PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanki Beynim İkiye Ayrıldı

zeynooo
12-12-2007, 01:35 PM
Ya arkadaşlar ben sanki bi kendimdeyim bi yokum çok korkuyorum bu durumdan, ya nasıl anlatacağımı da bilmiyorum bu düşünceyi sanki beynim bi burda bi yok başka yerde anlam veremiyorum farklı bi boyuta geçiyorum sanki bazen ve bu beni çıldırtıyor ve korkutuyor. neden oluyor bilmiyorum, korkuyorum ama çok...

zeynooo
12-12-2007, 01:57 PM
:( kimse yazmıyo ben kendime cevap yazayım da kendime telkin vereyim. zeyno kendini bırakma kendi kendinle savaş bu beyninin sana bir oyunu mutlaka yeneceksin sen bunu. korkma ve savaşmaya devam et. güzel şeyler düşün mutlaka başaracaksın...

9 ŞUBAT
12-12-2007, 02:11 PM
:( kimse yazmıyo ben kendime cevap yazayım da kendime telkin vereyim. zeyno kendini bırakma kendi kendinle savaş bu beyninin sana bir oyunu mutlaka yeneceksin sen bunu. korkma ve savaşmaya devam et. güzel şeyler düşün mutlaka başaracaksın...

geçmiş olsun ,
ne yazıkki sana korkma devam et demekten başka bir şey diyemiyorum , ama en kısa zamanda bir dr a gorunmende fayda var sana en iyi o yardımcı olur ancak .

Nefertiti
12-12-2007, 02:34 PM
Ya arkadaşlar ben sanki bi kendimdeyim bi yokum çok korkuyorum bu durumdan, ya nasıl anlatacağımı da bilmiyorum bu düşünceyi sanki beynim bi burda bi yok başka yerde anlam veremiyorum farklı bi boyuta geçiyorum sanki bazen ve bu beni çıldırtıyor ve korkutuyor. neden oluyor bilmiyorum, korkuyorum ama çok...

Zeynooo m sana bi şey şöyleyeyim mi ,çoğumuz normal anlarda bile bu hisse kapılıyoruz.Farkımız yok biribirimizden inan..Korkma geçer :p
Şaka bir yana ilaç kullanıyormusun? ilacın yan tesirlerinden olmasın,

zeynooo
12-12-2007, 04:22 PM
Zeynooo m sana bi şey şöyleyeyim mi ,çoğumuz normal anlarda bile bu hisse kapılıyoruz.Farkımız yok biribirimizden inan..Korkma geçer :p
Şaka bir yana ilaç kullanıyormusun? ilacın yan tesirlerinden olmasın,

doktor kontrolünde ilaç kullanıyorum, ilacın yan tesiri olamaz çünkü uzun zamandır kullanıyorum. zaman zaman oluyordu böyle sıkıntılar ama bu defa baya fazla oldu. anlam veremiyorum inşallah geçer kısa sürede. bu biraz da benim elimde biliyorum elimden geleni yapıyorum umarım işe yarar. desteğiniz için çok teşekkürler.

drsnylmaz
22-12-2007, 01:26 AM

sadece seni hissedebiliyorum, korkma sakın ,bu durum tekrarlarsa sakin olup ne olduğunu anlamaya çalış, çözüm ondan sonra gelecektir, kendini ve duygularını yönetebilirsin sana güveniyorum, güçlüsün,,,