6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bu belirtiyi yaşayan var mı ?

Karar Dönemi

Standart Bu belirtiyi yaşayan var mı ?

Arkadaşlar 5 aydır hayatım zindan olmuş gibi hissediyorum geçen hafta doktora gittim anksiyete olduğumu söyledi fakat ilaç tedavisine gerek duymadığını 7.aya kadar düzelmezsem o zaman ilaç tedavisi uygulayacağını söyledi.
    5 aydır neler çektiğimi anlatmaya kalksam çok ama çok uzun bir yazı olur bu rahatsızlıkta benim en çok canımı sıkan sabah uykudan uyanır uyanmaz aldığım ilk nefesten sonra gece uyuyana kadar kabaca her dakika en az 3 defa derin nefes almaya çalışmam. . Bazen aldığım nefesin bedenimi doyurduğunu hissediyorum ama genelde bu hissi yaşayamıyorum ve sürekli derin nefes alıp veriyorum bu 5 aydır böyle geçmiyor geçmiyor geçmiyorrrr haftada 1-2 gün kendimi nefes konusunda iyi hissettiğim oluyor ama sadece 1-2 gün le sınırlı geri kalan günler nefes konusu yüzünden hayatımı cehenneme çevirebiliyorum. . Anksiyete yaşayan arkadaşlara sorum şu benim gibi nefes konusunda aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ? Her gün ama her gün sabah tan akşama kadar derin nefes alma ihtiyacı hissediyor musunuz ??

Karar Dönemi

nefes sıkıntısı çekmen normal nefes egzersizleri yap evin dışında yürüyüş gibi spor yap ... ve bir başka uzmana git derim

Karar Dönemi misterioso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    East Europe

Alıntı trolber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5 aydır hayatım zindan olmuş gibi hissediyorum geçen hafta doktora gittim anksiyete olduğumu söyledi fakat ilaç tedavisine gerek duymadığını 7.aya kadar düzelmezsem o zaman ilaç tedavisi uygulayacağını söyledi.
    5 aydır neler çektiğimi anlatmaya kalksam çok ama çok uzun bir yazı olur bu rahatsızlıkta benim en çok canımı sıkan sabah uykudan uyanır uyanmaz aldığım ilk nefesten sonra gece uyuyana kadar kabaca her dakika en az 3 defa derin nefes almaya çalışmam. . Bazen aldığım nefesin bedenimi doyurduğunu hissediyorum ama genelde bu hissi yaşayamıyorum ve sürekli derin nefes alıp veriyorum bu 5 aydır böyle geçmiyor geçmiyor geçmiyorrrr haftada 1-2 gün kendimi nefes konusunda iyi hissettiğim oluyor ama sadece 1-2 gün le sınırlı geri kalan günler nefes konusu yüzünden hayatımı cehenneme çevirebiliyorum. . Anksiyete yaşayan arkadaşlara sorum şu benim gibi nefes konusunda aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ? Her gün ama her gün sabah tan akşama kadar derin nefes alma ihtiyacı hissediyor musunuz ??
    Gece uyurken nefes alamadan uyandığınız oluyor mu?
    STATUS EXCESSU IN TRANCE

Karar Dönemi

bende gece yatarken uykudan sıçrama oluyor kalp çarpıntısı baş dönmesi çok kötü .(

Cahillik Dönemi elmaelma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankisiyete olur ama başka rahatsızlığınızda olabilir sıkıntılı olunca başka şeyler düşün
    HAYALPEREST

Karar Dönemi

bendede vardı nefes alamama yutkunamama her allahın gunu her saat her dakıka 1 sene boyle dolastım. 18 yasındaydım o zamanlar üni. sınavları vardı hıc bır sey yapamadım cunku calısamadım herkes rahatca oturup dolasırken ben nefes almak ıcın ugrastım ama hayattan umudu kesmedım yenılmedım kotu degıl ıyı seyler dusundum ve suan cok daha ıyıyım bazen yatarken sıkıntı gelıyor yutkunma guclugu cekıyorum ama kendımı bır seye verdıgım an duzelıyor. kendını bırseyle mesgul et ve ıyı seyler dusun.