PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cok tesskür ederimm....

sehr-i_hüzün
14-05-2009, 06:13 PM
arkadaslar size tesskür etmek istedimm iyiki varsınız sizin sayenizde iyiyimm okbli olsamda beni actıgım konulara(sıktıysam özür dilerim) hiç sıkılmadan cevab verEN nickleri hatırlayamadımm burdaki benim gibi okblilere cok tesskür ederimm ben sizleri tanımadan önce hAYATTAN KOPMUŞ hiç hayattan zevk almayan ve üzülen biriydim sizin sayenizde kendime geldim en azından kendim için bireyler yapmaya calışıyorumm en azından okbden kurtulmnak için istekliyim bu sizin sayenizde oldu birgün bu hastalıktan kurtulursam sizin sayenizde olucak size burdan cooookk tesskür etmek istedim tedaviyede pzartesi baslıcam artık beni hiç kimsenin üzüp kırmasına izin vermiyecegimm lütfen sizden tek ricam bana dua etmeniz isaalllah bende burda okbden kurtulmuş biri olarak geri dönebilirimmm sunu untmAYIN okblileri anbir okbli anlayabilir saygılarımla sehr-i_hüzün

9 ŞUBAT
14-05-2009, 06:39 PM
arkadaslar size tesskür etmek istedimm iyiki varsınız sizin sayenizde iyiyimm okbli olsamda beni actıgım konulara(sıktıysam özür dilerim) hiç sıkılmadan cevab verEN nickleri hatırlayamadımm burdaki benim gibi okblilere cok tesskür ederimm ben sizleri tanımadan önce hAYATTAN KOPMUŞ hiç hayattan zevk almayan ve üzülen biriydim sizin sayenizde kendime geldim en azından kendim için bireyler yapmaya calışıyorumm en azından okbden kurtulmnak için istekliyim bu sizin sayenizde oldu birgün bu hastalıktan kurtulursam sizin sayenizde olucak size burdan cooookk tesskür etmek istedim tedaviyede pzartesi baslıcam artık beni hiç kimsenin üzüp kırmasına izin vermiyecegimm lütfen sizden tek ricam bana dua etmeniz isaalllah bende burda okbden kurtulmuş biri olarak geri dönebilirimmm sunu untmAYIN okblileri anbir okbli anlayabilir saygılarımla sehr-i_hüzün

sana destek olabildigimiz için çok memnun oldun (her ne kadar okb li biri olmasamda ),biz bir aileyiz bir arada olduktan sonra aşılamayacak hiçbir zorluk yok ,yeterki başarmak isteyelim ,
ve senin bunu başaracagına tüm kalbimle inanıyorum ,

ALLAH şifalar versin .

amelia
14-05-2009, 07:53 PM
senin adına sevindim:)

malahit
14-05-2009, 11:02 PM
sizin adınıza cok sevindim bir okb li olarak:)

umarım herşey düzelir ve sizde bize umut olursunuz..

sehr-i_hüzün
18-05-2009, 11:53 AM
kuru kuruya teşekkür olmaz.bir tepsi baklava isteriz

ben mersindeyim eger mersinliysen ısmarlıyım sana baklava...

sehr-i_hüzün
18-05-2009, 11:55 AM
Ben tedaviden vazgectimm zaten olmucam tedavi filan alışmaya calısacagımmm artık bu arada iyiyiyim bennn sizin sayenizde..

9 ŞUBAT
18-05-2009, 12:44 PM
Ben tedaviden vazgectimm zaten olmucam tedavi filan alışmaya calısacagımmm artık bu arada iyiyiyim bennn sizin sayenizde..

tedaviden vazgeçmen hiç dogru degil ,
tamam bizler yardımcı oluyoruz ama bir profesyonelin faydası kesinlikle yadsınamaz ,o yuzden bu kararını en kısa zamanda degiştirip profesyonel yardım almanı özellikle öneririm .