NAR_K ile ikikızım var arasındaki sohbet

20 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. slm kızlar iyiler, bende iyi olmaya çalışıyorum ..tatilin iyi geçer umarım,sevindim brz dinlenrsn görüşürüz,,
  2. iyiyim abla.. hersey yolunda simdilikk.. persembe gunu 1 haftalik okul tatiliyle daha da iyi olucam insallah
    sen nasilsinn? kizlar nasillar
  3. nasılsın ???
  4. cok gecmis olsun ablacim.. simdi herkes iyimi?
    o facebook problemi bende de vardi bir ara, ama artik laptop'i sakliyorum, derslere konsantre olayim diye fena aliskanlik yapiyor
    buarada, yaz sen ablacim neden pisman olayim, zaten uzun zamandir konusamamistik..yeterki hersey yolunda olsun, skinti uzuntu olmasin da sorun yok
    bende iyiyim, dersler de iyi olucak insallah ilerki gunlerde daha da derslere konsantre olmam gerekiyor, bakalim nasil halledicez o isi..
    kendinize ve ailenize cok iyi bakin.. fazla da ozletmeyin, bu forum uyelerini sk sk ozluyor cunku
  5. sen nasılsın bu arada nsl hayat dersler,,,
  6. canım sağol iyiyimde,,ya annem bendeydi biraz rahatsızdı onunla ilgilendim,,sonrasında evde tadilat oldu iş güç birde üstüne çocuklar ve biz grip,,oldk derken,,ondan pek giremedim,,birde facebook.tan başımı alamıyorum...ondan yani nekadar çok yazdım dimi şimdi sorduğuna pişman olcaksın....kendine çok iyi bak...başarılar
  7. Ablacim, uzun zamandir forumda goremiyorum seni, iyisindir umarim..
  8. Tesekkur ederim ablacim o guzel dileklerin icin.. umarim 2010 hepimiz icin cok daha renkli gecer..

3 haftadir yilbasi tatili icin okulum kapaliydi.. carsamba aciliyor, 2. somestr'a basliyoruz.. ne diyimki insallah iyi gecer onun disinda simdilik bir yaramazlik yok.. umarim sizde iyisinizdir, kizlar nasillar? yanaklarindan opuyorum onlari
  9. slm canm nasılsın nasıl gidiyo dersler...bu arada yeni yılın kutlu olsn dilerim allahtan her istediğin olur bütün isteklerin dileklerin gerçekleşir..tekrar kutlarım yeni seneni sağlık huzur mutluluk getirsin............grşrz

10. Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar Ablacim!
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 20
Sayfa 1/2 12 SonSon