2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Yeni soygun yöntemi...! Dikkatli olalım....! Uyaralım....!

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yeni soygun yöntemi...! Dikkatli olalım....! Uyaralım....!

Emniyet Genel Md. 'nden..Uyarı!!!!

Bir benzin istasyonunda, arabasina benzin doldurmakta olan bir bayanın yanina gelen birisi, BOYACI oldugunu söyleyerek, hizmet amaciyla kibarca KARTını sunuyor.

Karti aldiktan sonra arabasina biniyor bayan.Adam da, baskasinin kullandigi bir arabaya giriyor. Bayan, istasyondan çikmaya hazirlanirken, arkadaki arabanin da ayni anda istasyondan çiktigini ve KENDİSİNİ TAKİP ETTİĞİNİ farkediyor. Tam aninda da bir BAŞ DÖNMESİ ve ZOR NEFES ALMAKTA oldugunu hissediyor bayan.

Camı açmak isterken, adamın verdigi KARTI ALAN ELİNDEN TUHAF BİR KOKU alıyor. Arkadakilerin de nerdeyse kendi arabasina yapisircasina yaklastiklarini görüyör. Kaybedecek zaman olmadigini düsünerek basiyor gaza, o hızla giderken ilk gelen park yerine daliveriyor.

Sert bir frenle durduruyor arabayi, ayni anda da kisa aralarla bastigi klaksonla imdat isareti verircesine durmadan velvele saçiyor ortaliga. Baskalarinin da bulundugu park yerine gelen ikinci araba var hiziyla çikis yönünü alarak uzaklasip gidiyor.

Adamlardan böylece kurtulan bayan, uzun bir süre sonra kendine gelebiliyor ve normal nefes almaya basliyor ancak. Bayani böyle çok ciddi bir duruma sokan bir maddenin karta sürülmüs oldugu anlasiliyor.

Adi, "BURUNDANGA" olan bu UYUŞTURUCU MADDE, bir kisinin üstündekileri çalmak veya baska kötülükler yapmak için kullaniliyor. Basit bir kart üzerine kolayca sürülebilen bu uyusturucu, cinsel taciz amaçli kullanilan uyusturucuya nazaran dört defa daha tehlikeli.

Yolda, disarda tanimadiginiz birisinden ve hele yalnizken asla böyle bir kart almayin sakin. Ikametgâhlara kadar gelerek hizmet sunanlarin da kullandiigi bir yöntem bu.

Uyanik olun .

(Burundanga” adlı güney amerika’da yetişen borrachero ağacının yaprakları ve tohumlarından elde edilen bir maddeymiş. borrachero, çok büyük dikenli, sonbaharda pembe çiçekler açan güzel bir ağaçmış ve halk sarhoş ağacı diye biliniyormuş. Bu ağaçtan elde edilen toz olan burundangayi yuttuğunuzda ya da soluduğunuzda etkisi geçene kadar sizden istenen her şeyi yapıyormuşsunuz. Üstelik geçici hafıza kaybına da yol açıyormuş.)

Burundanga: Amerika yerlilerinin borazan biçimli beyaz ve pembemsi çiçekli, yeşil ve geniş yapraklı bitkiye verdikleri isim.

SCOPOLAMİNE (Zombi İlacı- Brundanga)
    Suç örgütlerinin ilacı

GURUBU;
    Doğal bitki

ÖNEMLİ BİLGİ;
    Dünya ülkelerine uyarı: Suç örgütlerinin kullandığı bir madde Büyük ölçüde yaygınlaşmaktadır.

ÜRETİMİ;
    Tıptaki adı “Scopolamine” Amerika yerlilerince “Burundanga” olarak isimlendirilen borazan biçimli beyaz ve pembemsi çiçekli, yeşil geniş yapraklı bitkiden imal edilmektedir.

TANIMI;
    Kısa sürede bağımlılık yapan bitki, beyin ve SİNİR sistemini etkiliyor.
    Aşırı dozda ölüme sebep oluyor. ABD’li toksikolog Peter Spenser buna “ ölüm yüklü bitki” adını vermiştir. Yüksek dozda kullanıldığında kurbanının bilincini iptal edip kor haline getiriyor. Suç örgütleri bu madde ile kurbanlarına soygun başta olmak üzere her istediklerini yaptırıyor.
    Kolombiya kaynaklı bir maddedir.

KÖTÜ OLGULAR;
    İnsanları hertürlü zararlı işte kullandırır.
    Şuursuz bir robot (Zombi)haline getiren maddedir.
    Aşırı dozda beden ve ruh yapısında önemli tahribat yapan bir ölüm aracıdır.

Emniyet Genel Md.
    http://www.egm.gov.tr

Çamlıca Mh. Fatih Sultan Mehmet Blv. 06200 Yenimahalle Ankara 06200
    0312 397 5905
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Cahillik Dönemi chenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aaaaa..bu da yeni çıkmış hiç akla gelmeyecek bi yöntem hemde paylaşımınız için teşekkürler...
    herşey güzel olacak..herşey güzel olacak..herşeeyyyyyy.....