6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: eskiye dönük olarak yaşamaya mı çalışmalıyım ?

Karar Dönemi

Exclamation eskiye dönük olarak yaşamaya mı çalışmalıyım ?

Merhabalar iyi akşamlar ,

Son beş aydır aklımı çok kurcalayan bir sorunum var benim yardımlarınızı bekliyorum ... Benim üç senelik bir ilişkim vardı tam bir yıl 2 ay önce son buldu, bir yıl içinde artık eskiye dönük yaşamamam gerektiğini düşündüm ve beş ay önce bir ilişkiye başladım , ama öyle boş hissediyorum ki kendimi... insanlarda acımasız ilişkimin yanında birde başka bir insan tanıdım bana çok değer verdiği ortada ama arkadaşken bile beni incitecek o kadar çok şey yaptı ki acaba onunla mutlu olur muyum diye düşünürken oda yıktı hayallerim beş aydır devam eden ilişkim ise öyle çok pasif ki ikimizde hayatımızı yaşıyor sadece haftada bir konuşuyoruz resmen ...Şimdi ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun bana. eskiye dönük olarak yaşamaya mı çalışmalıyım ? ne kadar beni incitse de hayatıma ansızın giren o kişiyle mi bir yola çıkmalıyım yoksa beni umursamayan sevgilimle mutlu mu olmaya çalışmalıyım ???
    Konu Selina tarafından (04-12-2010 Saat 06:13 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eskiyi hiç düşünme derim bitmiş işte bırak orada kalsın eğer hala bir şeyler kalsaydı sende yada onda 1yıl 2ay ayrı duramazdın hatta hayatına kimseleri sokamazdın..yeniyi de salla bence o iş olmamış çünkü daha 5ayda heyecan yoksa ilerde çabuk biter gibime geliyor..ayrıca seni şimdiden inciten biriyle devam etme fikri tuhaf değil mi..boşlukta olmalısın uzun süreli bir ilişkiden çıkmak insana çok kolay hata yaptırabiliyor bende 7yıllık bi ilişkiden çıkıp bi anda yeni tanıştığım biriyle evlilik hayalleri kurup saçmaladım daha kısa bi süre önce önceee şöyle bi kendini topla hayattan ne istediğine karar ver, arkadaşlarınla daha çok vakit geçir sık sık sinemaya git kitap oku.... eski ilişkine dönersen neler olur herşey düzelir mi düşün (ama objektif ol duygusal davranma asla)
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi

Değerli chenn;tavsiyelerin için çok teşekkür ederim .. ben bir hata yaptım ve eski ilişkimi unutamadan bir yenisine başladım aslında kendimi çok kötü hissediyorum çünkü hayla her gece eski sevgilimi geri istiyorum diye ağlıyorum böyle olunca da hayatımdaki o kişiye haksızlık ettiğimi düşünüyorum.İtiraf etmem gerekir ki ben eskiyi hiç unutmadım unutamadım hayla çok seviyorum şuanda çıkıp gelse belki her şeyi silip yine onun olurum ... Tabi onun tekrar benimle olması artık kocaman bir HAYAL...

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çk ii anlıyorum seni o ağlamaları geçmişi geri istemeleri kimse bnden ii bilemez Allah sabır versin zmna ihtiyacın var inş. en yakın zmnda kafanı toplar geçmişe bi sünger çekebilirsin zor olsada..
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi

zamanmış derde deva...
    belki de eskiyi unutmak için yenisi var ama geçmişten kurtulamassın...
    benimde sorunum bu;geçmişe sünger çekemiyorum...
    unutmak için kendimi çalışmaya,gezmeye tozmaya adadım.
    soluksuz kaldığımda unutuyorum ama şarkılar yine hatırlatıyor..bir kafenin önünden geçerken bir şarkı ve biz....
    sanırım ben sana destek yerine köstek oluyorum...
    bence yüreğinin götürdüğü yere git ve istemiyosan bırak...önemli olan mutlu olabilmek

Karar Dönemi

Alıntı nar tanesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanmış derde deva...
    belki de eskiyi unutmak için yenisi var ama geçmişten kurtulamassın...
    benimde sorunum bu;geçmişe sünger çekemiyorum...
    unutmak için kendimi çalışmaya,gezmeye tozmaya adadım.
    soluksuz kaldığımda unutuyorum ama şarkılar yine hatırlatıyor..bir kafenin önünden geçerken bir şarkı ve biz....
    sanırım ben sana destek yerine köstek oluyorum...
    bence yüreğinin götürdüğü yere git ve istemiyosan bırak...önemli olan mutlu olabilmek

Estafrullah ne kösteği.o deva olan zaman bir an önce işlevini gerçekleştirse ne kadar güzel olucak sadece benim için değil herkes için bu böyle sanırım . bende elimden geldiğimce gezmek tozmak ve değişik aktiviteler ile uğraşıyorum olmuyor olmuyor olmuyorrr artık geçsin unutayım bitsin bu korkulu rüyaa