PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neden

düşünceli-
19-05-2009, 02:35 AM
söylermisiniz bir şeyler yaşarken ya en uçtayım yada en dipte yahu bunun ortası yokmudur yada ben mi anormalim. lütfen cevaplarmısınız

seceem
19-05-2009, 10:56 PM
Aslında olayları nasıl gördüğünle alakalı bi durum. Akşam yatarken olayı gözden geçirin ve olumlu bi düşünce ekleyin sonuna ve o şekilde uyuyun çok fazla düşünmeyin sabah kalktığınızda eminim daha iyi olucaksınızdır!

cemcem
19-05-2009, 11:07 PM
Ya uçtayım ya dip de demek bir yerde ya iyimser yada çok kötümser olarak algılamak olmuyormu?

Benim içinde olduğum durum ya çok iyimser veya aynı bir şeye çok kötümser olarak bakıyorumda ondan benzettim

yasoş
19-05-2009, 11:52 PM
bi an çok neşeli uçlarda bi an çok karamsar içine kapanıksın bu olabilirmi

ikra``
20-05-2009, 12:05 AM
Dengeyi bulmaya calis,bu zaman alabilir ,belkide yasarak bunun kendin farkina varacaksin ve dengeni kurmaya basliycaksin.Kendin anliycaksin ki bir uctayken ardindan oteki ucu yasiycaksin surekli.Bence hicbir seyin asirisi iyi degil.Hayata olumlu bak ve kotumser dipte olmamaya calis.Yasin gencse karakterin oturmamis olabilir daha bu cok normal.Boyle durumlar yasamanda normal ama uzamasi iyi olmaz.Kendi dusuncelerinin surekli olmasi iyi.Duygu,dusunce ve davranislarinin dengeli olmasi yani...Basarilar diliyorum arkadasim :)

krtcaplar
20-05-2009, 12:14 AM
kimse yokmu arkadaşlar bu forumda yahu

ikra``
20-05-2009, 12:26 AM
burdayiz :)

düşünceli-
20-05-2009, 05:05 PM
öncelikle cevaplayanlara teşekkürler. konu daha açmamı istetenlerede şunu yazabilirim,mesela sevinçliysem içim içime sıymaz oynaya oynaya gezerimçok hareketli olurum çok belli ederim yaaaa. üzüntümde de neye gücendiysem yada kızdıysam paylaşmak isterim çok düşünceli ve hüzünlü,sessiz yada febri davranıyorum acayip şekilde sinirleniyorum çok kötü oluyorum bunun gibi arkadaşlar.:rolleyes:;)

düşünceli-
20-05-2009, 05:19 PM
arkadaşlar bu sorunumuda paylaşabilirmiyim***öncelikle kendimi ifade etmekte zorlanıyorum son zamanlarda fark ediyorum da birşeyleri anlatmaya çalışırken konuşma zorluğu çekiyorum birnevi kekeme gibi yada kelimeleri söyleyemiyorum ama kelimeler gözümün önünden geçiyor bir türlü çıkamıyorlar gibi.yardımcı olurmusunuz;)

cemcem
20-05-2009, 05:29 PM
Uzmanı olmamakla birlikte insanın kendine güven eksikliği olarak tanımlanabilirmi acaba?

Korku,yanlış anlaşılabilirmiyim endişesi,kelimeleri özenli seçmeye çalışıken boş anlamsız sözler söyleme mesela,karşındakini kırmamaya dikkat etmek.
Bazende ortamını beğenmediğin topluluk veya kişi ile konuşmak zorunda kalmak.

Bende buna benzer durumlar oluyorda:rolleyes:

plüton
20-05-2009, 11:39 PM
Ben ya çok pasifim ya da çok aktif, sendemi öylesin yoksa. Herkes bir tahminde bulundu. :)

derinn
17-08-2009, 03:41 PM
duygu durumunuzun sık sık değişmessi hasta olduğunuzu göstermez..
eğer sosyal ilişkileriniz veye işinizi etkiliyorsa bu değişen derin ruh haliniz o zaman bir uzmana gözükmeniz de fayda var..