1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: davranışlar

Karar Dönemi

Standart davranışlar

arkadaşlar aklıma şöyle bişe geldi;günlük hayattta bizi rahatsız eden ,motive eden ,anlam veremediğimiz ya da her türlü bizi etkileyen davranışlarımızı burada dile getirip hem içimizi dökmüş oluruz,hemde belki benim çözüm bulduğum bir davranışa sahip başka arkadaşlara çözüm üretiriz falan
    hani yolda yürürken ,otobüse binerken ,yalnız kalınca,arkadaşlarla ilşkilerde vsvs
    ilk ben başlıyım o zaman;
    mesela ben insanları severim ama aşırı samimiyete önem veririm,çoğu insanın davranışları bana yapmacık ve sahte gelir,bazen verdiğim kararlarda bunun etkisi bile oluyorsırf bu yüzden hastanede 4 psikytr vardı 4 nede göründüm,ve onların ezber yöntemleri,beni gerçekten anlamaları,ve samimiyetten uzak yapma cık davranışları yüzünden bıraktım ve başka hastaneye gittim.yorum,fikir ve eleştiriniz varsa bekliyom
    Konu cipramcolik tarafından (16-05-2010 Saat 11:44 PM ) değiştirilmiştir.
    "Bugune kadar ne bi elmayı soyabıldım ne de iyileştirebildim bi yaramı kabuğunu koparmadan karşıma cıkınca kızmadım hiç elma kurduna cünkü bendim bıçağı saplayan onun yurduna..."