[TEST] Kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

1. reloaded
    reloaded
    Bu siteyi grubum için psikolojik testler için arama yaptığımda buldum, tesleri bu sitede paylaşıp size burdan sunacağım. Çünkü forumumuzda test olayı yada anket durumu malesef ki yok umuyorum ki oda gelecektir.

Teste burdan ulaşabilirsiniz. Aldğınız sonuçları 4 gözle bekliyorum. Kendinize iyi bakın!
  2. reloaded
    reloaded
    Kendime güveniyorum ama sonucum bu şekilde;
    Özgüven konusunda güçlü ve zayıf yönleri olan bir insansınız.Bu test yoluyla korkularınızı saptayabilir,onların geçerliliğini değerlendirebilir ve isterseniz onları düzeltebilirsiniz.Hayır cevaplarınıza tekrar bakıp üzerinde düşünün lütfen
  3. toprak
    toprak
    Benim de aynısı çıktı ama hayır cevaplarıma bakarak korkularımı saptayamadım açıkçası
    Özgüven konusunda güçlü ve zayıf yönleri olan bir insansınız.Bu test yoluyla korkularınızı saptayabilir,onların geçerliliğini değerlendirebilir ve isterseniz onları düzeltebilirsiniz.Hayır cevaplarınıza tekrar bakıp üzerinde düşünün lütfen.
  4. yagmur
    yagmur
    Benimde aynı çıktı
  5. Bitkin
    Bitkin
    Korkak ve kendine güvenmeyen,etrafındakilerin önderlik ve rahberliğine ihtiyaç duyan birisiniz.Hayatı güzel yaşamak için biraz desteğe ihtiyacınız olduğu muhakkak.Bilmemek sizi bıktırmasın.Öğrenmenin sihirli kapıları her zaman ardına kadar açık. tamda beklediğim geldi
  6. reloaded
    reloaded
    Aynen bende saptayamadım onları, bence bozuk bu :P
  7. sibumi_
    sibumi_
    Kendime genelde güvenirim ama zaman zaman güvenmediğimde olmuyor değil .
    Özgüven konusunda güçlü ve zayıf yönleri olan bir insansınız.Bu test yoluyla korkularınızı saptayabilir,onların geçerliliğini değerlendirebilir ve isterseniz onları düzeltebilirsiniz.Hayır cevaplarınıza tekrar bakıp üzerinde düşünün lütfen.
7 sonuçtan 1 ile 7 arası