Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: işyerinde amirin memura ilgisi????

Cahillik Dönemi malahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir

Alıntı chenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır konusunda aynen sen gibiym..ama böle bi konuda açıkca konuştum hocam dedim biraz tuhaf oluyo bu şekilde devam ederseniz szle bi daha konuşmayacağım sen bni yanlış anladın bn seni seviyorum dedim ama sana aşığım demedim dedi..yani dostça arkadaşca..bir şarkıcıyı sevmek gibi takım tutmak gbi vb..şeyler saçmaladı adamcağız bnde onu bunu bilmem msj atarsanız bi daha yorum yaparsanız tavrımı koyarım dedim..anladı sanırım ne face den bişi yazdı ne msj attı...bitti galibaaa
    umarım bitmiştir ama deli oluyorum böyle hemen kıvıranlara.yok dostça arkadaşça sevmişmiş.sanki sen kendi kendine gelin güvey oldun gibi birde üstüne seni suçlu çıkaracak neredeyse.benimde başıma geldi böyle şeyler.HAYIR DEME YOLUNDA ÖĞRENCİYİM öğrenmeye çalışıyorum, unutma tavır koymadıkça kendince devam ediyor bu insanlar.

umarım dediğin gibi bitmiştir.
    varlığım ve yokluğum arasında bir fark yoksa hayatında,gerek yok hayatında olmama..

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bnde hayır deme yolunda bişiler öğreniyorum siteye gelişim bundandı zamanla olur inş..henüz bi ilerleme kaydedemedim
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Yer
    Eskişehir

bnde hayır deme yolunda bişiler öğreniyorum siteye gelişim bundandı zamanla olur inş..henüz bi ilerleme kaydedemedim
    ben azimliyim, hergün birşeylere üzülmekten yoruldum, umarım burda bunu hep beraber başarırız
    varlığım ve yokluğum arasında bir fark yoksa hayatında,gerek yok hayatında olmama..

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saol arkadaşım ilgin için ..sms atmadı ama faceden attığı bi msj var Seni öylesine değil ölesiye seviyorum yazmış ve 2tanede video yollamış şarkılar vardı dinlemedim ..onları silmedim zaten ne olur ne olmaz diye..inş. kullanmama gerek kalmaz cnm...ses yok çk şükür geçti galiba...tekrar hepiniz saolun..
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....

Yer
    Eskişehir

saol arkadaşım ilgin için ..sms atmadı ama faceden attığı bi msj var Seni öylesine değil ölesiye seviyorum yazmış ve 2tanede video yollamış şarkılar vardı dinlemedim ..onları silmedim zaten ne olur ne olmaz diye..inş. kullanmama gerek kalmaz cnm...ses yok çk şükür geçti galiba...tekrar hepiniz saolun..
    biraz daha zaman lazım emin olman için bazen bu tip insanlar dönüp dolasıp rahatsızlık verebiliyor.

Cahillik Dönemi

vay deyyus vay hem evli çocuklu hemde size asılıyor ....
    neyse anladığım kadarıyla öğretmensiniz ve idareci olacak deyyus size asılıyor öncelikle faceden msn den heryerden engelleyin sonrada tavır koyun biraz araya mesafe koun yüz vermeyin deyyusa...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi

Alıntı Hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çenin konularini okudum da isi gucu ask meskmis baska hicbir duygu dusunce bir sey yok hayatinda. Anlatmis da anlatmis. Boyle hayat olur mu be cok bktan. Ama napti acaba evlenmistir tabi simdi 30 unu da gecti kesin kesin evlenmistir. 25 yasinda ailesi evlen diye zorluyordu bizim gorumdaki 30 yasinda bekarlar simdi okusa bu kizin konularini gulerm 2010 da burda olsam hic anlasamazmisim bu kizla..

eeee ne yaparsın yalnızık Allaha mahsus hayat ek başına aşksız sevgisiz çekilmior...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

gidip şikayet et bence milli eğitime vs... bu sert konuşup kapatabileceğin bi durum değil. sana attığı mesajlar ı gösterirsin bu adamla çalışmak zorunda değilsin bu çocukların eğitimi için bile çok zararlı bi adam,sapık gibi bişey. adam evli sana davranışlarına bak çok sorunlu bi durum..

Karar Dönemi

Alıntı Hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mo choisle konu eski galiba 8 yıl onceydi . hepinize gunaydın arkadaslar ne serefsizler var dunyada siz bu yuzunu gormemissiniz sevindim benim giibi uyanmasanız cok guzel olur ben neler gordum .
    dert babası ask mask tamam da bu kızın da tek işlevi bu sanki sevmek sevilmek. hayatı bunun uzerine kurulu hiç sevmem. boyleleri dunyayı geriletiyor klasik Türk kafası libidomuz yuksek. mesela senin konularına bakıyom iş hakkında aile hakkında tamam diceksin ki bu kızın isi var ailesi iyi.. baska sıkınrtısı yok bu siteye bole boktan sebeblerle uye olmus bunların hepsini susturmak lazım bir suru hastalıgımız var bizim yok sevgilimi aldattım vs vs amannn esin bana karsı cıkanlar cıkar . ama ben bu kızı sevmedim nokta reelde de suslu bi kukuna oldugu kesin . Allah tan evlenmistir de forumu bırakmıs. adam evliyse direkt soveceksin bak ki yazıyor mu ben ole adamı bizzat kendim hallederim.
    biri konuyu hortlatmış )

Sayfa 2/2 İlkİlk 12