PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok beğendim paylaşmak istedim...

barafranga
21-05-2009, 09:33 AM
Kadın adamı çok seviyordu... Yemyeşil ovalarını verdi adama Yaşam fışkıran. Beni seviyor musun? Evet, dedi adam... Güneşini, ayını verdi kadın Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına... Beni seviyor musun? Tabi, dedi adam... Kadın çağladı gürül gürül akan pınarını verdi adama. Beni seviyor musun? Elbette, dedi adam... Kadın bağlandı Yaşam ipini adama verdi. Bir oldular tek oldular adamla. Beni seviyor musun? Biliyorsun, dedi adam... Kadın dağlarını verdi adama Tırmandılar doruklara. Beni seviyor musun? Aşağılara baktı adam zirveden. Başkalarını gördü Sustu adam... Ağladı kadın... Gözyaşını verdi adama Almadı adam... Kadın onurunu verdi adama Şaşırdı adam... Sordu yine usulca kadın Beni mi seviyorsun? Onu da seviyorum seni de, dedi adam... Sustu kadın... Verecek bir şeyi kalmadığında... Senin yüreğine ihtiyacım var, dedi adam Başkasını sevebilmek için... Çıkarıp yüreğini verdi kadın. Korktu adam... Beni sevmiyor musun, dedi adam. Sesi yoktu kadının söyleyemezdi. Gözleri yoktu kadının ağlayamazdı. Kalbi yoktu kadının sevemezdi. Onuru yoktu kadının yaşayamazdı..............

g1z4y
26-06-2009, 11:04 PM
vaooov harika gerçekten ben daha önce de okumuştum bir yerde çok hoşuma gitmişti, sevmek bu olsa gerek...teşekkürler.:)

dil-teng
05-07-2009, 01:08 PM
gerçekten çok güzelmiş

ates
05-07-2009, 04:54 PM
Gerçekten çok hoşş :)

nılupher
05-07-2009, 06:33 PM
Yaaa:( çok hüzünlü geldi birden...Ama çok güzel..Teşekkürler.

dipsizkuyu
05-07-2009, 11:47 PM
Kadın adamı çok seviyordu... Yemyeşil ovalarını verdi adama Yaşam fışkıran. Beni seviyor musun? Evet, dedi adam... Güneşini, ayını verdi kadın Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına... Beni seviyor musun? Tabi, dedi adam... Kadın çağladı gürül gürül akan pınarını verdi adama. Beni seviyor musun? Elbette, dedi adam... Kadın bağlandı Yaşam ipini adama verdi. Bir oldular tek oldular adamla. Beni seviyor musun? Biliyorsun, dedi adam... Kadın dağlarını verdi adama Tırmandılar doruklara. Beni seviyor musun? Aşağılara baktı adam zirveden. Başkalarını gördü Sustu adam... Ağladı kadın... Gözyaşını verdi adama Almadı adam... Kadın onurunu verdi adama Şaşırdı adam... Sordu yine usulca kadın Beni mi seviyorsun? Onu da seviyorum seni de, dedi adam... Sustu kadın... Verecek bir şeyi kalmadığında... Senin yüreğine ihtiyacım var, dedi adam Başkasını sevebilmek için... Çıkarıp yüreğini verdi kadın. Korktu adam... Beni sevmiyor musun, dedi adam. Sesi yoktu kadının söyleyemezdi. Gözleri yoktu kadının ağlayamazdı. Kalbi yoktu kadının sevemezdi. Onuru yoktu kadının yaşayamazdı..............

çok saçma. her yönden sevmeyi bu kadar basitleştirmiş anlamsızlaştırmış. gerçekte çok anlaml kıldığı gözüksede.kadın bir metamı herşeyini veriyor. hiç birşey istemeden .belli bir düşünce üretmeden,ortaya koymadan insanlara sunulan düşünce oluşturma arebesk ve masalımsı bir alıntı gibi .
yanlış hatırlamıyorsam barafaranga daha önce şiiri hiç sevmediğini söylemişti. şimdi oturupta bir an için böyle şeylerden haşlandığı söylerse hiç samimi gelmiyorki ve gerçek değil.insanlar anlık değil sürekli yaşarlar paylaşımınız sadece sizin o anki duygularınız.ve bu anlarınızı kendine saklayınız. yinede sevgiyi içinizden eksiltmeyiniz.