yorum ile Son Kanunsuz arasındaki sohbet

12 Ziyaretci Mesajı

Sayfa 1/2 12 SonSon
  1. Beni çözmüşsünüz iyi günler..
  2. Anladım. Psikopat degilim, konumda da yazmıştım böcek görse ezmeyen biriyim. Ama, şu içimde öyle şeyler oluyor ki bazen kendimi kaybediyorum. Saga sola saldırıyorum. Ben istemiyorum, aklıma öyle duşunceler geliyor ki, öyle bi nefret ediyorum ki igreniyorum ki anlatamam.

Pek umurunuzda olmaz, ancak benim tek bir istegim var 2 yıldır. O da, eskisi gibi kafam rahat anime, dizi, film izleyebilmek, kitap okuyabilmek, muzik dinleyebilmek.

Teşekkur ederim, iyi gunler. Argo konusunda dikkatli olmaya çalışırım.
  3. cümle kalıplarınız çok argoca ve biraz psikopatlık sezdim gibi o yüzden.
  4. Bir şey sorabilir miyim? beni neden görmezden geldin ki? kötu bir şey mi yaptım? Yani bi nedeni var mıydı?
  5. Rica ederim,
  6. Özur dilerim hocam. Özur dilerim, eskiden öyle degildim. Gerçekten öyle degildim eskiden, şimdi şu son 3-4 aydır böyle oldum.

Kusura bakmayın, bir daha olmaz.
  7. Gıcık olmuş olabilir veya sevmeyebilirsiniz, uzun zamandır sizi görmemezden geliyorum ama sürekli rahatsız ettiğinizi biliyorsunuzdur.Size itafen bir saygısızlığım veya bir haksızlık yaptığım bir durumda söz konusu değildir.Bir yazınızda belirtmiştiniz forumlarda insanlarla kanlı bıçaklı oluyorum.Bunu biraz daha sorgulamalısınız acaba sorun kimde?
  8. Son, özur dilerim hocam. Gerçekten özur dilerim.
  9. Şimdi hafiften çözdum gibi. Ya sana gıcık oldum, ya imzanı gördum dur muhalefet olayım dedim, huyumdur. Ya muhabbet kurmak istedim, ya gıcık etmek istedim. Ya da öyle kafama estigi gibi yazdım, bunların hepsinin karışımı da olabilir. Ya da dengesizlikten artık ne yapacagımı şaşırdım. Bunlar ihtimaller. Emin degilim.
  10. Bende çözemedim.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 12
Sayfa 1/2 12 SonSon