Sayfa 11/14 İlkİlk ... 7891011121314 SonSon
136 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: günlük duygu durumunu yaz ...RAHATLA !

Banned

hiç bir halin benim için kayda değer değil

Banned

benim için önemli olan amadeus elektrik quartet için kayda değer olmak!

Banned

sanal üstü ,istediğim ve sevdiğim kişi , kendisi için önemli olduğumu hissettiriyor. sonsuz bir güvenle ona bağlıyım. darısı tüm arkadaşların başına.

Bugün benim için çok yorucu bir gündü, haliyle hem fiziken hem de ruhsal olarak çok yoruldum
    Eğer düşünmeden konuşuyorsan, bunun cezası mutlaka seni sonradan defalarca düşünmeye mahkum edecektir...

Karar Dönemi karamsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çalışırsan yorulursun, yorulursun da tükenirsin demek istemiş ama gramer hataları ile dolu.
    Bizim bi hoca vardı derdi ki bize, sen ağzını açtığın an karşındaki senin ingiliz olmadığını anlar. kasmana gerek yok derdini anlatmaya çalış. Bir yabancı geldiğinde bize dese ''Ben Var yemek istemek'' Bak şuna ya ne berbat türkçesi var demiyoruz. Zira bir gün istanbulda vapurla Eminönüne geçiyordum. İki yabancı çift gördüm. Hi Guys Whats upp felan derkene İyi abi senden naber dedi İngiliz sakallı kardeşim. Sen türkçe konuşabiliyo musun diye sordum. Ayıb ettin abi dedi ben türk sayılırım. Oooo kardeşim benim dedim sen meryem anayı teğet geçmişsin nirvanaya ulaşmışsın. Bana da ekonomik kriz teğet geçiyor bu sıralar ama yapcak bişi yok dedim. çocuk hiç bişey anlamadı ama gülümsemesindende taviz vermedi.

özet geçersek bizim bi abi vardı çok seri ingilizce konuşurdu. Bi gün yine Cristine eşi stephane ben ve abi oturuyoz. Stephane başladı anlatmaya, Anlattı anlattı bizim abiye soru sordu. Abi bişi demeyincede bozuldu ama çaktırmadı. Abiye eğildim abi dedim stephane sana soru sordu. Oğlum dedi stephane aldı beni amcasının oğlu gibi anlatıyo ben hiç bişi anlamıyorum ki bunun anlattıklarından. Haklısın abi dedim.

Özetinde özetine gelelim: Ordan ingilize benziyo gibi bi halim mi var kardeş. Sen benim demek istediğimi anladıysan ingiliz kardeş cümlenin yarısına gelmeden anlar merak etme
    why so serious

why so serious

Banned

Alıntı karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim bi hoca vardı derdi ki bize, sen ağzını açtığın an karşındaki senin ingiliz olmadığını anlar. kasmana gerek yok derdini anlatmaya çalış. Bir yabancı geldiğinde bize dese ''Ben Var yemek istemek'' Bak şuna ya ne berbat türkçesi var demiyoruz. Zira bir gün istanbulda vapurla Eminönüne geçiyordum. İki yabancı çift gördüm. Hi Guys Whats upp felan derkene İyi abi senden naber dedi İngiliz sakallı kardeşim. Sen türkçe konuşabiliyo musun diye sordum. Ayıb ettin abi dedi ben türk sayılırım. Oooo kardeşim benim dedim sen meryem anayı teğet geçmişsin nirvanaya ulaşmışsın. Bana da ekonomik kriz teğet geçiyor bu sıralar ama yapcak bişi yok dedim. çocuk hiç bişey anlamadı ama gülümsemesindende taviz vermedi.

özet geçersek bizim bi abi vardı çok seri ingilizce konuşurdu. Bi gün yine Cristine eşi stephane ben ve abi oturuyoz. Stephane başladı anlatmaya, Anlattı anlattı bizim abiye soru sordu. Abi bişi demeyincede bozuldu ama çaktırmadı. Abiye eğildim abi dedim stephane sana soru sordu. Oğlum dedi stephane aldı beni amcasının oğlu gibi anlatıyo ben hiç bişi anlamıyorum ki bunun anlattıklarından. Haklısın abi dedim.

Özetinde özetine gelelim: Ordan ingilize benziyo gibi bi halim mi var kardeş. Sen benim demek istediğimi anladıysan ingiliz kardeş cümlenin yarısına gelmeden anlar merak etme
    yav sen burada düzgün türkçe kullanmamışın. beni şaşırttın!

Alıntı alexstone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav sen burada düzgün türkçe kullanmamışın. beni şaşırttın!
    Bazen bilerek düzgün cümle kurmadığımda oluyor.
    why so serious

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İki gün yorucu geçti ama "değdi mi " sorusuna "kesinlikle " diyorum. Dün akşam yine daha önceden yaşamış olduğum sıkıntıyı tekrar yaşadım ama öncekilerden farklı olarak hiç takmadım .Onu da öyle aşacağım. Şimdi gayet pozitif hissediyorum.

Cahillik Dönemi

düğünlerden nefret ediyorum.....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 7891011121314 SonSon