Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
54 sonuçtan 51 ile 54 arası

Konu: Bugün artık ayrılıyorum...

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı İçimdekiDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar söylediğiniz herşey için teşekkürler ama kimsenin bana faydası yok.Çünkü herşeye ilk adımı insan kendisi atar.Ben kendime yardımcı olamazken siz bana ne şekilde yardımcı olabilirsiniz ki?

işteöyle: ) sen hastalıktan dolayı mı pes ettiğimi düşünüyorsun.Ben anlamsılıktan, saçmalıktan pes ediyorum.en mutlu yaşam bile saçma görüyorum.Diyorum ya size, biz kuklayız.Ne ölmeyi seçebiliyoruz gerçekten.Nede yaşamayı.Vaktimiz geldi mi birer birer dökülüyoruz.Yaşamın bizlere sunduğu tek şey var.Oda acı-napsak yapalım.Elimizden hiç bir şey gelmiyecek.Nefes almaya devam ettikçe acımız devam edicek.

Mutluluk-mutsuzluk ikimlemler arasında koşuşturacağız.Sürekli adaletsiz ve iğrenç insanlar yığını içinde sürünmek zorunda kalıcağız.Meslek sahibi olmak uğruna iğrençleşen insanlar yığını içinde kalmak neyse daha fazla girmek istemiyorum.Girdikçe sorguluyorum.Sorguladıkça bu dünyadan nefret ediyorum.
    İçimdeki deniz ,aslında yaşadıklarını hepimiz bir şekilde yaşıyoruz ama hepimizin olaylara yaklaşımı yorumlaması çok farklı sen daha hassas oldugundan seni daha çok incitiyor .

Bu sitede o kadar çok arkadaş tanıdımki inan senin sorunların bazılarınınkinin yanında hiç kalır ,onlarla birebir temas kurdum elimden geldigince acılarını anlamaya destek olmaya çalştık .

Mesela bir gun biri duvarda yuruyen sinegin ayak seslerinin kulaklarını aşırı rahatsız ettigini bu gurultuye tahammul edemedigini soylemişti ,o gunu asla unutamam .

Bu durumdaki arkadaşımız o zor gunleri hepimizin destegiyle aştı ve şimdi çok iyi durumda ,sorunlar tamamen geçtimi elbette hayır .Ama şimdi daha mutlu ,ne yapacagını bilen ayakları yere daha saglam biri olarak yaşamını surduruyor .

Daha ilginç bir çok örnek verebilirim ,ama uzatmaya hiç gerek yok .

Eminimki sende bu zor gunleri aşacak ,daha mutlu olucaksın yeterki iste ve çaba goster .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Cahillik Dönemi devhis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim küçük sırrım burası benim gizli limanım
    ✿⊱ Anladım ki susmak bir cüsse işi. Derin denizlerin işi. Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli...
    ✿⊱ Bazılarının sadece normal olmak için ne büyük çaba sarf ettiğini kimse fark etmiyor.
    Albert Camus

Cahillik Dönemi malahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir

içimdekidenizin site ile sıkıntısı oldugunu düşünmüyorum.onun hayatla bir savaşı oldugu için kaçmayı tercih etti
    varlığım ve yokluğum arasında bir fark yoksa hayatında,gerek yok hayatında olmama..

Karar Dönemi abcde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İçimdeki denize nasıl ulaşabileceğimi bilen biri var mı?
    yaşamaya başlamadın.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456