Sayfa 7/25 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
244 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: itiraf edin rahatlayın... köşesi...

Karar Dönemi sanalprenses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir

Alıntı yagmurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu çocuk ne yapmaya çalışıyor?

msn de de yüzyüze de sohbetimiz var, ben karşısına çıkınca gözlerime bakamayacak kadar heycanlanıyor.Bazen ben konuşurken birden ciddileşiyor.Bana ilgili ve farklı davranıyor.

adımın anlamını,burcumu,müzik zevklerimi,gittiğim yerleri soruyor günümün nasıl geçtiğini soruyor.Kısa cevaplar verdiysem canın mı sıkkın diyor.
    sonra birden değişiyor.Bazen sohbeti uzatmıyor.sıradan konuşuyor...

fakat daha önce de dediğim gibi bu kişi benim kursta dersime giriyor.ama yaşıtım sayılır...

neden böyle davrandığını merak ediyorum;çünkü bende ondan hoşlanmaya başlamıştım...Nasıl davranmalıyım anlamadım ki:S

hem ilgimi anlasın istiyorum,hem de çok açık vermek istemiyorum.Varsa bir şeyler o açılsın...zaten az kaldı kursun da bitmesine...nasıl yaklaşsam doğru olur?

nasıl kesin emin olacağım benden hoşlandığına...sadece belirtiler bunu gösteriyor...
    Ben kendim pek böyle şeyler yaşamadım ama mesela şu an bana aşık olan insanın ilk buluşmamızda ellerinin titremesi hiç geçmemişti. Bardağını düşürecek diye korkmuştum Bir de sürekli konuşuyordu. Çok sessiz konuşuyordu ama zor işitiyordum.

Bu türden şeyler de var mı? Bir de eğer kurs bitiyorsa ve seninle ayrılmak zorunda kalacaksa mutlaka bir şekilde son güne kadar telefon numaranı almaya çalışacaktır. Ya da ev adresini öğrenmeye...

goffee
    Guest

İtiraf ediyorum kararsızlıktan sevdiğimin hediyesini alamadım.
    Harakiri bıçagı istiyor öyle her yerde satılmıyorki.
    Feneri çok seviyor ama öyle çok feneri var ki.
    Radiolu saat en iyi fikirdi ama ben değişik birşey bulurum ümidi ile 1 haftayı bitrdim.
    Yine geciktim :S

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynanın karşısında mantıksızlaşabiliyorum. kendime öfkeliysem, o zaman yaşadığımı hissederim.
    Konu devhis tarafından (15-02-2011 Saat 05:09 AM ) değiştirilmiştir.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

itiraf ediyorum sonzu mutluluğu arıyarak aldandım . erkekelre güvenerekten gerçek sevginin olabileceğine inandım. don kişot gibi atımı hayallerime sürdüm ama her seferinde kendimden ve düşlerimden dayak edim . hani sevgi emektiiii. hangi söz ikna edebilir hangi gözyaşı dindirebilri hayallerimin çığlıklarını. umutsuz yaşanmaz ama bu çirkin dünyada ne kadar güzel kalabilrisn . ya da başka bir iyinin seni bulabilme olasılşığını hangi olasılık hesabı çözer. offfffffffffffffffffffffffffff her şeyden usanmışım biri tutup kaldırsın beni tek başıma yürüyemiyorum.

Karar Dönemi misterioso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    East Europe

Alıntı devhis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynanın karşısında mantıksızlaşabiliyorum. kendime öfkeliysem, o zaman yaşadığımı hissederim.
    Dolu bir yüzle karşılaştığından dolayı , kelimeler birbirine karışabilme olasılığı olabilir ve bu yüzden mantıksızlaşıyor gibi hissedebilirsin.
    STATUS EXCESSU IN TRANCE

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

itiraf ediyorum 18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.keşke olsydı ömrümü ona adasaydım.biliyorum hiçbir zaman da olmayacak.umudum yok.yalnız ölücem biliyorum
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

aşık olmak istiyorum hemde doyasıya pişman olmadan karşılık blarak utanıp kızrmak istiyrumm

Karar Dönemi misterioso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    East Europe

Alıntı melankolik_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraf ediyorum 18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.keşke olsydı ömrümü ona adasaydım.biliyorum hiçbir zaman da olmayacak.umudum yok.yalnız ölücem biliyorum
    Yok artık Lebron james
    STATUS EXCESSU IN TRANCE

goffee
    Guest

Alıntı melankolik_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

itiraf ediyorum ilk sevgilim oldugunda 33 yaşlarımdaydım.
    hiçbirzaman gençlerin sevgilim yok diye üzülmesine anlam veremedim.
    evt sevmek sevilmek güzel sevdiğin varsada konusup sevgini söylemelisin.
    olursa olur olmazsa olmaz vardır başka bir yerde seni merakla bekleyen elbet.
    ancak neden bir sevgilim yok denmesini anlamıyorum.

aşk var bence gerçek kadar görünür şekilde vardır. sadece emek ve sevilmeye yaşanmaya değer gbir gerçeklikle vücut bulacak o kişi... eğer sevilmeye değerse emekle aşkı yaratırsnız..

Sayfa 7/25 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon