6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: yardımcı olun arkadaşlar

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

Standart yardımcı olun arkadaşlar

babam 51 yaşında birisi ve giderek sinirimi bozmaya başladı aynı ergenliğe girmiş bi genç gibi davranıyo.bugün hiç yoktan yere ben istanbula gidiyorum diye yola çıkmış.bunun nedeni ne olabilir?aynı zamanda evde kavgalarda çok fazla arttı.lütfen arkadaşlar yardımcı olun.şimdiden teşekkürler
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

dostum merhaba,babanızın duyguları hakkında net bir düşünce sahibi değilim ama belliki huzursuz ve sizide huzursuz ediyor,belki biraz daha detay verirsen fikir ve öneri üretebilir ve bunları seninle paykaşabiliriz(hani mesela sağlıklı biri gibi hayatına farklılık getirmek içinmi yoksa psikolojik problemleri mi var,kendisi ne yaptığının farkınfdamı,sizinle arası nassıl),ama tabiki durum ciddiyse en sağlıklı olanı doktora başvurmaktır,belki doktorun vereceği bir ilaç herşeyi yoluna koya bili-r
    "Bugune kadar ne bi elmayı soyabıldım ne de iyileştirebildim bi yaramı kabuğunu koparmadan karşıma cıkınca kızmadım hiç elma kurduna cünkü bendim bıçağı saplayan onun yurduna..."

Karar Dönemi melankolik_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    konya-ankara

babamın asıl mesleği mali müşavirlik.atölyesi vardı.işler yoluna gitmedi ve atölyeyi kapattı.ondan sonra böyle oldu.annemle de evlendiği için çok pişman sanırım.annem atölyeyi kapattırdığı için üzerine çok gitti.bilmiyorum artık hayattan yavaş yavaş soğumaya başladım.
    ''Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir." KARL MARX

evliyalar şeytanlarla savaşıyor(!)

Karar Dönemi

melankonicim babanızın ruhsal ciddi bir sorunu yok galiba. anladığım kadarıyla iş güç,aile sorunnları.dediğim gibi doktora ikna edin babanızı bence,bu pek konuşularak halledilcek bir soruna benzemiyo,belliki bazı sıkıntılar yer etmiş babanızın kafasında,işler daha kötüye gitmeden doktora başvurun.bu arada babanızdan haberdarmısınız,nerde nasıl ne için gitti
    "Bugune kadar ne bi elmayı soyabıldım ne de iyileştirebildim bi yaramı kabuğunu koparmadan karşıma cıkınca kızmadım hiç elma kurduna cünkü bendim bıçağı saplayan onun yurduna..."

Karar Dönemi

insanlar yaşlandıkça çocuklaşıyor galiba

goffee
    Guest

Sanırım yapılması gereken şey tarafsız olman.