Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Hastaneye yatma,yardım eder misiniz?

Hydra
    Guest

Alıntı burcuburcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizler ne kadar iyi yaklaşıyorsunuz.Duygulandım,hatta ağlıyorum şimdi.Hydra,goffee,nursel,su gibi..Teşekkür ederim ilginize
    Sevgili burcuburcu.Her zaman yanınızda olmaktan gurur duyarım.Evlatlarını düşünen annenin ayakları yıkanır, suyu içilir.Saygım sonsuz size.Annesiniz işte bundan ötesi yok.Şundan eminim ki Rabbim size en iyisini en hayırlısını verecek.Umudunuzu yitirmeyiniz.Umut en iyi şeydir.

Bu arada eğer İstanbul'da iseniz yatışınız burada gerçekleşecekse hekimlerinizle konuşup sizin tedaviniz konusunda bilgilendirme alıp, tedaviniz konusunda nelerin yapıldığını takip ederim.Gerekli olduğu durumda mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Saygılar

Karar Dönemi burcuburcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara

Ne güzel sözler bunlar.Buna layık mıyım bilemiyorum.Çok iyisiniz yardımınız için sağolun.Ne yazıkki Ankara Gata da yatacağım.Hayırlısı olsun.Biraz evvel çocuklarıma durumu açıkladım.12 yaşındaki oğlum her zamanki gibi ilsini kardeşine vererek hüznünü yatıştırmaya çalıştı.8 yaşındaki oğlumsa bol bol göz yaşı döktü.Hastane deyince ameliyat geliyor aklına küçüğümün,hiç sevmez hastaneleri.Topu topu 2 kere gittiği için belki de Ona durumun farklı olacağını,ziyarete gelebileceklerini(!),sadece uyuyup,ialaç almam gerektiğini söyledim.Yorulmuşum dinlendirecekler dedim.Evde ben seni yatırırım yemeği abim yapar ben ortalığı toplarım dedi yaa.Bu ilaçların sadece hastanede verilebilecek ilaçlar olduğunu,sağlığımı doktorların kontrol etmesi gerektiğini söyleyince razı geldi.Yalan söylemeyi doğru bulmadım,yakalardı beni mutlaka Anlatmasam yarın okuldan geldiklerinde beni bulamayınca özellikle büyük olan meraklanırdı.Paniktir o.Babası ne dese kafada bir sürü şey kurup çözerdi.Abi olarak kardeşini yanına alır şimdi biliyorum.O da kendini yetişkin adletti.Ders çalışmak yerine benimle ,kardeşiyle evle ilgileniyor.Dağıldılar benim yüzümden.Allahım hayırlısıyla biraz daha durgun yaşamaya başlasam,devamını ben getiricem.Bıktım artık grip gibi aynı..Hop iyiyim,hoop kötüyüm.Kim olsa başına gelmeden anlamaz.
    Kendini boşa harcamış olur insan,dilediğine ulaşıp da sevinç duymazsa.Yıktığın hayat kendininki olsun daha iyi;yıkmakla kazandığın yapmacık bir mutluluksa.
    MACBETH'ten alıntıdır.

Hydra
    Guest

Alıntı burcuburcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel sözler bunlar.Buna layık mıyım bilemiyorum.Çok iyisiniz yardımınız için sağolun.Ne yazıkki Ankara Gata da yatacağım.Hayırlısı olsun.Biraz evvel çocuklarıma durumu açıkladım.12 yaşındaki oğlum her zamanki gibi ilsini kardeşine vererek hüznünü yatıştırmaya çalıştı.8 yaşındaki oğlumsa bol bol göz yaşı döktü.Hastane deyince ameliyat geliyor aklına küçüğümün,hiç sevmez hastaneleri.Topu topu 2 kere gittiği için belki de Ona durumun farklı olacağını,ziyarete gelebileceklerini(!),sadece uyuyup,ialaç almam gerektiğini söyledim.Yorulmuşum dinlendirecekler dedim.Evde ben seni yatırırım yemeği abim yapar ben ortalığı toplarım dedi yaa.Bu ilaçların sadece hastanede verilebilecek ilaçlar olduğunu,sağlığımı doktorların kontrol etmesi gerektiğini söyleyince razı geldi.Yalan söylemeyi doğru bulmadım,yakalardı beni mutlaka Anlatmasam yarın okuldan geldiklerinde beni bulamayınca özellikle büyük olan meraklanırdı.Paniktir o.Babası ne dese kafada bir sürü şey kurup çözerdi.Abi olarak kardeşini yanına alır şimdi biliyorum.O da kendini yetişkin adletti.Ders çalışmak yerine benimle ,kardeşiyle evle ilgileniyor.Dağıldılar benim yüzümden.Allahım hayırlısıyla biraz daha durgun yaşamaya başlasam,devamını ben getiricem.Bıktım artık grip gibi aynı..Hop iyiyim,hoop kötüyüm.Kim olsa başına gelmeden anlamaz.
    Doğru buyurdunuz.Tam olarak anlıyamasakta hissetmeye çalışıyoruz.Siz en doğrusunu yaptınız, çocuklarınıza yalan söylemek yerine uçları törpülü cümleler kurmak daha iyi ve yararlı olmakta.Sizin yüzünüzden diye düşünmeyin, siz bu durumu kendiniz yapmadınız ki her insanın başına gelecek bir durum.O yüzden her şeyin daha güzel olacağı konusunda umudumuzu yitirmeyelim.Daha iyi daha güzel olacak.

Karar Dönemi nursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili burcuburcu öncelikle siz herşeye layıksınız bunu hiç unutmayın .
    sizi tanımıyorum ama inanın çok üzüldüm ALLAH yar ve yardımcınız olsun kendinize güvenin ve çocuklarınız için biran önce tedavi olup toparlanın hayat sizin için çok güzel olacak.

Karar Dönemi

selam chatleşelim mi
    bendede aynı rahatsızlık var

Karar Dönemi

merhaba geçmiş olsun bende bipolarım senin yaşadıklarını hemen hemen aynısını yaşadım.Geçen hafta bakırköyden taburcu oldum.Hastane ortamında bizi iyileştirmek için çabalayan melekler var.Bu hastalıkla başetmenin yolu ilaçları düzenli içmekten geçiyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12