6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Turizm köşesi .

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Turizm köşesi .

Arkadaşlar herkesin izine çıktıgı veya çıkmayı duşundugu gunlerde ,belki birilerine faydası olur diye gittigimiz veya ilgimizi çeken yerlerle alakalı konuları paylaşmayı oneriyorum ,ne dersiniz ?
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

harika olmuş bu köşe..ama tatil bitti nerdeyse geç oldu biraz neyse sene içi önerileri olabilir..ben mersin silifke denizini öneriyorum sahil pırıl pırıl kumsal kum hiç taş yok yüzmeyi yeni öğrenenler ve çocuklar için mükemmeldir derim ben.
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı chenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika olmuş bu köşe..ama tatil bitti nerdeyse geç oldu biraz neyse sene içi önerileri olabilir..ben mersin silifke denizini öneriyorum sahil pırıl pırıl kumsal kum hiç taş yok yüzmeyi yeni öğrenenler ve çocuklar için mükemmeldir derim ben.
    Silifke 'nin ilginç bir anısı vardır bende ,yıllar once ailemle akdeniz turuna çıkmıştık o yıllarda silifke daha pek bilinmiyordu .Orda kaldıgımız surede bazı yerlerinde dalma imkanı buldum ve orada çok ilginç bir şeyle karşılaştım ;daldıgım koyda suyun yuzeyi bir karış kadar buz gibi bir su ,altı ise sımsıcaktı .

Silifke denince ilk aklıma gelen bu olaydır .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

silifkenn sahili üstüne bi yer daha tanımam gördüğüm yerler içinde tabi geçen yıl deniz anası istilası vardı..bzm yakınlardaki siteden bizim siteden bi kaç kişi ısırıldığını iddia etmişti (bazıları ısırmaz ancak tene değdiği yeri yakar demişlerdi) Bu yıl gitmedik çk sıcak diye..bzm grdiğimiz yerde su hep sıcaktı.minicik balıklar oynaşır siz yüzerken denizin dibi billur gbidir görünür...
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Karar Dönemi bekirecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 9 ŞUBAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin izine çıktıgı veya çıkmayı duşundugu gunlerde ,belki birilerine faydası olur diye gittigimiz veya ilgimizi çeken yerlerle alakalı konuları paylaşmayı oneriyorum ,ne dersiniz ?
    bir yıl sonra cevap veriyorum ama şimdi turizm mevsimi olduğu için yazmadan geçemiyeceğim.2 yıl önce antalya ya gitmiştim gezmeye.gerçekten güzel yer.bütün evler beyaz boyalı.kale içi parkı çok güzel deniz kenarın da.masalar düzenli konulmuş.çok büyük bir park.akşamüstüleri kalabalık oluyor.kaldığım otel de sauna vardı orda beni yıkadılar güzelce.sonra odam da uzanıp tv seyrettim.turist çok geliyor antalya ya özellik le kuzeyden soğuk yerlerden ruslar çok geliyor sıcak diye.almanlar ingilizler de geliyor.bir hafta kadar kaldım antalya da .çok sıcak bir yer ,insanın vücudu yapış yapış oluyor nemden.atatürk köşkü var güzel tarih kokan bir yer.lara ve konyaaltı iki önemli plajı.lara ya gittim.çok otel var burada.diskolar,barlar gençlerin eğlence yerleri.karaoğlan parkı var güzel büyük bir park.akşamüstüleri kalabalık oluyor.kale için de tarihi yerler var gezilecek ,burası da çok turist çekiyor.caddeleri geniş,şehir büyük.fırsatım olsa dışarı çıkabilsem ilk gitmek isteyeceğim yerlerden biri antalya.üniversitesi var.

Karar Dönemi Delirium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir sene sonra başlığı yeniden canlandırıyorum ama öğrenmek istedim Avrupa'da gidip de çok memnun kaldığınız, tatil için tavsiye ettiğiniz bir yer varsa benimle paylaşır mısınız? Vizesiz olsa daha iyi olur, aslında bosna hersek'e gitmeye niyetlendim bir ara, giden bir arkadaş varsa paylaşsın lütfen deneyimlerini, feyz alayım