde neden kızıyorsun....Sana söylenecek tek sözü sen zaten başlığında kendi kendine söylemişsin............
    YAGMURU UNUTSAKTA İCİMİZ ISLAK,HER SÖZCÜKTE AYRI BİR ÖZLEYİŞ BİLMEMKİ BU NASIL KONUŞMAK...

Yer
    umut dünyası...

teşekkür ederim beyoğlu...

çok güzel anlattın....eline yüreğine sağlık...

ayrıca şunuda belirtmek isterimki bu konunun uzatılması beni rahatsız ediyor...megandan ricam başlığı kilitlemesi.....

Alıntı BEYOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığı farketmekte biraz geç kaldım ama huyumdur söylemem gereken sözü söylemedikçe benim için her konu yeni konudur...Bu başlığı açan arkadaşımız en başında yanlış yapmış zaten,ben daha yorumları okumadan özelden msj atıp reddedildiğini tahmin ettim(çokmu zekiyim..hayır..)Bu arkadaş bu sitenin formatını yanlış anlamış olmalı özel arkadaşlık kurulacak amaçlı bir site değil burası ama tabikide özel arkadaşlıklarda kurulabilir bu arz talep meselesidir,sen şimdi sanki hiç kimse seninle yazışmıyormuş gibi bir anlam katmışsın başlığa,paylaşmak istediğin şeyler sorunlarınsa ve bu sorunları paylaşmak seni rahatlatacaksa,paylaştığının önemsendiğini görmek seni mutlu edecekse bu işi özelden değil genelden yapmalısın,hiç kimse hiç kimseyle özelden kopnuşmak zorunda değildir hatta beyaz kelebek nezakette bulunup sana msj çekme zahmetinde de bulunmuştur,sen keyfince hiç sormadan birine özelden msj atacak kadar özel bir ayrıcalık görüyorsun kendinde de o özel msj attığın insan bu özelliğini senden yana kullanmak istemediğinde neden kızıyorsun....Sana söylenecek tek sözü sen zaten başlığında kendi kendine söylemişsin............

sen bu kadar biliyorsan profesör neden olmadın merak ettim

mor_krizantem
    Guest

başlıkta, içerikte çok boş!!!

Karar Dönemi meltem_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yavasyavas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda insana bu lafıda dedittiler ya kafayı yememek hicten degil birine tanışabilirmiyi diyoruz diyor ki geri pilanda kalmam yok olmaz anlamadıgım nokta sanki insan yiyoruz bu site belli kişilerin bulundugu bir site yani sanki insan yiyoruz ama daha evrimleşemedik suan bipolarım birgün şizofren olursan o gün insan yemeyede başlarız ama bu lafı dedirten kişilerede helal osun başkabirşet demiyorum
    selam, bu kadar sinirlenmek bipo için iyi değil... bazı şeyleri boşver gitsin... seni diğer forumda göremiyorum hiç... bu arada ben meloş hatırladın mı beni?

Yer
    umut dünyası...

Alıntı mor_krizantem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlıkta, içerikte çok boş!!!

başka söze gerek yok artık............

Sayfa 3/3 İlkİlk 123