Slm Nico Yazini Okudum ve bence Sen Biraz fazla belkide Cok fazla bir Negativ Dusunceyle kendine Bakiyor olabilirsin. Tabikide burdan Oyle Kafama agore Ahkam KEsemem Yani Kesin Su sudur bu Budur Diyemem Cunku ben Bir Psikolkog veya Uzman Degilim. Ancak Yinede kendi Dusuncemi Fikrimi Varsayimimi soylemk isterim . Benim dusunceme gore Bazi Insanalr Asiri Derecede kendisine Haksizlik yapip kendi kendisini Beyninde Oldurur, VEya Kendi kendisini Devamli Ngativ ALgilar, Insanlarin kendisi hakkinda Devamli Negativ dusuncelde Oldugunu Dusunur.
Benim tahmin ettigim kadariyla Sende Kendi hakkinda Abartili derecede bir Negativ Dusunce olusturmussun. Yani Sen Soyle Dusuneceksin, Insanin Duygulari Dusunceleri Kucuk Yaslardan Itibaren Adim adim , Milim Milim, Devamli bir Gelisme veya Gerileme Icerisinde Olur, Yani bir Kizildereli Atasözü derki "İnsan iki ruhludur içinde bir iyi köpek birde kötü köpek kavga eder. Hangisini daha çok beslersen o kazanır." Yani Senin Beyninde Senin Ic Dunyanda Bilerce Zit Dusunce Hayatinin baslangicindan Sonuna kadar bir Savas halindedir. Yani Sen Hangi Kopegi Daha Cok beslersen O Kopek Senin Ruhunda On plana Cikacak ve Seni Yonetecektir. BeniM Dusunceme Gorede Sen kendi beyninde kendi Dunyanda Olumsuz olan Duyguyu Devamli Beslemis ve Buyutmussun. Iste bu Sebebten Dolayi Sen Kendi beyninde kendini Negativ olarak Yerlestirmissin.
Senin Anlaattiklarina baktigim zaman sen Diyorsunki Ben kendi Ailemin Yaninda Gayet rahat ve Konuskan birisiyim Ancak Yabanci birileriniN Yaninda ben Asiri Urkek Cekingen ve Heyecanlanan bir Insan oluyorum Diyorsun. Ve anladigim kadariyla Bayanlar konusunda bu rahatsizligi Daha cok Yasiyorsun. Burda bizim Anlamamiz gerekn Sudur, Sen Kucuklugunde veya Ergenlik Doneminin Baslangicinda Insanlarla (ister Bayan isterse Erkek olsun) sen olumsuz birkac Olay Yasamissin . Yani Cok sert bir sekilde bir Bayan veya bir Insan Tarafindan Dislanmis olabilirsin Ve bu Sertlikteki bir Olay Senin Ic Dunyanda Buyuk bir Hasar birakmis olabilir. Ve b U hasari Daha Tedavi ettirmek icin harekete Gcmedigin den Dolayi Bu hasar Senin Icinde Halen ilk Gunku gibi Duruyor.
zaten senin anlatmis oldugun tarzda rahtaizliklar benim Dusunceme Gore Hemen hemen Cogu zaman bu Sekilde Baslar. Yani Once Cok Kotu Bir Firtina Gelir ve Seni Darmadagan eder ve Sen birdaha O Firtinanin Etkisinden kendini Kurtaramassin Taki Yeniden Gunes in Oldugunu Sen tekrar gorup Anliyana kadfar. Yani Sen hayatinda bir Firtina Yasammissin Ve Bu Firtinanin Halen Devam ettigini beyninde Psikolojinde zanediyorsun Oyxsaki Sen HErgun Etrafinda Gunesi Goruyiorsun Ama belki bunun farkinda degilsin. Yani Ben senin Durumunu Biraz bu sekilde Dusunuyorum. Umarim Tekrar Sagligina Kavusur sun Ve Insanlarin Arasinda rahatca kendini Ifade Edersin.