PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ben kimim?

babıali
22-12-2008, 02:46 PM
Selamlar.Adımı vermek istemiyorum.Ama bir sorum olacak.24 yaşındayım ve üniversiteyi yeni bitirdim.İçimde şu an kafamı kurcalayan bir takım soru işaretleri var onu da bu istede paylaşmak istiyorum.

Ben eşcinsel değilim ama sevimli ve temiz bulduğum erkek arkadaşlarıma uzun uzun sarılıp oturmaktan hoşlanıyorum.Kendi başımı ya da onlar başlarını göğsüme uzattıklarında yine keyif alıyorum.Ama dudakta dudağa öpüşemeye de şiddetle karşıyım çünkü iğrenç buluyorum.Cinsel ilişkiye girmeye de karşıyım o da son derece midemi bulandırıyor ki hiç denemedim.Sevdiğim bir erkek arkadaşımla beraber sarılarak uyumayı çok seviyorum ama giyinikken, çıplakken değil.Bir arkadaşımın başını okşamaktan çok hoşlanıyorum zaman zaman gıdık ve boyun bölgelerini de öpmek hoşuma gidiyor.Bazen beni sevenler de gelir boynuma sarılmaktan çekinez ben de bu fırsatı değerlendiririm.Bir erkek arkadaşımın giysileri hoşuma gittiğinde ona çok bakarım.İçimden iltifat etmek gelir ve daha da çok sevgi duymaya başlarım.Ama iç bir zaman bir erkek arkadaşımın mahrem yerlerine dokunma,elleme ya da sevme gibi isteklerim ve heveslerim olmadı.Ayrıca karşıma çıkan kişinin eşcinsel karakteri olduğunu öğrendiğim zaman ondan soğumaya başlıyorum ve uzaklaşıyorum.Bu da üniversitede başıma geldi.
Aslına bakarsanız bu anlattıklarım dünya da yaşayan her sevimli ve güzel canlı için geçerli bebek,köpek,çocuk ve kadın dahil.Sadece arkadaşlarımm için de geçerli değil benden yaşlı sevimli bir içinde geçerli.Onlara yapabiliyorum çünkü onlar gençlere nazaran böyle şeylerden korkup reddetmiyorlar.Ama kız arkadaşım olmadığı için ve genelde erkek arkadaşlarım olduğu için erkeklerde daha çok görünüyor.
Sizce bunun anlamı nedir?Tehlikeli bir durummudur?Eşcinselliğe başlangıç adımlarımıdır? Eğer olumsuz bir durumsa ne yapmam gerekir?

mmontessori
22-12-2008, 03:00 PM
Selamlar.Adımı vermek istemiyorum.Ama bir sorum olacak.24 yaşındayım ve üniversiteyi yeni bitirdim.İçimde şu an kafamı kurcalayan bir takım soru işaretleri var onu da bu istede paylaşmak istiyorum.

Ben eşcinsel değilim ama sevimli ve temiz bulduğum erkek arkadaşlarıma uzun uzun sarılıp oturmaktan hoşlanıyorum.Kendi başımı ya da onlar başlarını göğsüme uzattıklarında yine keyif alıyorum.Ama dudakta dudağa öpüşemeye de şiddetle karşıyım çünkü iğrenç buluyorum.Cinsel ilişkiye girmeye de karşıyım o da son derece midemi bulandırıyor ki hiç denemedim.Sevdiğim bir erkek arkadaşımla beraber sarılarak uyumayı çok seviyorum ama giyinikken, çıplakken değil.Bir arkadaşımın başını okşamaktan çok hoşlanıyorum zaman zaman gıdık ve boyun bölgelerini de öpmek hoşuma gidiyor.Bazen beni sevenler de gelir boynuma sarılmaktan çekinez ben de bu fırsatı değerlendiririm.Bir erkek arkadaşımın giysileri hoşuma gittiğinde ona çok bakarım.İçimden iltifat etmek gelir ve daha da çok sevgi duymaya başlarım.Ama iç bir zaman bir erkek arkadaşımın mahrem yerlerine dokunma,elleme ya da sevme gibi isteklerim ve heveslerim olmadı.Ayrıca karşıma çıkan kişinin eşcinsel karakteri olduğunu öğrendiğim zaman ondan soğumaya başlıyorum ve uzaklaşıyorum.Bu da üniversitede başıma geldi.
Aslına bakarsanız bu anlattıklarım dünya da yaşayan her sevimli ve güzel canlı için geçerli bebek,köpek,çocuk ve kadın dahil.Sadece arkadaşlarımm için de geçerli değil benden yaşlı sevimli bir içinde geçerli.Onlara yapabiliyorum çünkü onlar gençlere nazaran böyle şeylerden korkup reddetmiyorlar.Ama kız arkadaşım olmadığı için ve genelde erkek arkadaşlarım olduğu için erkeklerde daha çok görünüyor.
Sizce bunun anlamı nedir?Tehlikeli bir durummudur?Eşcinselliğe başlangıç adımlarımıdır? Eğer olumsuz bir durumsa ne yapmam gerekir?

selam aslında bunun cevabını yine en iyi sen verebilirsin.

eşcinsel karakteri olan birine karşı soğukluk duyman karşıt tepki geliştirmenden kaynaklanıyo olabilir yani bi çeşit savunma mekanizması(kardeşini hiç sevmeyen birinin buna rağmen çok iyi kardeşmiş rolü yapması gibi bi şey)

yaşlıların bu isteğine karşı olmayacağını düşünmen de dikkat çeken bi durum

kız arkadaşının olmamasının nedeni çekingenlik yada yetersizlik duyguları geliştirmenden kaynaklanıyorsa bunun için yardım almanı öneririm nacizane

ayrıca diğer sorularının cevaplarını da almış olursun

_ZeuS
22-12-2008, 04:57 PM
arkadaşım eğer düşündüklerini net olarak açıkladıysan benim naçizane görüşüm senin dost canlı sevecen birisi olman ve bunu çevrene hissettirmek istemen.Aklına ben eşcinselmiyim gibi safsatalar takılmasın sen gayet erkeksin,Kızlarla fazla ilişki kuramadığın için senin için kapalı kutu olmuşlar, kendini biraz zorlayarak iletişime geçmeyi dene,çok güzel arkadaşlıklar kuracağından eminim.

kasımpatı
22-12-2008, 06:00 PM
böyle şeyleri hiç anlamam ama eşcinselliğe başlangıç adımları olabilir gibime gelio.. arkadaşların dediği gibi bi kız arkadaşın olsun bakalım neler oluyo..

negatif
22-12-2008, 07:58 PM
normal değil yaşadığın..yani bazı insanlar dokunarak iletişim kurmayı severler oky ama erkeklerde çok rastlanır bir durum değil..yani erkek arkadaşınla uyumaktan zevk alman sıradışı bir durum..bayanım ben ama empati yaptım hemcinslerimle sarılarak uyumak bana çok itici geldi..bence hemen bir psikyatra git olduğu gibi anlat..önemli olan doktorun tespiti..ama yaşadığın kesinlikle anormal..ayrıca farzedelim eşcinselsin olabilir bu dünyanın sonu değil..sonuç her ne olursa olsun kendine yüklenme derim..ne olursan ol önemli olan ne kadar doğru cinsel seçim yaptığın değil ne kadar doğru insan olduğun..ama yazdıklarından net olarak eşcinsel olduğun çıkmıyor..belki de sadece çok duygusal bir erkeksindir o kadar..ben sadece arkadaşlarınla uyumanı ve bundan keyif almanı yadırgadım..

NAR_K
23-12-2008, 12:35 AM
Bu duruma anormallik demek istemiyorum ama demek fazla gorulen bir durum degil bence..

Erkeklere karsi gerekdiginden fazla ilgi duydugun acikca ortada; giyinme tarzlariyla ilgilenmen, boyun bolgelerinden opmek ve onlarin sarilmalarini kendi cikarlarin icin degerlendirmek gibi ..

Bencede en iyisi bir profesyonel'e danismak, duygularini, hissettiklerini acik acik paylasmak..

BeYaZ_KeLeBeK
23-12-2008, 12:45 AM
konu Üyeler Konuşuyor / Dertleşiyor / Soru Soruyor bölümüne taşındı...