PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayatımın Kararı

Yağmur. . .
02-09-2009, 03:20 PM
Yeni üye oldugum için nereye azıcagımı bilemedim kusura bakmayın ama çok önemli bir problemiim var ben lise 4 geçtimama okulumdan nefret ediyorum kendiim oraya hiç ait hissetmedim artık bunu daha fazla yaşamak istemiyorum ama son sınıfa geldim korkuyorum okulu bırakıp açıktan devam etmek kurslara gitmek çalışmak hayatımı istedgim gibi yaşamak istiyorum okuluma istiyerek yazılmasım haberim bile yoktu sizce ne yapmam lazım psikolojim çok bozuldu okula gidebildigim için mutluyum nankörlük yapmak istemiyorum ama bunuda çok istiyorum umarım beni anlarsınız.

mesuttttt
02-09-2009, 03:43 PM
haklısın nankörlük ediyorsun benim o şansım bile olmadı sadece ilk okulu okudum şimdi 33 yaşında üç çocuk annesiyim ben yaşayamadıklarımı kızlarım yaşasın istiyorum onlar için herşeye katlanıyorum hergün başka kadınlarla gününü gün eden bir kocaya bile bana yine başkasını bulacam yine yapıcam diyor gözüme baka baka beni aldatıyor sence hangimizin durumu daha kötü hayatım bence nankörlük etmede oklunu oku adam gibi kendi ayağının üzerinde durmasını öğren

plüton
02-09-2009, 05:19 PM
Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin bir senedaha dişini sık. Aöf kolay ama insana hiçbirşey vermiyor, ilerde pişman olmak istemiyorsan 6 ay daha dayan, tatiller devamsızlıkları çıktıkmı 6 ay kalıyor geriye.3 yıldır dayandında 6 aymı dayanamıcaksın.
Hem okulunu niye sevmiyorsun sen

Nevermind
02-09-2009, 11:03 PM
Yeni üye oldugum için nereye azıcagımı bilemedim kusura bakmayın ama çok önemli bir problemiim var ben lise 4 geçtimama okulumdan nefret ediyorum kendiim oraya hiç ait hissetmedim artık bunu daha fazla yaşamak istemiyorum ama son sınıfa geldim korkuyorum okulu bırakıp açıktan devam etmek kurslara gitmek çalışmak hayatımı istedgim gibi yaşamak istiyorum okuluma istiyerek yazılmasım haberim bile yoktu sizce ne yapmam lazım psikolojim çok bozuldu okula gidebildigim için mutluyum nankörlük yapmak istemiyorum ama bunuda çok istiyorum umarım beni anlarsınız.

Henüz çok gençsin yaşının vermiş olduğu hayalkırıkları kırgınlıklar elbet olucak bunun üstesinden gelmelisin ve ilerleyen zamanlarda ayakta kalabilmen için bu tip zorluklarla baş edebilmelisin..
bu tip kırgınlıklarda olmamalısın Yağmur güçlü olmalısın..

skallia
02-09-2009, 11:46 PM
okulunda ciddi bir problemin varsa başka bir okula geçmeyi deneyebilirsin.
ama okulu bırakmanı tavsiye etmem.

harmonyy
03-09-2009, 01:11 AM
1 senen kalmış yağmur .. bence sabret okulunu bitirdikten sonra istediklerini yaparsın .. açıköğretim hiçte kolay değil ..nedir bu kadar nefret etmeni sağlayan .. az kalmış pişman olursun, sadece kitaplara bak bence .. 1 sene sonrada istediğin bi üniye yerleşirsin ..herkes çalışma meraklısı oldu, nie süründürcen kendini .. hiçbişiy dışardan bakıldığı kadar kolay deil ..