Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yardım Edin

Standart Yardım Edin

Selam arkdaşlar konuya geçeyim konu ben depresyon geçiriyorum mutlu olmak istiyorum
    ama etrafımda kara bir soğuk var ortada hiçbir şey yokken aniden sanki dünya yıkılmmış gibi üzülüyorum ağlıyorum. beynim sanki yanıyor.tamam herşey iyi derken bi anda herşey kötü gidiyor.mutlu olduğum zaman bunu mutluluğu istemiyorum.mutsuz olmak istiyorum
    yanımda hep konuşabileceğim dertleşebileeğim biri olsun istiyorum aynı andada yalnız olmak istioyrum.durum çok karışık...

Karar Dönemi ararat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizinle aşağı yukarı aynı duyguları yaşıyoruz,belki daha fazla belki az .Ben de nedense mutsuzluktan garip bir haz duyuyorum.Bir uzmana danışmanız faydalı olur diye düşünüyorum.Yaşadığınızın ne olduğuna ancak onlar karar verebilir.sağlıklar dilerim.
    Ben ülkemi aynı zamanda adaleti de severek sevebilmek isterim A.Camus

goffee
    Guest

Mutsuzluktan haz duyduguna göre sorun yok.
    Yada var mı?
    Sence sorun neyden kaynaklanıyor? (yada siz diye sorayım ikinizede)

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SilentBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkdaşlar konuya geçeyim konu ben depresyon geçiriyorum mutlu olmak istiyorum
    ama etrafımda kara bir soğuk var ortada hiçbir şey yokken aniden sanki dünya yıkılmmış gibi üzülüyorum ağlıyorum. beynim sanki yanıyor.tamam herşey iyi derken bi anda herşey kötü gidiyor.mutlu olduğum zaman bunu mutluluğu istemiyorum.mutsuz olmak istiyorum
    yanımda hep konuşabileceğim dertleşebileeğim biri olsun istiyorum aynı andada yalnız olmak istioyrum.durum çok karışık...
    bende böyleyim.ani duygu değişimleri.kararsızlıklar.ve senin anlattıkların insan aslında.insan olmak bu demek sanırım.üzülme nasıl yardım ederim biilmem ama kendini iyi hissettirecek şeyleri planla ve uygula.
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Sorun ne biliyormusun? Goffee Yalnızlık,değersizlik,itilmişlik,aile keşke yanımda biri olsaydı o kadar isterdimki konuşabileceğim biri olsun ne kadar isterdim dünyada yalnız olmadığımı hissetmeyi bide tabi tüm bu sorunlar yetmiyomuş gibi bide aile kavgaları var dışarı çıksam nereye gidecem kendimi dinlesem o çığlık atıyo eve gitsem dahada mutsuz olcam kaldım koskoca dünyada bir başıma

goffee
    Guest

Alıntı SilentBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun ne biliyormusun? Goffee Yalnızlık,değersizlik,itilmişlik,aile keşke yanımda biri olsaydı o kadar isterdimki konuşabileceğim biri olsun ne kadar isterdim dünyada yalnız olmadığımı hissetmeyi bide tabi tüm bu sorunlar yetmiyomuş gibi bide aile kavgaları var dışarı çıksam nereye gidecem kendimi dinlesem o çığlık atıyo eve gitsem dahada mutsuz olcam kaldım koskoca dünyada bir başıma

Şimdi benm elimde iki seçenegim var SilentBoy.
    Seçimi kendin yapacaksın.

Şunu unutma seçim senin..
    Seçimi yaptıktan sonra neden böyle oluyor noluyor deme.
    İkisinin sorundada sonsuz mutluluk yok.
    İyi düşün ve karar ver.

1. İstersen ağlamaya doyana bıkana kadar ağlatabilirim.
    Ağlaman bittikten rahatlayacaksın çoook uzun bir süre kendini rahatlamış hissedeceksin ne çok saçmalamışım hayatı kendime zindan ediyormuşum diyeceksin.
    Uzun bir süre işe yarayacagına eminim.

2. Sana birçok tavsiye verebilirim. Söylediklerimi uygularsan mutlu olursun.
    Tabiki uygulama bir anda etki vermeyecek.
    Ama büyük ihtimalle tavsiyelerimi hemen uygulamaya başlamayacaksın.
    Çünkü öyle anlatınca hemen anlayabilecegin şeyler değiller.
    Forumda uzun süre bizleri takip edeceksin taki söylemek istediklerimizin neler oldugunu kavrayıncaya kadar.
    Dediğim gibi şuan rahatlamayacaksın ama belli bir süre sonra ne demek istediğimizi anladıgın için zaten hayata başkış açın değişecek artık boşuna üzüldügünü anlayacaksın.

Karar senindir.
    Konu goffee tarafından (10-09-2010 Saat 02:31 AM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi Minnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı goffee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi benm elimde iki seçenegim var SilentBoy.
    Seçimi kendin yapacaksın.

Şunu unutma seçim senin..
    Seçimi yaptıktan sonra neden böyle oluyor noluyor deme.
    İkisinin sorundada sonsuz mutluluk yok.
    İyi düşün ve karar ver.

1. İstersen ağlamaya doyana bıkana kadar ağlatabilirim.
    Ağlaman bittikten rahatlayacaksın çoook uzun bir süre kendini rahatlamış hissedeceksin ne çok saçmalamışım hayatı kendime zindan ediyormuşum diyeceksin.
    Uzun bir süre işe yarayacagına eminim.

2. Sana birçok tavsiye verebilirim. Söylediklerimi uygularsan mutlu olursun.
    Tabiki uygulama bir anda etki vermeyecek.
    Ama büyük ihtimalle tavsiyelerimi hemen uygulamaya başlamayacaksın.
    Çünkü öyle anlatınca hemen anlayabilecegin şeyler değiller.
    Forumda uzun süre bizleri takip edeceksin taki söylemek istediklerimizin neler oldugunu kavrayıncaya kadar.
    Dediğim gibi şuan rahatlamayacaksın ama belli bir süre sonra ne demek istediğimizi anladıgın için zaten hayata başkış açın değişecek artık boşuna üzüldügünü anlayacaksın.

Karar senindir.
    kaç ölçek alalım günde hocam

goffee
    Guest

Alıntı Minnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç ölçek alalım günde hocam

hele arkadaşımız önce mutlu olup olmak istemediğine karar versin dozu kendiside ayarlayabilir.
    sen ne öneriyorsun hocam?

Hydra
    Guest

Son zamanlarda hayatınızda değer verdiğiniz biri tarafından geri plana bırakıldınız mı?

Hiç olmadıkı kimsem geri plana atılayım

Sayfa 1/2 12 SonSon