PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadece bir çocuk kurtuldu.

9 ŞUBAT
30-07-2009, 03:56 PM
Tarsus'da iki otomobil kamyonla çarpıştı. Cesetler yollara saçıldı. Kaza yerinden gelen fotoğraflar dehşete düşürdü. TEM Otoyolu'nun Mersin-Tarsus bölümündeki trafik kazasında 9 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Kazada yaşamını yitiren Karael ailesinin Çorum'dan düğünden döndükleri öğrenildi.

Arkadaşlar bugun 30 Temmuz 2009 Perşembe ,bir çogumuz yukarıdaki acı haberi duymuşuzdur ,bu ve buna benzer haberleri sık sık duyuyoruz ,dugun alayları cenaze alaylarına donuyor .

Bir turlu anlayamıyorum neden ,niçin böyle oluyor ,çokmu zor trafik kurallarına uymak ,çokmu zor bir kaç saat sonra gidecegimiz yere varabilmek .

insanların anlamsız aceleleri ,tedbirsizlikleri sebebinden yuzlerce ocaklar sonuyor ,binlerce çocuklar öksuz yetim kalıyor ,

hangimzin hakkı var arkamızda gozu yaşlı insanlar bırakmaya ,bize bu hakkı kim veriyor soylermisiniz bana .

sibumi
30-07-2009, 04:08 PM
Zor değil sadece kendi başımıza gelene kadar bize olmaz sanıyoruz... herkesin başına bir gün gelebilir, bunu bilseler yapmazlar :( çok üzücü allah sabır versin...

birmelek
30-07-2009, 06:46 PM
Çok kötü gerçekten..geri de kalanlara allah sabır versin. Kader işte biraz da 9 şubat. Ecel gelmedikten sonra kimse kimsenin canını alamaz yoksa. Herşeye birşey mani olacak ki, ölüm doğum döngüsü sürüp gidecek.

hoyrat
30-07-2009, 06:56 PM
Allah sabır versin ya çok zordur :(
ben de çok korkarım biri yola çıktığı zaman :o :(