PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okb den zarar gören var mı?

okb_magduru
14-11-2009, 11:45 PM
merhabalar ben 3-4 senedir ilaç kullanuyorum ama son 1.5 sene içerisinde okbem yüzünden uğramadığım zarar kalmadı ilaçları 47 gün önce bıraktım ve hala üzerimden etkileri geçmedi okuduğumu anlamıyorum ve suratımda basınç hissediyorum kafa tasımda garip değişiklikler oluyor ve bunlara hiç anlam veremiyorum doktorum ilaçlardan diyip geçiştiriryor işte ilaçları bıraktım ama hala düzelmedim bu yüzden manisa ruh ve sinir hastalıkları hastanesine ve beni bu hale getiren ilaçların firmalarına dava bile açmayı düşünüyorum okulda öğretmenlşerin eski beni istiyorlar ama bu ilaçlar yüzünden orta öğretim başarı puanım yerin dibinde durumu benim gibi olanlar var mı acaba????

okbli
20-11-2009, 05:19 PM
merhabalar ben 3-4 senedir ilaç kullanuyorum ama son 1.5 sene içerisinde okbem yüzünden uğramadığım zarar kalmadı ilaçları 47 gün önce bıraktım ve hala üzerimden etkileri geçmedi okuduğumu anlamıyorum ve suratımda basınç hissediyorum kafa tasımda garip değişiklikler oluyor ve bunlara hiç anlam veremiyorum doktorum ilaçlardan diyip geçiştiriryor işte ilaçları bıraktım ama hala düzelmedim bu yüzden manisa ruh ve sinir hastalıkları hastanesine ve beni bu hale getiren ilaçların firmalarına dava bile açmayı düşünüyorum okulda öğretmenlşerin eski beni istiyorlar ama bu ilaçlar yüzünden orta öğretim başarı puanım yerin dibinde durumu benim gibi olanlar var mı acaba????

az öncede sizin başka bir sorunuza cvp yazmıştım.bence bu doktorunuzun dediği gibi ilaçlardan kaynaklanıyor,özellikle kafatasınızda hissettikleriniz,beyniniz içinde yer değiştiriyor hissini bende yaşıyorum,zaman zaman bu durumları gergin olduğum zamanlarda da yaşıyorum,ilacı doktorunuz mu bırakmanızı söyledi bilemiyorum ama eğer illaki kullanmayacağım diyorsanız st johns wort tamamen doğal bir antidepresan,kür halinde uygulanıyor bu dönemde sinirlerinizin bozulması da normal,ben ilacı aldıktan sonra 8 kg aldım,bıraktım ve diet yapmadan 8 kg verdim,vucudumuzda bazı şeyleri düzeltirken bazı şeyleri bozması çok normal,moralinizi bozmayın bunlar geçici...

okb_magduru
20-11-2009, 10:36 PM
bence en güzeli hiç bir şekilde hiç bir şey için metabolizmamıza kimyasal madde almamak en iyi bence mesela santral sinir sistemi ilaçları kullanmamak hayatta yapılabilecek en iyi şey

ben antideprtesan içmeden önce 67 kiloydum içmeye başladım 75 oldum spor salonuna ggittim 77.7 ye yükseldim sporruda haplarıda bıraktım 73 e düştüm sonra bi ara baktım 75 olmuşum şimdi bilmiyom

dogruluk
22-08-2012, 11:28 PM
ilaç ilaç ilaç
ulan bu hastalığın ben...

tedavi
12-04-2013, 09:35 PM
bu hastalık sayesinde hayatıma daha özenli davranmaya başladım.. bazı şeylerin anlamını anlamamı sağladı. fikri yapım çok değişti

tedavi
12-04-2013, 10:35 PM
bu hastalık olmasa illa hayatımda beni üzecek birşey olacaktı hayat 4 4 lük olmamalı kuralda bu zaten alışmalıyız. çok mükemmelliyetçi olunmamalı..

Dismorfik
12-04-2013, 11:43 PM
bu hastalık olmasa illa hayatımda beni üzecek birşey olacaktı hayat 4 4 lük olmamalı kuralda bu zaten alışmalıyız. çok mükemmelliyetçi olunmamalı..
Aynen alışmalıyız bencede yıllar içinde çok karşı çıktım ama var işte. Yapacak bir şey yok o zaman çözmenin yoluna bakmak gerekiyor.

ttolga1111
13-04-2013, 08:02 AM
konu eski ama kafadaki basınçı bende hissediyorum bazen