Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sizce kendimizi burda deşifre etsek rahatlar mıyız?

Karar Dönemi

Standart sizce kendimizi burda deşifre etsek rahatlar mıyız?

merhaba başlıkta da belirttiğim gibi sizce burda kendimizi deşifre etsek, fotoğraflarımızı paylaşsak, gerçekten neler hissettiğimizi yazsak, yani böyle canımızı gururumuzu acıta acıta anlatsak, nerde yaşadığımızı falan söylesek rahatlar mıyız yoksa daha mı kötü hissederiz?

dreamer8
    Guest

Çok güzel bir konu açmışsın. Teşekkür ediyorum. Burada, derin paylaşımlara olanak sağlayan, insanları rahatlatan, sırrını ve özelini açmasına olanak sağlayan şey; face gibi açık kimliklerle değil de sadece bir rumuzla burada bulunmaları. Gerekli güven ortamı sağlandığında özel mesajlar aracılığıyla, birbirini yakın bulan üyeler elbette telefonlaşabilir, buluşabilir. Fakat kişilerin profillerinde fotoğrafları ve açık bilgilerinin bulunması bana böyle bir forum için doğru gelmiyor. Aksine o zaman daha az rahat hisseder insan kendini.

Banned

facebook da psikoloji psikiyatri grupları var orada yap.

https://www.facebook.com/groups/915069168515873/

https://www.facebook.com/groups/psikolojim/

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emin ol daha kötü oluruz. bi kaç kez denedim burda olmasada başka forumda.
    Uzaklarda..

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba başlıkta da belirttiğim gibi sizce burda kendimizi deşifre etsek, fotoğraflarımızı paylaşsak, gerçekten neler hissettiğimizi yazsak, yani böyle canımızı gururumuzu acıta acıta anlatsak, nerde yaşadığımızı falan söylesek rahatlar mıyız yoksa daha mı kötü hissederiz?
    Böyle bir davranışta her zaman özgursunuz,ama malesef istenmeyen tatsız sonuçlar dogurabilir .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana sorarsınız kendinizi ifade edin , sıkıntılarınızı anlatın ancak fotoğraflarınızı ve kimliği tespit edici bilgiler paylaşmayın.O an rahatladığınızı düşünürsünüz ama ilerde büyük sorunlar doğabilir.Bunun haricinde burada samimi olduğunuz ve inandığınız biri olursa ileride özelden telefon numaraları verirsiniz , ondan sonrasını kendinizi daha da tanıtıyorsunuz.Tabi bunlarda da biraz zaman gerekiyor.Karar sizin ama birçoğumuz bunu söylüyorsa "dikkate alın" derim.

Banned

sakın öyle bir şey yapma.senden hoşlanmayan biri resmini ve adını kullanıp internete koyabilir.o zaman hayatın kayar.sakın ama sakın aklına bile getirme.insanoğluna güven olmaz.sonra çok pişman olursun.

Karar Dönemi

arkadaşlar cevaplarınızı okudum hepinize teşekkür ederim. bugünlerde dipteyim resmen dakika geçmiyor, aklıma hep uç fikirler geliyor.

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İçini buraya dökebilirsin ,anlat .Biz yardımcı olamayız belki ama fikrimizi söyleriz.Senin böyle düşünmen de belki farklılık aramandandır.

Yorumlarda da dediği gibi isteyen istediği zaman iyi anlaştığı bir arkadaşı var ise onunla görüşebilir, telefonda konuşabilir vb. Senin de anlayacağın üzere her şeyini burada deşifre etmek sana bir şey katmaz aksine çok fazla zarar verebilir ki bana göre kesinlikle de verir. Anladığım kadarıyla bu aralar büyük çıkmazlar içindesin, tedavi oluyor musun bilmiyorum ama profesyonel birinden yardım almanı tavsiye ederim
    Eğer düşünmeden konuşuyorsan, bunun cezası mutlaka seni sonradan defalarca düşünmeye mahkum edecektir...

Sayfa 1/3 123 SonSon