Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: insanları sevmiyorum ! :(

Karar Dönemi

Angry insanları sevmiyorum ! :(

merhaba...ben 20 yaşındayım. ama çok kötü ruhsal sorunum var artık anladım bunu.
    insanlardan nefret ediyorum. o kadar ki ben yıllarca kickbox yaptım .insanlardan diksiniyorum.korkuyorum ve hor görüyorum

inanırmısın hiç arkadaşım yok. insanlardan uzak duruyourm.
    180 boyundayım ve biraz da kas var tabi. dışarı çok nadir çıkıyorum.atlet giyiyorum.çok terlemede oluyo sokakda ! .sürekli bi kavga hali var.
    bak 20 yaşımdayım ama yapayalnızım.en son, son yakın arkadaşımla az kalsın kan çıkıyodu. ve yapayalnız kaldım işte..ben buyum (
    yakışıklı olmama ragmen.işte görüyorsunuz yapayalnız bir insan evladı .herşey kafada bitiyor.
    3 gündür evden bile çıkmıyorum.internetde beyin yıkayıp,evde ağırlık çalışıyorum.bazen hiç bişe yemediğimde oluyo.
    çıkıp ne yapacam.kız arkadaş yok ...yalnız mı gezim.
    zaten herkez kim bu yarma .falan diyo .sinirlerimi bozuyolar!!!!
    son bi şey daha var...eğer insanların içinde fazla kalırsam beni sömürecekler yada saygısızlık edecekeler..tipim bozulacak diye inanılmaz korkuyorum.

neyse...yorumlarınızı bekliyorum.
    bütün bunlar ruhsal sorunlardan kaynaklanıyor.ama nasıl ?

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoşgeldin

Seni anlıyorum. Her zaman mı böyle insanlardan uzaktın?

Bir de dışarı çıkman için kız arkadaşının olmasına gerek yok, yalnız da bir şeyler yapabilirsin. Çıkıp yürüyüş yapabilirsin, sinemaya gidebilirsin, zor da gelse. Başta zor olsa da yapıp gelince rahatladığını farkedeceksin, özellikle açık havada yapacağın yürüyüş yada koşunun sana büyük faydası olacağını düşünüyorum.
    Hayatı emen karanlık.

Karar Dönemi bekirecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kosovali_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba...ben 20 yaşındayım. ama çok kötü ruhsal sorunum var artık anladım bunu.
    insanlardan nefret ediyorum. o kadar ki ben yıllarca kickbox yaptım .insanlardan diksiniyorum.korkuyorum ve hor görüyorum

inanırmısın hiç arkadaşım yok. insanlardan uzak duruyourm.
    180 boyundayım ve biraz da kas var tabi. dışarı çok nadir çıkıyorum.atlet giyiyorum.çok terlemede oluyo sokakda ! .sürekli bi kavga hali var.
    bak 20 yaşımdayım ama yapayalnızım.en son, son yakın arkadaşımla az kalsın kan çıkıyodu. ve yapayalnız kaldım işte..ben buyum (
    yakışıklı olmama ragmen.işte görüyorsunuz yapayalnız bir insan evladı .herşey kafada bitiyor.
    3 gündür evden bile çıkmıyorum.internetde beyin yıkayıp,evde ağırlık çalışıyorum.bazen hiç bişe yemediğimde oluyo.
    çıkıp ne yapacam.kız arkadaş yok ...yalnız mı gezim.
    zaten herkez kim bu yarma .falan diyo .sinirlerimi bozuyolar!!!!
    son bi şey daha var...eğer insanların içinde fazla kalırsam beni sömürecekler yada saygısızlık edecekeler..tipim bozulacak diye inanılmaz korkuyorum.

neyse...yorumlarınızı bekliyorum.
    bütün bunlar ruhsal sorunlardan kaynaklanıyor.ama nasıl ?
    mrb.arkadaş sorunu bende de var.geçenler de bir arkadaşla izmir e gezmeye gittik.yemek ısmarlamadım diye bana küstü bu.15 gündür konuşmuyoruz.dışarı çıkma sorunu bende de var.sen daha gençsin ,kız arkadaşın da olur merak etme.doktora göründünmü sen hiç.

Karar Dönemi

bi kere doktora gitmiştim.
    dedimki "ben yapayalnızım falan çok bunaldım.hiç dostum yok.insanların benden farklı oldugunu düşünüorum.hor görmek istemiyorum ama hor görüyorm"...
    doktorun dediğine bak şimdi : " şimdi üniversitesideki kantine gidip yalnız oturan kız yada erkek farketmez afiyet olsun de" ...bu ne şimdi ya!
    sonrada bana depresyon hapı verdi.
    depresyon hapını kullanınca resmen uyuşuyoruym.başka hiç bişeye yaramıyor.

balık arkdaşın sorusuna gelince : hep değildim.küçükken biraz kiloluydum.10 yaşıma kadar.dalga falan geçtiler....sonra ben bi soğudum insanlardan.spora yazıldım.şimdi insanlar bana hiç bişe diyemiyo.sonuç mu ne yalnızlık (.

bekir arkadaşın sorusunu ilk başta cevapladım

"BU İŞİN SONU YOK " yardım edin......
    YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN...

goffee
    Guest

İnsanları sevmediğini düşünüyorsun ama o kadarda kötü durumda değilsin onları düşündügün kadar da hor görmüyorsun yoksa bu konuyu açmazdın onlara deger vermiş olmazdın.
    Senin sadece biraz kafan karışmış.
    Yanlızlığın zamanla geçecek insanın doğasında vardır tamamen yanlız yaşayamaz zamanla düzeleceksin.
    Doktorun verdiği ilacı kullan bir süre sonra etkisini görürsün.
    Benm hep söylediğim bir söz vardır her sözde mantık aranmaz o açılardan bakarsak mantık diyede birşey yoktur aslında.
    Doktor kendince en doğru olan tavsiyeyi vermiş.
    Biraz saçmada gelse sana mini bir terapi uygulamak istemiş.
    Sonuçta bu karşındakine zarar veren bir terapi değil.
    Hatta gün içinde tanımadıgın birinin afiyet olsun diyerek geçip gitmesi o kişinin hoşunada gidebilr.
    Bazen sabahları tanımadıgım insanların bana günaydın efendim diyerek yanımdan geçip gitmesi benm hoşuma gidiyor.
    Demiyorumki bunu sürekli alışlanlık haline getirin ama bazen olmalı böyle şeyler.
    Konu goffee tarafından (30-07-2011 Saat 11:22 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

tamam.şimdi insanlara günaydın veya afiyet olsun diyim...sonra onu bir daha hiç görmiyecem..hemen pat diye arkadaş olup adını mı söyleyecek.burası yurtdışı değil.burda arkadaş olmak için ya aynı sınıfda yada iş yerinde olman lazım.yada arkadaşının arkadaşı..diğerlerine seri katil gözüyle bakıyorlar.
    burda adını ögrenmek için birinin üç gün bile geçtigi oluyor.insanlar birbirinin isimlerini bile söylemiyorlar.hoş zaten ben çok soğuk davranıyorum.o ayrı ama....
    ben kaç kere denedim..çok tatlı bi kız hapşurmuştu sokakda.çok yaşa dedim.kız bana öyle bi baktıki dediğime pişman oldum !.....
    insanların garip garip bana bakmalarından nefret ediyorum .

sizi bilmem ama ben o aptal düşünceleri söküp atmak istiyorum beynimden..

goffee
    Guest

tamam.şimdi insanlara günaydın veya afiyet olsun diyim...sonra onu bir daha hiç görmiyecem..hemen pat diye arkadaş olup adını mı söyleyecek.burası yurtdışı değil.burda arkadaş olmak için ya aynı sınıfda yada iş yerinde olman lazım.yada arkadaşının arkadaşı..diğerlerine seri katil gözüyle bakıyorlar.
    burda adını ögrenmek için birinin üç gün bile geçtigi oluyor.insanlar birbirinin isimlerini bile söylemiyorlar.hoş zaten ben çok soğuk davranıyorum.o ayrı ama....
    ben kaç kere denedim..çok tatlı bi kız hapşurmuştu sokakda.çok yaşa dedim.kız bana öyle bi baktıki dediğime pişman oldum !.....
    insanların garip garip bana bakmalarından nefret ediyorum .

sizi bilmem ama ben o aptal düşünceleri söküp atmak istiyorum beynimden..

Bak işte anlamadıgın kısım bu.
    İnsanlarla hemen arkadaş olman gerekmiyor.
    Hatta arkadaş olman gerekmiyor.
    Ve insanlara basit bir selam vermen için de arkadaş olman gerekmiyor.
    Bu sadece kendini rahat hissetmen için gereken birşey.
    Daha fazlası değil.
    Sen hemen arkadaşlıga o kadar takılmışsın ki hemen öyle oluveriyor sanıyorsun hemen öyle oluvermek doğru değil zaten.
    Konu goffee tarafından (30-07-2011 Saat 12:26 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

okuldaki arkadaşlarım bile diyor sen hep kendi kendini dışlıyorsun diye.bi keresinde bazı arkadaşlar bi yere falan gitmişti heralde.beni çagırmamışlardı.bende onlara öyle bi kızdım ki.okul arkadaşlarım iyi insanlar tamamda ben insan içine giremiyorum abi.(
    mesela bi anımı daha anlatayım durumun ne kadar kötü oldugunu siz düşünün!!!! ben son 1 ay içinde hani yaz tatili ve üniversite kapalı ya.10 tane restaurant işine girdim ve hepsinden ya kovuldum yada istifa ettim.ama orda çalışanların hepsi köle gibi.müşterilere peygamber muhamelesi yapılıyor.komilere küfürler falan ...
    her neyse.....
    akrabalarım bazen el şakası yapıyor bana.sırf bu yüzden uğramamadıgım akrabalarım var.akrabaya bişe diyemiyosun soınuçta.
    goffee den başka yorum yapan yok heralde!....yorumlarınıza saygı duyorum tabikide.yorumlarınızı eksik etmeyin.herkezi sonuçta allah yarattı.
    yourum yapan yapmayan herkeze teşekkürler bu arada....
    allah herkeze şifa versin...bunların hepsi ruhsal sorunlar.......en zor şeyde bu.
    gidip lokantada ziyafet çekeceğimize bence kendimizi ruhumuzu geliştirecek bişeyler almalıyız.hem fit kalırız.
    Konu kosovali_gs tarafından (30-07-2011 Saat 03:58 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi balık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okuldaki arkadaşlarım bile diyor sen hep kendi kendini dışlıyorsun diye.bi keresinde bazı arkadaşlar bi yere falan gitmişti heralde.beni çagırmamışlardı.bende onlara öyle bi kızdım ki.okul arkadaşlarım iyi insanlar tamamda ben insan içine giremiyorum abi.(
    mesela bi anımı daha anlatayım durumun ne kadar kötü oldugunu siz düşünün!!!! ben son 1 ay içinde hani yaz tatili ve üniversite kapalı ya.10 tane restaurant işine girdim ve hepsinden ya kovuldum yada istifa ettim.ama orda çalışanların hepsi köle gibi.müşterilere peygamber muhamelesi yapılıyor.komilere küfürler falan ...
    her neyse.....
    akrabalarım bazen el şakası yapıyor bana.sırf bu yüzden uğramamadıgım akrabalarım var.akrabaya bişe diyemiyosun soınuçta.
    goffee den başka yorum yapan yok heralde!....yorumlarınıza saygı duyorum tabikide.yorumlarınızı eksik etmeyin.herkezi sonuçta allah yarattı.
    yourum yapan yapmayan herkeze teşekkürler bu arada....
    allah herkeze şifa versin...bunların hepsi ruhsal sorunlar.......en zor şeyde bu.
    gidip lokantada ziyafet çekeceğimize bence kendimizi ruhumuzu geliştirecek bişeyler almalıyız.hem fit kalırız.
    İnsanlarla anlaşamamana neler sebep oluyor bunları belirle istersen?
    İnsanlarla bir arada bulunmak istemiyorsun çünkü korkuyorsn ve hor görüyorsun.
    Peki ilişkiye girdiğinde neler yaşıyorsun da sorun çıkıyor.
    Mesela ben genelde sıkılıyorum yani tek başıma da iyiyim. Bazen rahat edemiyorum yanlarında, bazn sıkılıyorum, bazen istemiyorum. Yolda bazen bana da garip garip bakıyorlar gibi geliyor o zaman sinir oluyorum. O zaman sevmiyorum işte insan içine çıkmayı. Ama kimi zaman da girip sohbet edebiliyorum işte ne bileyim.
    Bunun gibi sen de sorunlarını belirlemelisin. Neden yeni bir ortama girince barınamıyorsun? insanlarla ilişkiye ihtiyaç duymadığın için mi ilişki kurmuyorsun.
    Bence bi uzmanla bunları konuşabilirsin, doktor sana faydalı olacaktır.
    Hayatı emen karanlık.

Karar Dönemi

saati 150 dolar uzmanlarla konuşmak ...bilemiyorum. o kadar param yok.ögrenci ve çalışmıyorum.
    ssk larda da hiç ilgilenmiyorlar.uyuşturucu depresyon ilaçları veriyorlar.o haplar insanı MAL yapıyo hiç bişe anlamıyorsun edemiyorsun böylece hiç bişeyin farkında olmadıgın içinde mutsuz olmuyorsun mutlu da olmuyorsun..böyle işte ...mal gibi bişey....benim fikrim tabi ..yanılıyo olabilrim!

Sayfa 1/4 1234 SonSon