Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rüyalar

Karar Dönemi nil-007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Rüyalar

Arkadaşlar size bir önerim var..Her gün gördüğümüz rüyalarımızı yazalım ve bu şekilde içinde bulunduğumuz psikolojiyi anlamaya çalışalım.Ne dersiniz?

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olabilir aslında iyi fikir.ama ne gördüğümü şimdi hatırlamıyorum anımsadığım an yazarım.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Karar Dönemi sanalprenses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir

Sitede şöyle iyi bir tabirci varsa neden olmasın

IDDQD
    Guest

Alıntı sanalprenses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede şöyle iyi bir tabirci varsa neden olmasın
    Medium Memiş varmış. Ama o da obezite tedavisi görüyormuş. Artık XLarge Memiş.

Rüya paylaşımı iyi fikir. Arasıra tuhaf rüyalar gördüğüm olur. Ama pek azını anımsarım. Bir keresinde sayısalın şanslı numarasını görmüştüm ama aklımda kalmadı. Yani rüyamda şanslıydı. Uyandığımda sayıyı o kadar uğraşmama rağmen hatırlayamadığım için gerçekte şanslı mı bilemiyorum.

Aslında rüya blog'u yazmayı düşünmüştüm bir ara. Ama Türkçe'yi doğru kullanmaya çalışmak gibi kötü bir alışkanlığım var. Elbette güzel bir şey ama bunu kötü yapan, fazla ayrıntıcılığım. Dilbilgisinde, imlada ayrıntıya girerken yazacaklarımı unutuyorum.

not: başta sözü geçen kişiler ve olaylar tamamen hayal ürünüdür.

Karar Dönemi broken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rüya yorumuyla anlam kazanır arkadaşlar. Burda yazarsanız rüyanızı sonra birisi gelir kötü bir yorum yaparsa hiç de hoş olmaz rüya sahibi için. Her rüya anlatılmayacağı gibi herkese de rüya anlatılmaz.
    fihi ma-fih

Bence de rüya paylaşımı iyi fikir..Bu şekilde birbirimizi daha iyi tanıyacağımıza inanıyorum..
    Ya bir yol bul, Ya bir yol aç, Ya da yoldan çekil!

rüyamda çiçek gördüm..Sizce psikolojim ne durumda?

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

cok kotu bir fikir oldugunu dusunmuyorum ama ayni zamanda bence ruyalarin fazla detayina girip sorgulamak ve psikolojik durumumuzla karsilastirmak kontrolden cikabilir.. yani gordugumuz her kucuk objenin psikolojik anlami oldugunu dusunursek biraz cizginin obur tarafina kayabiliriz diye dusunuyorum.. dengeyi saglamak zor olabilir..
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Alıntı NAR_K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok kotu bir fikir oldugunu dusunmuyorum ama ayni zamanda bence ruyalarin fazla detayina girip sorgulamak ve psikolojik durumumuzla karsilastirmak kontrolden cikabilir.. yani gordugumuz her kucuk objenin psikolojik anlami oldugunu dusunursek biraz cizginin obur tarafina kayabiliriz diye dusunuyorum.. dengeyi saglamak zor olabilir..
    Önyargılı olmayalım..Denemeden bilemeyiz..

Cahillik Dönemi NAR_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Canada

Alıntı colours2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önyargılı olmayalım..Denemeden bilemeyiz..
    ben onyargili davrandigimi dusunmuyorum.. olabileceklerden bahsettim, 'mutlaka boyle olur' demedim.. ayrica bu kayma olayini goz onunde bulundurarak deneyebilirsek belki daha dikkatli de olabiliriz.. bu sadece bir bakis acisi
    HAYAT SENİ AĞLATMAK İÇİN UĞRAŞACAKTIR , SEN İNADINA GÜLMEYİ BAŞARABİLİYORSAN , HAYAT SENDEN GİZLİ AĞLAYACAKTIR ...

Sayfa 1/2 12 SonSon