PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5.Haftanın Konuğu:g1z4y...yani ben:)

g1z4y
03-08-2009, 01:18 AM
kendi konumu açacağı hiç aklıma gelmezdi:p napalım başa gelen çekilicek artık...9 oyla malesef ben bu haftanın konuğuyum:) şu dakikadan itibaren yönelteceğiniz sorulara hazırımm...:)

Selina
03-08-2009, 12:34 PM
ilk sorular benden olsun :
1. capkinligi severmisin
2. yasin kac
3. en korktugun sey nedir
4. okumayi seviyormusun
5 .cebindeki paraya bosyere harcarmisin

daha soru sorabilirim,aklima geldikce yazarim :D

YAĞMURR
03-08-2009, 01:09 PM
merhaba bende sorumu soruyorum... boşluğa ne yazardın...

mutluyum çünkü...?

mutsuzum cünkü..?

g1z4y
03-08-2009, 02:11 PM
ilk sorular benden olsun :
1. capkinligi severmisin
2. yasin kac
3. en korktugun sey nedir
4. okumayi seviyormusun
5 .cebindeki paraya bosyere harcarmisin

daha soru sorabilirim,aklima geldikce yazarim :D

1)en sevmediğim şeylerden birisidir çapkınlık.hep tutkuyu ararım bir kişiyi çok sevip yapabilceğim en güzel şeyleri ona yapmayı isterim...
2)yaşım 16.
3)en korktuğum şey hayatta ideallerime ulaşamamak ve ileride istediğim yerde olamamak...
4) okumayı deliler gibi seviyorum çok fazla kitap okuyorum,1 sene içinde daha önce hiç okumadığım kadar fazla kitap okudum.mesela sabah servisle yarım saatlik yolum var ve her gün o yarım saatte kitap okudum,bu sene de öyle yapmayı düşünüyorum:)
5) hımm cebimdeki parayı genellikle kitap almak için harcıyorum mesela bursum var onun yarısıyla kitap alırım.fakat gezmek için de para harcamıyor değilim.arkdaşlarımla dışarıya çıktığımda biraz fazla para harcarım:)

merhaba bende sorumu soruyorum... boşluğa ne yazardın...

mutluyum çünkü...?

mutsuzum cünkü..?

hımm...:rolleyes:

mutluyum çünkü kendimi seviyorum ve kendime güveniyorum,ileride de istediklerime ulaşıcağımı hayal ediyorum ve mutlu oluyorum...

mutsuzum çünkü geçmişimde pişman olduğum şey oldukça fazla.bazı şeyleri yaşamamayı tercih derdim ve 10 yıl öncede şimdi olduğum gibi birisi olmayı isterdim.son 2 yılda lise hayatımda çok fazla değiştim fakat ben daha önce değişmeyi isterdim mesela öncedende şimdiki fazla çalışan birisi olmayı isterdim ki daha iyi yerde olabileydim...

psikolog_yolunda
03-08-2009, 02:38 PM
Merhaba gizay... :)
Bu haftaki konuk sensin.Aklıma pek bir soru gelmedi sana sorucağım tek şey
" Hayatında mutluluk adına unutmadığın bir anını paylaşmanı istiyorum bizimle "

sorum olursa mutlaka yazarım...;)

g1z4y
03-08-2009, 02:56 PM
Merhaba gizay...
Bu haftaki konuk sensin.Aklıma pek bir soru gelmedi sana sorucağım tek şey
" Hayatında mutluluk adına unutmadığın bir anını paylaşmanı istiyorum bizimle "

sorum olursa mutlaka yazarım...

merhabalar...evet bu hafta da ben oldum işte:) her konuda soru sorabilirsin cevaplarım yani:)
bir şey söyliyim mi aslında böyle çok iyi hatırladığım mutluluk anım yok diyebilirim.yani hiç hatırlanmayacak ufak bir şeyden de mutlu olabilirim benim için önemli olduğu sürece fakat ben yine sorunu cevaplamak isterim mutlu olduğum bir anı anlatayım:)

7.sınıftaydım 13 yaşındaydım işte o zamanlar 3 sene önce.okulla çanakkale gezimiz vardı uzun zamandır beklediğimiz.neyse ki o gün geldi çattı.ben otobüsle yolculuk yapmayı çok severim e bir de arkadaşlarınla olunca haliyle curcuna eğlence mükemmel oluyor.bir de çocukluk aşkı dedikleri şeyi yaşıyordum o zaman.hatta baştan anlatayım.gece yola çıkıcaz şimdi ben de o zamanalr öğlenciyim.sabah hoşlandığım kızla konuştum işte şöyle böyle.peki ben akşama otobüste cevap vereyim sana dedi.gece otobüste arkamda oturuyr fakat biz utanıyoruz haliyle mesaj attı o yüzden.işte kabul ediyorum beraber oturalım falan diye.işte öye beraber oturduk ben uyuyamam zaen ama o hoşur hoşur uyumuştu ben de can sıkıntısına durmadan su içip durmuştum.sabaha karşıda çok sıkıştım gidip şoföre hadi durun artık mola verin diyip duruyordum.bu arada rezil oldum ona da.e çocuklukta böyle şeyler önemlidir.ama benyine de mutluydum sonuçta sevdiğim insanlar var yanımda..neyse çanakkaleyi gezdik vs öyle akşam otelde kaldık işte.sonra akşama doğru eskişehire gelme üzere yola çıktık.şoför ve rehberimizde çok iyi birisiydi onları ikna ettik dönüşte biraz denize uğrayacaklar.oo düşünsenize arkadaşlarla denize girmek.neyse geldik denize işte bu arada ay mayıs.e haliyle ege buz gibi.ama kim aldırır bunu arkadaşlarla olduğumuz sürece.denize girip eğlenmiştik falan öyle.sonra otobüse binerken baktım kenarda papatya var gidip onlardan toplayıp sarıp kız arkadaşıma verdim ama o an benim için çok özel sempatik ve mutlu bir andı.ve bütün gece de konuşa konuşa geçirdik falan.bi ara öğretmen geziyordu öyle otobüste biz de hımm el ele tutuşuyorduk gizli gizli e çocukluk.hoca gördü bunu hımm ellerinize krem süreyim mi falan diye takıldıydı ama öyle kızıca birisi değil çok iyi bir hocaydı o anda çok utanmıştık.neyse sonra da eskieşhire geldik ve mutlu 2 gün sona erdi:)

hıı elbette sorularını bekliyorum..

goodnews
03-08-2009, 05:25 PM
Kitap okumayı çok sevdiğini söylemişsin.

Hayatında en çok etkilendiğin kitabın ismi neydi?
Daha çok hangi tarzda kitaplar okursun ve en sevdiğin yazarlar kimlerdir?

g1z4y
03-08-2009, 05:42 PM
Kitap okumayı çok sevdiğini söylemişsin.

Hayatında en çok etkilendiğin kitabın ismi neydi?
Daha çok hangi tarzda kitaplar okursun ve en sevdiğin yazarlar kimlerdir?

sevgili goodnews evet kitap okumayı çok seviyorum..
etkilendiğim kitap olarak birkaç tane söyleyeceğim çünkü bu kitaplar benim tüm hayatımı değiştiren kitaplar oldu,beni bambaşka yapan kitaplar..
erdal demirkıranın: sadece aptallar 8 saat uyur,adam dediğin benim gibi olur,ben dünyanın en akıllı insanıyım ve cehennemin dibine git kitapları.
bu kitaplar gerçekten beni çok etkiledi hayatımı değiştirme fırsatını geldi avuçlarımın içine koydu...:)
tarz olarak polisiye ve macera kitaplarını çok seviyorum özellikle ahmet ümitin kitaplarını elimden düşürmeden okuyorum.
başka yazar söylemek gerekirse ahmet altanı çok seviyorum ifade tarzından dolayı.ayrıca ılgın olut,tolstoy,ayşe kulin ve tabi ki erdal demirkıran benim için vazgeçilmez yazarlardan..:)

g1z4y
04-08-2009, 12:24 AM
arkadaşlar çok sıkıldım lütfen burayı dikkate alalım bari biraz.çok seviyesiz bir durumdayız şu anda.forumu temizlemekte uzun zaman alıcak.bence b tür konulara yazarak diğer gereksiz konuları yok etmeliyiz.rica ediyorum...

Elzem
04-08-2009, 12:27 AM
arkadaşlar çok sıkıldım lütfen burayı dikkate alalım bari biraz.çok seviyesiz bir durumdayız şu anda.forumu temizlemekte uzun zaman alıcak.bence b tür konulara yazarak diğer gereksiz konuları yok etmeliyiz.rica ediyorum...

Evet katılıyorum bu konuda yetkili olanlar birşey yapıcaktır.
Daha fazla gerilmek...
Hem en iyi ceza yok saymak kale almamaktır g1z4y:)

Elzem
04-08-2009, 12:29 AM
Bir gün mutlaka gitmeliyim dediğin bir ülke var mı?

g1z4y
04-08-2009, 12:37 AM
hayır..ondan önce kendi ülkemin bütün güzelliklerini gezmeyi planlıyorum sevgili Elzem:)

Elzem
04-08-2009, 12:42 AM
hayır..ondan önce kendi ülkemin bütün güzelliklerini gezmeyi planlıyorum sevgili Elzem:)

Peki o zaman Türkiyede en çok görmek istediğin yer?

Eşinin ya da sevgilinin sensiz tatile gitmesine izin verir misin?:)

g1z4y
04-08-2009, 12:45 AM
Peki o zaman Türkiyede en çok görmek istediğin yer?

Eşinin ya da sevgilinin sensiz tatile gitmesine izin verir misin?:)

hımm..doğu karadeniz diyebilirim.gerçekten o yaylalara çıkmayı çok istiyorum:)
hımm eşim olucak yaşta değilim henüz. sevgiliminde gitmesine neden engel olayım ama eşim olduğunda vericeğimi zannetmiyorum birlikte gitmek için elimden geleni yaparım:)

Elzem
04-08-2009, 12:50 AM
Karadeniz hımm evet gerçekten güzel bir tercih.

Sabah kalktın daha gözünü açar açmaz herşey ters gitmeye başladı bütün olumsuzluklar üstüste geliyor nasıl davranırsın?

g1z4y
04-08-2009, 01:17 AM
Karadeniz hımm evet gerçekten güzel bir tercih.

Sabah kalktın daha gözünü açar açmaz herşey ters gitmeye başladı bütün olumsuzluklar üstüste geliyor nasıl davranırsın?

şaşkına dönerim diyebilirim.paniklerim hem de baya.ama yine de kendimi toparlar ve işleri yoluna sokarım diye düşünüyorum:)

Selina
04-08-2009, 02:13 AM
gizay sporlan aran nasil:D

g1z4y
04-08-2009, 10:49 AM
gizay sporlan aran nasil:D

sporla aram iyidir çok güzel basket oynarım..ortaokulda maçlara falan da katıldım ama lise vs..derken onu da bıraktım.hatta bir sene atletizme merak saldıydım sırıkla atlama yapıyordum 2.03 kendi rekorum.eskişehirde yarşmalara katılsaymışım yaşıtlarımla derece alırmışımdı...:rolleyes:

Selina
04-08-2009, 04:25 PM
gizay cocuklari severmisin

g1z4y
04-08-2009, 05:57 PM
gizay cocuklari severmisin

sanırım çocuğuna göre değişir.bana ayak uydurabiliyorsa ve bir büyük gibi şımarabiliyorsa o çocuğu baş tacı yaparım :p:D
öyle vagur vugur saçma gürültü yapan çocuklardan hoşlanmam.
sevdiğim çocuklardan ise kısa sürede sıkılırım,mesela birazcık seviceksin sonra annesine vericeksin..

g1z4y
04-08-2009, 10:07 PM
eee haydi sorularınızı bekliyorum?
sizler için bir öykü yazmayı düşünüyorum umarım ki pazara kadar yetiştirebilirim.ve sanırım burda yazıcağım son yazı olucak öykümde,güzel dostlukların adına...:)

g1z4y
06-08-2009, 11:34 PM
eee sorularınız yok mu:)
bugün benim üyeliğimin 1.yılı çok mutluyum kocaman,harika,güzel dostluklarla dolu bir yıl:) teşekkürler,PSİKOLOJİ FORUMUU..:)

g1z4y
07-08-2009, 12:20 PM
bu ne yav sıkıldım valla hiç mi sorunuz yok:D karışıklığı geldi konukluğum:D

birmelek
08-08-2009, 06:16 PM
G1z4y...sevgilin var mı şuan? :)

Varsa nasıl biri olduğunu bi tasvir edebilir misin? fazlaca özel oldu ama... :D

g1z4y
08-08-2009, 06:19 PM
G1z4y...sevgilin var mı şuan? :)

Varsa nasıl biri olduğunu bi tasvir edebilir misin? fazlaca özel oldu ama... :D

yok yok sorun değil birmelek ben özel de sorulabilceğini söylemiştim..:)
yaklaşık 3 hafta önce 1 buçuk yıllık ilişkimi kaybettim.bundan sonra da ilişki yaşamak istemiyorum doğrusunu istersen.:)

birmelek
08-08-2009, 06:22 PM
üzüldümmmm :( sağlık olsun..

g1z4y
08-08-2009, 06:25 PM
önemli değil birmelek ben eskisinden de mutluyum:)

Selina
09-08-2009, 05:06 AM
cocuken ne yaramazligi yaptin,hic unutamadigin :p

g1z4y
09-08-2009, 09:57 AM
aslında çok yaramazlığımı hatırlamıyorum ama şu anda ben de izi olan bir yaramazlık var:)
küçükken(4-5 yaşlarında) vitrine kafamı çarpmıştım ve alnımda bir çizik var o yüzden neden çarptığımı bilmiyorum ama:rolleyes:

birmelek
09-08-2009, 01:46 PM
Bu site ile tanışman nasıl oldu? Sebep neydi yani buraya gelirken?

harmonyy
09-08-2009, 04:06 PM
mutlu olmana çok şaşırdım .. çok sevdiğin ayçadan ayrılma sebebin neydi ??

birde lise bittikten sonra ne üzerine okumayı düşnüyorsun ..

ilgilendiğin bir sanat türü var mı (yada yeteneğin ) ??