PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evde ayrılık hüküm sürüyor...

dead-captain
31-07-2009, 12:05 AM
Adımı söylemek istemiyorum.13 yaşındayım.Daha dün 13 yaşıma girdim.Girdim ama,evdeki atmosfer ile ne olduğuma uğradım.

2 -veya 3- gün önce,bilgisayarda vakit geçiriyordum.Birden annemin seri adımlarla yanıma geldiğini farkettim.bana aynen şunu söylemişti:
"... ,kalk ananenlere gidiyoruz.Baban beni boşayacakmış."
Birden afalladım.Annemin bana verdiği kıyafetleri giyip saat tam 23:30'da durağa doğru yürümeye başladık.
Ama sonra geri döndük.
Ve o gün bu gündür,ne annem babama,ne de babam anneme hiç bir şey söylemiyor.Annem kapıları kapatıp salonda,babamda aynı şekilde balkona oturuyor.
Annem benim yanımda yatıyor.
Az önce anneme ayrılmayı sordum.Ona sorduğum soruyu babama da sordum.
Cevap belli.
Moralim çok bozuk.Ne yapacağımı bilmiyorum.Aralarını yapmayı denedim ama...
ne olsun daha.

Ne yapmalıyım,çok kararsızım...:(

g1z4y
31-07-2009, 12:09 AM
aslında çiftler ilişkilerine birilerinin karışmalarından hoşlanmazlar sen karışma bence onlar aralarında halledip barışırlar dicem ama yanlış düşündüğümü söyleyebilirler.bana bir öğretmenim annenizle babanız tartıştığında odanıza girip yastığını kulaklarınıza bastırın hiçbir şey duymayın derdi.bu sadece bir tavsiye kardeşim:) umarım tez zamanda barışırlar,her ailede olur böyle şeyler sen de ergenliktesin fazla aklına takıyorsun sanırım.. onlar barışırlar sen kendini üzme derim ;)

dead-captain
31-07-2009, 12:12 AM
Yok yok..öyle değil..Genelde bizim evin kavgası eksik olmaz..Bu bir başka..Daha önce hiç bu kadar ciddi ve kararlı olduklarını görmemiştim..Ki zaten ayrılmayı konuştuklarını görmemiiştim...

g1z4y
31-07-2009, 12:17 AM
Yok yok..öyle değil..Genelde bizim evin kavgası eksik olmaz..Bu bir başka..Daha önce hiç bu kadar ciddi ve kararlı olduklarını görmemiştim..Ki zaten ayrılmayı konuştuklarını görmemiiştim...

hımm ciddi bir durumsa sana biraz fazla iş düşücek ama onlar barışasaya kadar gayret edersin diye umuyorum.hazel abla çok doğru söylemiş ikisiyle de ayrı ayrı konuşup orta buluşma noktalarını bulmalısın:)

dead-captain
31-07-2009, 12:31 AM
desd sorunları var heralde, ikisinlede ayrı ayrı konuşup cok üzüldügünü ,onlarla yaşantını sürdürmek istedigini vs gibi konularda konuşup aralarını yapmaya calış canım işallah barışırlar .

Denedim kaç kere konuştum...Ama hiç bir etki etmedi..Cevaplar bile uydurmalı.Doğru düzgün bir cevap bile alamadım.

plüton
31-07-2009, 01:38 AM
Çok üzücü bir durum. :( eşler ayrılır bedelini evlatlar öder.
Dedelerini, diğer akrabalarını araya sokabilrsin.
Belki ikisisinede mesafe koyup ayrılısalar onlarla değil akrabalarında kalıcağın kesin bir şekilde belirtmen etkili olabilir, kücücük bir çocuk olarak elinden pek birşey gelmez ama allahtan ümit kesilmez kardeşim.

aLoneaqLe
31-07-2009, 06:42 PM
platoni arkadaşımız güzel bir noktaya temas etmiş. Büyükleri araya sokma konusunda aynı fikirdeyim, ki yaşın itibariyle yapabileceğin pek fazla birşey yok. Bu durumlarından üzgün ve mutsuz olduğunu hissettir sadece, gerisini büyüklere bırak kardeşim. Her ne kadar yaşın küçük olsa da, senin de bir parça anlayış göstermen gerekir anne ve babana.. İnşallah sorunlar çözülür..

birmelek
31-07-2009, 10:29 PM
Hasta numarası yap..uykunda sayıklıyor gibi filan yap..ne bileyim ilgiyi üzerine almaya çalış..sonuçta ortak noktada birleşecekler. Geçici bir çözüm belki ama zaman kazanmak adına söyledim. Dilerim tüm sorunlarınız bir an önce geçer gider.