9 ŞUBAT ile sevdenur arasındaki sohbet

20 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. Abicim nasılsın?
  2. sevgili sevde sesini duyduguma çok sevindim ,kötu gunlerin geride kaldıgına ve hafta sonu hayatta yeni bir sayfa açacak olmana çok sevindim .

her ne kadar uzaktada olsam ,yanında oldugumu bil .

çok sevdigim bir kardeşimin daha mutlu oldugunu duymak benide çok mutlu etti .

şimdiden tebrik ederim .
  3. Abicim nasılsın? Seninle sohbet etmeyi, çok özledim, benim kötü gün dostum, kötü günlerim geride kaldı inşallah, çok mutluyum artık... Umarım sende çok iyisindir. Hafta sonu istanbulda olabilmeni çok isterdim en mutlu günümde seninde yanımda olmanı inan ama sen çok uzaktasın.
  4. sevgili sevde ,nasılısn ? bir muddettir yogun oldugumdan giremiyordum siteye artık sık sık burada olucam goruşebilmek dilegiyle .
  5. Merhabalar abicim nasılsın? Kaç zamandır seni çok özledim hiç rastlamadım sana. İnşallah iyisindir...
  6. Merhaba abi nasılsın? Uzun süredir görüşemiyoruz inşallah çok iyisindir.
  7. Teşekkür ederim megan abi. Sizinde yeni yılınız hayır ve mutlulukla dolu olsun inşallah...
  8. merhabalar ,
    sevdiklerinle bir arada guzel bir yıl geçirmeni dilerim ,her şey gonlunce olsun .
  9. sevdenur ,seninde bayramın kutlu olsun ,inşallah ailenle sevdiklerinle guzel bir bayram geçirmişsindir .
  10. Baramınız mübarek olsun abicim...
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 20
Sayfa 1/2 12 SonSon