Dest-i izdivaç

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
  1. _ZeuS
    _ZeuS
    "en fazla 40, bilemedin 45 yaşında bir adam arıyorum" diyen 30 yaşındaki bir "dünya güzeli"nin 67 yaşındaki bir adamdan evlenme teklifi aldığı program. kadıncağız "ben en fazla 45 dimiş idim amma..." diye isyan etse de program sunucusu ve stüdyodaki hiperaktif dezzeler "olur olur, yaşlısı makbuldür" diyerek iğrenç bir müzik eşliğinde oynaya oynaya, gerdan kıvıra kıvıra adamı stüdyoya çağırdılar. telefondaki adamın şu sözleri hala kulaklarımda:

"bak bi' dinle... dinliyon mu beni? bak, sen beni bir gör önce...hiç 67 yaşında dimen. hem atletikim (yazıldığı gibi söyledi), hem sportikim (yazıldığı gibi söyledi)".

hadi, "atletikim"i anladık da "sportikim" ne lan?

lüzumsuz not: programın adı desdi izdivaç değil, bu başlıktaki gibi dest-i izdivaç...
  2. _ZeuS
    _ZeuS
    Evlenmek için koca arayan bir abla oyun havasıyla göbek attırılmak suretiyle alındı ve oturtuldu. sonra sunucunun dedikodu tandans'lı hoşbeşi sırasında aslan burcu olduğu ortaya çıktı.o sırada sunucu esranın bıdık mı gıdık mı neyse öyle bi isim ttaktığı tonton bi teyze lafa atlayip matrix'te kaymaya neden olan şu diyaloğu başlattı:

bıdık- aa benim burcumdan
    sunucu- sen de mi aslansin?
    bıdık- akrep demedi mi kadin?
    sunucu- yok, senin burcun ney?
    bıdık- koc burcuyum. kadin ne dedi ki?
    sunucu- bi dakka koc burcuysan aslana niye benim burcum dedin
    bıdık- aman burclara falan inanmayin yavrum hepsi yalan
    sunucu- e iyi de sen kendin atlamadin mi aa benim burcum diye
    bıdık- firildak gibi bi o yana bi bu yana dönüyorum iste ahahah
    sunucu- (gayet ciddi) yok sen aslandan akrebe ordan da koca nasil geldin ben onu anlamadim hala

bu andan sonra sunucumuz esra bi süre daha olayin sırrına varmak icin üstelemis, sonra evrendeki yerinin farkına bakıp akışına bırakmıştır.
  3. ..paranio..
    ..paranio..
    bence evlilik saçma bir müessesedir...
  4. _ZeuS
    _ZeuS
    yippa birisi gelmiş artık yalnız değilim...
  5. goodnews
    goodnews
    Bizim okulda bunun taklidini yaptılar ''Kısmet de kısmetin açılsın''dı adı
    Esra Erol(L) Sen bizim herşeyimizsin!!
    Geçende rastgele televizyonu açtığımda bu program vardı.. Bi kadın katılmış. Kızı veya oğluydu tam hatırlamıyorum çocuğu canlı yayına bağlandı.
    x- Anne ne işin var orda?
    kadın- Koca arıyorum evladım
    sunucu- Annen yanlızlıktan sıkılmış. Onun bi sucu günahı yok. Bizde ona koca bulcaz..

Birde kendinden 10-15 yaş büyükleri kabul etmezler mi..Kop kop ya
  6. mmontessori
    mmontessori
    ıhı ıhım şeyyyy nası desem ki
  7. _ZeuS
    _ZeuS
    utanmayın, biliyorum önyargıları kırmak atomu patlatmaktan daha zor ama deneyin yinede
  8. goodnews
    goodnews
    Yalnız resimler çok güzel =)
  9. _ZeuS
    _ZeuS
    evet resimler güzel öncelikle ben başlıyorum
    175 boyunda 90x60x90 esmer ama mavi gözlü ,bana sırılsıklam aşık ,milyarder hayır trilyoner TL ile ,5 yıldızlı otellerin ahçıları gibi yemekten anlayan prezantable, ingilizce almanca ve çincesi advantage derecede olan bana sürekli aşkım seni seviyorum sen harikasın diyebilecek(i love you you re perfect my lover ,je taime keskösel muave montesüü,katikamata çikita toyotada diyebilir)
    dengesizliklerime göz yumacak birini arıyorum
    birazcık şımarık olabilir kaldırabilirim sanırım yukarıdaki maddeler tutarsa..
  10. mmontessori
    mmontessori
    evet bende açıklıyorum varsa uygun aday arasın 900 0934
    gel deyince gelcek git deyince gitcek parası bol dırdırı az
    mümkünse ev deki iş bölümü de şöyle olsun
    ütü evin temizliği ve yemek onda olcak
    bende çamaşır bulaşık vs
    ama çamaşırlarıda asıverse çok iyi olur
    yaş kilo boy farketmez eli ayağı düzgün olsun yeter
63 sonuçtan 1 ile 10 arası
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon