atomcekirdegi ile 9 ŞUBAT arasındaki sohbet

14 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. Merhaba abii,nasılsın? Bi gelip selam vereyim dedim
  2. Kelebekle konuştuğumda iletirim ona abi,mutlaka bu davete icabet edecektir
  3. sevgili atom ,kelebek eger bir gun aramıza katılır sesini duyarsam çok sevinecegim ,inşallah en kısa zamanda sende aradıgın huzuru bulursun .
  4. görüşüyoruz abi,daha 2 gün önce konuştuk..Ben de çok seviniyorum onun için,artık haketmişti bu mutluluğu..
    Tabiki abi,iletirim selamını. Ben de iyi kötü topallıyorum,bakalım sonum nereye varacak göreceğiz
    Bazı şeyleri biraz daha akışına bırakmayı öğrenmeye çalışıyorum,ne kadarını becerebilirsem kar
    İnşallah hepimiz şu özlemini çektiğimiz huzura kavuşuruz bir an önce abi..
  5. sevgili atom sesini duyduguma çok sevindim verdigin haber de çok guzel .
    kelebekin namına çok sevindim ,goruşebiliyormusunuz ?

eger gorursen çok çok selamlarımı soyleyiver .
    kardeşimin mutlu oldugunu duymak çok guzel .

inşallah en kısa zamanda sende huzura kavuşursun .
  6. İnşallah abi,ama huzur beni bi türlü bulmadı. Ama beni bulmasa da en azından "kelebek"i buldu.
    Çok şükür onun için harika bi sayfa açıldı abi,böylece müjdeli haberi de vereyim bayılıyorum güzel haberler vermeye napim
  7. çok sagol atom ,teşekkurler .

seni burada gorebilmek o kadar guzelki ,çok sevindim dondugune inşallah zor gunleri atlatacaksın .
  8. Ben de her fırsatta uğramaya çalışıyorum abi,yoksa dediğin gibi bu sıkıntılar bitmiyor bir türlü.Hiçbir şeyin düzeleceği yok sanırsam,baktım sağlığım da ciddi anlamda bozulmaya başladı, artık kendimi ferahlayabileceğim bi yerlere atmam lazım dedim; buraya geldim. Allah yardımcımız olsun inşallah abi..

Çikolatanı ayırmaz mıyım,hatta şimdi dolapta var bir sürü. İstersen çikolatalı gofret istersen fıstıklı çikolata. Sen sipariş et,ben yollarım
  9. İyi akşamar .Kimleri goruyorum yoksa gozlerim beni yanıltıyormu *

Atom seni uzun bir aradan sonra burada gorebilmek çok guzel ,istesende istemesende sıkıntılar hep oluyor biz ne kadar içimize kapanırsak o denli bizi acıtıyor ,oysa biraz dunyaya açılsak biraz olsun paylaşsak belkide bu kadar acı çekmeyecegiz ,ama ne yazıkki elimizde degil .

Her fırsatta mutlaka aramıza bekliyoruz .

Çikolatamı ayırmayı unutma sakın .
  10. sevgili atom seni yeniden aramızda gormek çok guzel ,hoşgeldin .

özlettin kendini .
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 14
Sayfa 1/2 12 SonSon