PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En çok utandığınız an?

..yaqızZz..
19-07-2009, 02:43 PM
Ben başlıyım
mesela bir gün arkadaşımla dersaneden çıktık (kaşınmışım resmen) dedim eve kadar yürüyelim ev baya uzakta otobüslerle gidip geliyoruz bazende orda kalıyoruz.Tamam dedi oda biz yürüdük yürüdk ve yürüdük arazi gibi bi yer var oraya kadar geldik (2 saat yoldayız ama) bir kafamı çevirdim sevdiğim kız 2 kere baktı bize otobüste üstüne birde amcam otobüste pantolunumun arkası yırtılmış ki ne vasattı ya rezillik birde onca insan tuhaf bakıyordu bundanmış meğersem......çok kötüydü :( :D

SİZİNKİLER NELER ? :D:D

paradox
19-07-2009, 04:48 PM
Is yerin de(bankada) calisirken, birden elimdeki dolma kalem elimden dusu verdi, ve tum murekkep uzerime boza oldu tabi. Aksi gibi uzerimde de o gun beyaz bir elbise var.Yanlis anlasilmaya acik oyle igrenc bir goruntu olustu ki anlatamam.Musteriler geliyor, ilgilenmem gerek fakat ben yerimden hic kipirdayamiyorum,Mudur durumu bilmedi icin gelip firca atmaya basladi, dayanamadim kalktim ayaga buyrun durum bu dedim.Adam kahkahalar gulmeye basladi ve bana izin verdi.Cok utanc verici bir gundu benim icin anliycaginiz..

sevdenur
19-07-2009, 04:52 PM
Is yerin de(bankada) calisirken, birden elimdeki dolma kalem elimden dusu verdi, ve tum murekkep uzerime boza oldu tabi. Aksi gibi uzerimde de o gun beyaz bir elbise var.Yanlis anlasilmaya acik oyle igrenc bir goruntu olustu ki anlatamam.Musteriler geliyor, ilgilenmem gerek fakat ben yerimden hic kipirdayamiyorum,Mudur durumu bilmedi icin gelip firca atmaya basladi, dayanamadim kalktim ayaga buyrun durum bu dedim.Adam kahkahalar gulmeye basladi ve bana izin verdi.Cok utanc verici bir gundu benim icin anliycaginiz..

Çok güldüm keşke daha önce söyleseydiniz müdürünüze:)

Ben şuan hatırlayamadım ama daha sonra aklıma gelince yazarım.

paradox
20-07-2009, 02:03 PM
Çok güldüm keşke daha önce söyleseydiniz müdürünüze:)

Ben şuan hatırlayamadım ama daha sonra aklıma gelince yazarım.

Ben de suan hatirladikca cok guluyorum.Ama yasadigim donem inan utancimdan olmustum:)

Müdavim
22-07-2009, 11:51 PM
Bankada para yatırırken sırada öyle bir dalgınlık ve karışıklık oldu ki yanlışlıkla başkasının kartını elimde tutar buldum kendimi. Adam da hırsız sanıp " utanmıyor musun kart çalmaya" demesin mi. Yerin dibine geçtim...

olasılıksız
25-07-2009, 09:51 PM
arkadaşlarla her fizik sınavından sonra ziyarete gidip dua ederdik...:)
geçen sene snvdan çıktığımız gibi geldik başladık dua etmeye
az yukarılara çıkıp dolaştık biraz...bir türbe daha vardı orada...
orada da dua ettik... sonra yaşlı bir kadın elimize kına sürdü 'dilek tutun ' dedi...
bizde o heyecanla tekrar dua etmeye başladık:)
aradan biraz zaman geçti arkadaşımın annesi yanımıza geldi...
ne yaptınız dedi bizde olanları dedik...
baktık bozuldu kadın ...şaşırdım neden kızdınız dedim...o da
KIZIM O KINAYI KOCA BULMAK İÇİN SÜRÜYOLAR dedi ...
suratım hafif pembeleşmeye başladı, diğer koca kadınlarda şaşkın bir ifadeyle bize bakıyorlardı.. hemen çıktık oradan...:)

evet şu dilek olaylarına türbelere falan pek inanmıyorum ama hoşuma gidiyor öyle yerler:)

dead-captain
01-08-2009, 03:38 PM
Bizim sitenin yanında bir okul var.Oradan kaldırıma,kahverengi bir sıvı (çöp suyu) dökülüyor.Ama oradan geçmek her babayiğidin harcı değil.Hergün en az 2 kişi kayıp düşüyordu :)

Bir gün 4-5 arkadaş dolaşmaya çıkmıştık.Yerde bir kağıt gördüm."Siz gidin ben şuna bakıp gelirim" dedim.Tam alırken,şlaap diye bir düştüm!Gri bir eşofman giymiştim,tam da üstüne oturdum!Bir baktım,resmen altıma doldurmuş gibi duruyordu :)

Bir türlü inandıramamıştım düştüğüme.En sonunda arkadaşlığımı kestim :):D

hoyrat
21-08-2009, 03:39 PM
otobüste demiri tutayım da düşmiyim derken tanımadığım birinin elinin üstüne elimi koyunca utandım ya :D :o :o

plüton
24-08-2009, 12:39 AM
Utangaç olmaktan nefret ediyorum en küçük olayları bile yıllardır unutamıyorum hep o an olmuş gibi sıkılıyorum. Böyle olmaktanda çok utanıyorum mesala :D

s3Rs3rRi
24-08-2009, 12:49 AM
otobüste demiri tutayım da düşmiyim derken tanımadığım birinin elinin üstüne elimi koyunca utandım ya :D :o :o

Benimde Ona Benzer Birşey Oldu. Düşmiyeyim Diye Demire Tutundum Tutunmaz Olaydım Demir Çıktı Yerinden Elimde Demirler Bir Teyzenin Kucağına Düştüm Birde Demir Hiç Suçu Olmayan Bir Teyzenin Kafasına Çarptı İşte O Zaman Çok Utandım vede Kaç Sene Oldu Aklımdan Çıkmıyor:)

NAR_K
15-11-2009, 08:28 PM
Benimde Ona Benzer Birşey Oldu. Düşmiyeyim Diye Demire Tutundum Tutunmaz Olaydım Demir Çıktı Yerinden Elimde Demirler Bir Teyzenin Kucağına Düştüm Birde Demir Hiç Suçu Olmayan Bir Teyzenin Kafasına Çarptı İşte O Zaman Çok Utandım vede Kaç Sene Oldu Aklımdan Çıkmıyor:)

:D
vay be guldurdu valla bu olay beni ..

benim de cok utandigim an olmustur. 2 sene onceydi sanirim, canimdan cok sevip deger verdigim erkek arkadasimla birlikte yuruyorduk. o gunun sabahi da denizde (yazin oluyor bu olay) bir kizla tanismistim, ortak arkadaslarimiz vardi. kiz once bayaa samimi davrandi, hosuma da gider boyle seyler, ilk tanismada kucaklasma filan. neyse bayaa bi lafladik filan. o gunun aksami da kiza rastladik erkek arkadasim ve ben, bir de baska bi kiz ortak arkadas daha. erkek arkadasim bu yeni tanistigim kizi taniyordu daha onceden ve selamlastiktan sonra bizi tanistirmak istedi. bende "a biz zaten tanisdik ya gunduz" gibilerinden bi laf attim ortaya gayet samimi bi sekilde. o sirada kiz da bana donup "yoo ben seni hatirlamadim" demezmiiiii !! o an dondum, kizin gozlerinin icine bakiyorum bu kiza noldu diye:) neyse yanindaki arkadasi (ki onunla da yeni tanismistim) hatirlamiyomusun sabah denizdeydik ya filan dedi, ortam biraz isindi.. sonra hatirladi ama is isten gecti, yerin dibine girmistim erkek arkadasmin yaninda:o

Banfif
16-11-2009, 04:51 AM
Çok küçüktüm,yaşımı tam hatırlamıyorum..Evde kalabalık misafir var.WC ye giricem,ışık açık değil ama bir kapıyı açtımki amcam WC de allahım nasıl kızardım,nasıl utandım anlatamam size..Bir kabustu yani...

maymun
16-11-2009, 10:06 PM
lisede tarih dersinde kopya çektirmeyen herkesin korktuğu bir hoca vardı. kopya çektirmez hemen yakalar dersten kesin bırakırdı. bizim tarih dersine de o geldi. sınava çalıştım ama yine de kopya çektim. hemde kocaman kitabı açtım ve içinden yazmaya başladım. hoca beni gördü ve hiç bir şey demedi. sadece baktı normal sınava devam etti. ben de yerin dibine girdim ve kitabı neyi bıraktım. bilgimle yazdım. dersten geçtim.

bugunbirinikirdim
02-12-2009, 11:53 PM
en cok utandıgım mı bılmıyorum ama lisede hoslandıgım cocugun yuzune yanlıslıkla kapıyı carpmıstım bılerek olmazdı zaten:) cok utanmıstım cocugun yuzu acıdan kıpkırmızı olmustu benımkı de utanctan kıpkırmızı olmustu.

gizli özne
03-12-2009, 12:37 AM
ilkokul beşinci sınıftaydım,akrabamızın oğlunun sünnet düğünü vardı köyde yapacaklardı,gündüzden gittik,malum köy düğünleri yemekli eğlenceli olur,çocuklarla beraber köyde gezmeye başladık,çok büyük olmayan bir su birikintisinin önünde durduk ve oynamaya başladık,bakalım kim karşıya atlayarak geçebilecek.Annemler o gün için çantası ve ayakkabısına kadar takım olan bir kıyafet almıştı,onları giymiştim.Önce kardeşim atladı ve karşıya geçti,sonra kuzenim atladı ve o da geçti.Sıra bana gelmişti,atladım ve kendimi çamurun içinde buldum:) utancımdan düğün yerine gidemedim.Annem yedekte kıyafet getirmişti Allah'tan :) :)