çok takıntılıyım aklıma bi şarkının ritmi gelsin o ritimden şarkıyı bulmaya çalışırım yoksa uyuyamam bulana kadar ararım 4-5 saat hiç farketmez. onun dışında sanki beynimle ben bir değilizde o ayrı çalışıyo sanki ben hiç bişi düşünmek istemiyorum ama o sürekli bişeyler üretiyo bu yüzden geceleri yattıktan sonra 1-2 saat boyunca uyuyamıyorum böyle yattığım yerden beynimde oluşan düşünceleri izliyorum sanki film gibi. koyun sayıyim diyorum 1-2 tane normal geçiyo ondan sonrası abuk subuklaşıyo saçma sapaan geçiyolar gülüyolar sırıtıyolar buna engel olamıyorum. hiç olmadık zamanlarda abuk subuk düşünceler geliyo. tuvalete giriyorum direk din muabbeti yapıyo beynim kendi kendine :| ondan sonra herşeyi yeniden yapma gereği duyuyorum hazır olsa bile birşey. böyle bide insan rahatlamak için ellerini sıkar ya onu 3 kere yapmak zorundayım eğer 4 kere yaparsam 2 kere daha yapmam gerekiyo ama bu seferde 3-3 2 sefer yapmış oluyorum bi 3 sefer daha yapmam gerekiyo eğer bi kere daha yaparsam baya bi uzuyo bu durum yapmazsam duramıyorum. evden dışarı çıkarım baya bi giderim aklıma bişi gelir çok saçma olduğunu bilirim ama dönüp mesela evdeki kapıya tekme atmazsam ters bişiler gidicek saçma olduğunu biliyorum ama dönüp tekme atma gereği duyuyorum. ev dışında uzun süre aynı yerde kalamıyorum çok büyük sıkıntı basıyo dayanılmıycak şekilde hemen eve dönme gereği duyuyorum. bi yerde falan çalışırken işten çıkma düşüncesi bi kere aklıma geldiyse eğer sonradan iş mükemmel getirisi olsada eğlenceli olsada o bi kere gelen düşünce içimi yiyip bitiriyor ve işi bırakmama sebep oluyor.bi eğlence ortamındayken birden bişi oluyo durgunlaşıyorum.her gece abuk subuk rüyalar görüyorum. onun dışında mesela masamdan bişi kaybolsun bulamıyim hemen eve kim girdiyse arkadaşım falan direk o mu aldı acaba diye düşünüyorum bunu hiç sevmiyorum yani öyle bişeyi hayatta yapmıycak bi kişi olsa bile o şekilde düşünmekten vazgeçemiyorum :S ve şu son bi senedirde olan bi ufacık bi olayı bile kafamda şöyle olursa nasıl olurdu yada öbür türlü olsa nasıl olurdu diye saatlerce düşünüyorum buna hiç bir şekilde engel olamıyorum :S yaşım 19 :S