PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hadi saçmalayın

negatif
30-08-2008, 10:26 PM
kemal usulca aynaya baktı..rujunu tazeledi ve yavaş yavaş satılmışa yaklaştı o da ne....satılmış bikinisiyle şezlonga uzanmış kavurucu güneşin tadını çıkarıyor ve yanında bir başka erkek..kemal pankreasından vurulmuşa döndü ve tüm hırsıyla avucuna aldığı kartopunu fırlattı..oysa tıpkı bugün ki gibi yağmurlu bir havada tanışmışlardı..nasıl yapardı satılmış bunu.o an kemalin böbreğinden tek bir cümle geçti..dam üstünde saksağan bu ne biçim açık kırmızı...

paradox
31-08-2008, 02:03 AM
kemal usulca aynaya baktı..rujunu tazeledi ve yavaş yavaş satılmışa yaklaştı o da ne....satılmış bikinisiyle şezlonga uzanmış kavurucu güneşin tadını çıkarıyor ve yanında bir başka erkek..kemal pankreasından vurulmuşa döndü ve tüm hırsıyla avucuna aldığı kartopunu fırlattı..oysa tıpkı bugün ki gibi yağmurlu bir havada tanışmışlardı..nasıl yapardı satılmış bunu.o an kemalin böbreğinden tek bir cümle geçti..dam üstünde saksağan bu ne biçim açık kırmızı...

Negatif yine formundasin:) Ama biz (en azindan ben oyleyim) seni boyle seviyoruz:)

Gustav
31-08-2008, 02:16 AM

Merhabalar efenim,iliklerime kadar ilikliyorum gömleği ve hoşgeldiniz diyorum saygıdan peruğumu çıkarıyor ve kafa derimi yüzüyorum.Saygı önemli şey tabi.Ünlü futbolcu göte diyor ki;"bükemediğin bileği öp" nasıl?göte futbolcu değildi arkadaşım futbolcu göte diyor bunu.
Herneyse,futbolcunun bu sözünü duyan hakem ağzında sakız varken düdüğü çaldığı için boğuldu,imdadına yetişen ambulansın içinde şifacı efsunlu rahmiye teyze ve pişmaniye teyze vardı.Duaları kabul olmayınca maç sonraya ertelendi,ikinci yarıda stadın kar tutması üzerine kar topu oynayan tribün ortalığı karıştırdı,futbolcuların hayranları statta dans etmeye başladılar...
O sırada semalarda görünen birtakım jet uçağı ürküterek geçerken tribün insanları heycanlandı,putinin jet uçağı sandılar kanımca,son arzularını yapmak için bütün stat soyundu...

Her neyse efennim bir ataösözünden nelere geldik...siz ne düşünüyorsnuz?.....
hayır efendim anne kutsal bir varlık böyle konuşmayın......ebe de kutsal efendim.....

harmonyy
08-09-2008, 01:34 AM
üf sıkıldım .nerdesiniz baylar bayanlar ablalar hanımlar merdivenden kayanlar merdivenden kayanlara aval aval bakanlar bide aaa düştü diyip ağzı açık kalanlar ağzını açık unutup bidaha kapatamayanlar kapatsana şu ağzını diyip kendi ağzını açanlar bıktım sizden be açık ağızlılar merdivenden kayanlar bile ayağa kalktılar nerdesinis ulen baylar ve bayanlar...

9 ŞUBAT
08-09-2008, 05:49 PM
hepinizin eline saglık, çok güzel yazmışsınız .
insan arada böyle ilginç şeylerde okumak ve kahkahayla gülmek istiyor, devamı bekleriz .

Gustav
09-09-2008, 12:52 AM
öf sizde sıktınız nreden buldunuz bunları çok uğraştınızmı

en güzel saçmalayan ödlünü sana verdikten sonra

Aşağıda bir takım aşağılamaların azası olanları saçmalık ibadetlerinin kazasına davet ediyorum,evet saçmalıklar bugün gecikti biraz...Ya da geç geldim.
Aliterasyonun hazır cıkını çıkarmışken;her iktidar iktiyosizlenmişcesine zayıflatmaz yerini bilirim,ancak daim bir keçeli kalem taşır cebim...

Sadece,dikkat derim..

rockkk
01-11-2008, 07:41 PM
deliloy deliloy destane deliloy deliloy hayrane :p

pcshik
01-11-2008, 08:23 PM
uuff hepiniz harikasınız yaa nasıl bir saçmalık abidesisidir çok güzel :D

bende deniyeceğim..

bir takım düşüncesizlikler içerisindeyken kaybetti ulu hipopotam kendini.. arıyordu fakat zeplinden düşmüşcesine ağrıyan beli ona sonsuz nimetler sunuyordu bulmaması için.. bir ara flüt çaldı ve dedi ki bugün okula başlamalıyım !! bunun üzerine gitti ve çöpçü oldu ulu hipopotam.. bütün temiz duyguları kirletmeye adadı sonra kaybettiği kendisini... bu nasıl oluyor demeye kalmadan bir tır geldi ve ben senin babanım yavrum dedi.. işte o an ne yapacağını bilemeyen hipopotam kendisini kuzey kutbunda deve güreşi yaparken buldu.. orada bir hayat kurmaya ve balinayla evlenmeye karar vermişti ki aniden bir yıldırım düşmesiyle kendisini buldu hipopotam.. böylece amacına ulaştığından kendisini istanbul boğazından attı...

goodnews
01-11-2008, 08:42 PM
nettin bea pcshik :D

o kadar saçmalamıssın ki ben bile anlayamadım xD

pcshik
01-11-2008, 08:54 PM
nettin bea pcshik :D

o kadar saçmalamıssın ki ben bile anlayamadım xD

eheh birden ilham geldi yazdım öyle çok zevkli birşey tavsiye ederim :D

goodnews
01-11-2008, 09:07 PM
Gezdi gezdi durdu. Sonra birden yoruldu. Yemeğini yedi yere oturdu. Sonra hayata küstü. Aldı eline kalemini geçti bilgisayarın başına. Anladı ki kalemsiz de yazılırdı bilgisayara. Q klavyesini çıkarıp yerini F klavyeyi taktı gıcıklık olsun diye. Bu seferde yazamadı. Çıktı sokağa. Kaldırımlara adını yazacaktı. Ama kendisini bekleyen acı sürprizi bilmiyordu. Zaten biri onun adını yazmıştı her yerde. Ama o vazgeçmedi. Tekrar tekrar yazdı adını kaldırımlara. Ve yine yazıcak sırf hayata inat!

pcshik
01-11-2008, 09:11 PM
ahaha bak isteyince oluyormuş :D
'Aldı eline kalemini geçti bilgisayarın başına' çok hoşuma gitti burası :D

negatif
01-11-2008, 09:44 PM
süpersin ya:D

pcshik
01-11-2008, 09:51 PM
bir daha deneyeceğim

sokak lambalarından kendisine yatak yapan örümcek adam yağmurlu bir evde koşmaktaydı... kapısı çalındığından pizza yemek istedi ve gidip kendisine bir bizon aldı.. sonra amuda kalkıp televizyonla güreşecekken aklına bir karınca düştü.. uçup dergi satmaya karar verdi.. fakat dergilerin annesi buna izin vermedi... oda pandalara küsüp marsa kaçtı.. marsta ayak olduğunu kanıtlayıp dünyaya dönmek istesede samanyolu cumhurbaşkanı buna izin vermedi.. ertesi gün gazetelerinde ise manşet olarak yeter pcshik daha fazla saçmalama yazıyordu :D

goodnews
01-11-2008, 10:33 PM
bir daha deneyeceğim

sokak lambalarından kendisine yatak yapan örümcek adam yağmurlu bir evde koşmaktaydı... kapısı çalındığından pizza yemek istedi ve gidip kendisine bir bizon aldı.. sonra amuda kalkıp televizyonla güreşecekken aklına bir karınca düştü.. uçup dergi satmaya karar verdi.. fakat dergilerin annesi buna izin vermedi... oda pandalara küsüp marsa kaçtı.. marsta ayak olduğunu kanıtlayıp dünyaya dönmek istesede samanyolu cumhurbaşkanı buna izin vermedi.. ertesi gün gazetelerinde ise manşet olarak yeter pcshik daha fazla saçmalama yazıyordu :D

bu alkışlanır işte! işte bu =)

goodnews
01-11-2008, 10:59 PM
Adamın biri vardı karısını çok severdi. Karısı sürekli futboldan bahsederdi. Kocası romantizm peşinde koşardı. Bi gün '' Evren '' diye bir çocukları oldu. Çocuğun adını onlar koymadılar. Çocukları ismiyle beraber doğdu. Evren yıldızları istedi. Füzeyle yolculuğa çıktılar. Evren'in istediği yıldızı bulamadılar. Evren samanyoluyla yetinmek zorunda kaldı. Evren çok üzüldü. Sürekli gülüyordu. Gülerken gözünde bir şey düştü. Uzay boşluğunda o gözyaşı hızla Dünya'ya yaklaşıyordu. O cisim tamda Evrenlerin evine düştü. O cisim Evren'İn yıldızıydı. Sonra anladılar ki asıl yıldız Evren'in gözündeydi. Hocası Evren'in ileri zeka olduğunu düşündü ve müdür onu okuldan attı! Ailesi de onu çırak yaptı.. :D

pcshik
09-12-2008, 03:39 PM
saçmalamaktan uzak kaldım bayaadır :)

hadi bakalım bismillah :p

birgün bi tane bi yerde bi tane bi çocuk varmış.. elektrikler kesildiği için kar yağacağını düşünmüş ve uçurtmasını alıp futbol sahasına gitmiş.. orda tek başına oturan bir kız görmüş ve kafasına tekme atıp oradan uzaklaşmış.. çok büyük bir iyilik yaptım demiş kendi başkasına.. kendini cezalandırmalısın demiş o başkasıda.. bunun üzerine ünlü bir şair olmuş bi tane bi yerdeki bitane bi çocuk.. çok acılar çekiyormuş şair olmaktan ve ölene kadar ölmemeye karar vermiş..

şimdilik bu kadar :)

_ZeuS
17-12-2008, 02:28 PM
şimdi saçmalarken işin içine gizem de koymaktan kaçınamıyoruz bir şekilde aptalca saçmalak bile kasıyor bizi ama ben böyle yapmıyacağım salt saçmalama nasıl olur size göstereceğim.
neden kimse gerizekalı görünmek istemiyor.

Bilgisayarımın fanı galiba biraz fazla ses çıkarıyor ama winampta çalan şarkının sesi ondan daha güzel onaodaklanarak bu sesi düşünmüyorum ve bunu başarıyorum ses derken aklıma geçen sene kaybettiğim hint bülbülüm geldi 3 sene bakmama rağmen beni gördüğü zaman ilk gün ki gibi kaçıyordu lanet kuş iyiki öldü allah rızası için bakıyordum zaten allah rızası demişken dün yolda gördüğüm dilenciyi biraz azarladım ama kendimce haklıydım da para vermediğim için arkamdan mırıldandı bende döndüm ona aynen şöyle dedim kardeşim ben bütün gün 20 ytl için çalışıyorum sen burda belki de 1 saatte kıçını yayarak alıyorsun o parayı bir de utanmadan arkamdan cızırt cızırt ses çıkarıyorsun yuh diyorum.
neyse susadım ya bi su alıp geliyorum zaten biraz daha uzatırsam okumazsınız.

pcshik
30-12-2008, 09:32 PM
buda farklı birşey tabi ama ben kasmadan yazabiliyorum bu saçmalıkları söyliyim yani :D dökülüveriyor elimden düşünmüyorum hiç... kendi saçmalıklarımızdan bahsediceksek hemen bahsediyorum; uzun zamandır gittiğim alışveriş ettiğim alışveriş merkezine ikinci tek başıma gidişimdi bugün gitmem.. arkadaşım için hediye alıcaktım, alıcağım mağazayı biliyordum. her neyse kapıdan girdim yürüdüm yürüdüm baktım duvara doğru gidiyorum. normalde girer girmez aşağı inen yada çıkan merdivenlerden birine yönelmek gerekiyor.. ben merdivenlerin etrafında dönüp durdum insanlar bana bakıp durdu tabi.. kendi kendime sesli sesli de konuştum tabi.. herneyse bi merdivene kadar verdim yukarı çıkıyorum yürüyen merdivenlerde yukarıdaki aynaya bakıyorum saf saf.. sonra az kalsın bitişi kaçırıcaktım :) herneyse heryeri saf saf dolaştım çünkü mağazanın yerini bulamadım.. alışveriş merkezide büyükte hiç bu kadar karışık gelmemişti... aynı yerde on defa daire çizmem fln herkesce garip karşılandı (konuştuğumuda hatırlatırım) neyse buldum sonunda mağazayı gittim alıcağım şeyin yanına.. sadece 3 çeşidinden kalmış.. bense hepsinin aynı olduğunu bile bile tek tek aldım inceledim bu mu güzel bu mu güzel diye uzun bi süre orada oyalandım.. en sonunda gittim aldım.. sonra kitapçıya gidip biraz beleşçilik yaptım ve beğendiğim şairlerin şiirlerini okudum :D (param olduğu an ilk işim onları almak olucak ) sonrada evime döndüm ve sokakta bana bakmalarını aldırmadan ağzımı açıp kar tanesi yakalamaya çalıştım.. sokakta kimse yoktu ama pencerelerinden beni seyredenler warsa çok eğlenmiş olabilirler.. başka hatırlamıyorum ama bugün böyleydi işte..

plüton
05-01-2009, 07:35 PM
Dünya dönüyor ben farketmiyorum, gözlerim ayda, yıldızları göremiyorum, güneşi beklemiyorum, ayla yetiniyorum, yıldızlara tenezzül etmiyorum, güneşe sahip olmak için kendimi yormuyorum, birsürü hayranı olan dünyanın içinde duruyorum ama sahip olmak için çabalamıyorum, ayın beni göreceği günü bekliyorum, sadece bana ait olacak bunu biliyorum, onun için, ne herkesin sevgilisi güneşe bakıyorum, ne de kimsenin önemsemediği yıldızları istemiyorum, ben ayı seviyorum göz göze geleceğimiz günü bekliyorum.

Oh be delirmek gibisi yok :D

meltem_81
08-02-2009, 12:27 AM
dallar kolkola görünür,
ört üstüme yorganı,
ceviz düştü bahçeye,
kuşlar kıskansın bizi...

sevdim seni birkere,
biri bizi gözetliyor,
aklımda kaşarlı tost,
kuşlar kıskansın bizi...

MENEKŞE LALE HANIMELİ,ONUN AŞKINDAN OLDUM DELİ...
saygılar:D

Fobik
08-02-2009, 12:11 PM
Karayip ormanlarında gezen kaşif duyduğu ani sesle irkildi bir tana yılan karda güneşleniyordu. Yılanın fotoğrafını çekiyorduki yılan birden konuşmaya başlaı bana büyükannem dilinizi öğretti bi ağaca dolaniimde poz al sonrada time dergisine verirsin. Adam bu güzel teklifi kabul etti.Yılanın fotosunu çekti sonrada güneşin altındaki denize girdi çok mutluydu güzel bir fotoydu bu kariyerinde dönüm noktası olacaktı belkide...Ama teknesinin bir balina tarafından batırıldığını gördü. Aniden köpek balıklarından oluşan bir grup balık onu gördü ve gel seni götürelim biz ingiltereye hemde görmüş oluruz dedi bu grup birbirine fıkra anlata anlata ingiltereye gitti...

FleckmarFugitive
08-02-2009, 01:48 PM
Adamın birinin canı sıkılıyomuş ve doktora gitmiş demişki benim ruhumu bişey sıkıyo.Doktor demişki bak bi ruh sana sarılıyodurda ondan sonra adam bişey dememiş yerine geçmiş adama gelen mektubu açınca içinden portakal sıkma yöntemleri diye bir kitapçık çıkmış adam portakal sıkmış içmiş tabi canının sıkıntısı geçmemiş bakmışki çok fena sıkılıyo ve suyu çıkmış meğer adam portakalmış.

hayal peres
08-02-2009, 02:20 PM
saçma
- Abi beni niye anlamıyon sende idrak yolları enfeksiyonu mu var?
- Dün bir Amerikalı gördüm abi. Nassı İngilizce konuşuyo görecen.
- Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.
- Üniversite öğrencisinden okey bilardo dersleri.
- Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver.
- Kopye gelecek yeden kola esirgenmez.
- Kumarı bırakacağıma bire on bahse girerim.
- Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.
- Daha son kullanma tarihine çok var. Yavaş iç meyve suyunu.
- Eskiden hiçbir işi tamamlayamazdım ama bu ke
- O kadar kekemeydi ki kendisine saldıran adama "Ben sizin bildiğiniz kızlardan değilim" diyene
kadar bizim bildiğimiz kızlardan oldu.
- Düşün ve hepimizi şok et böylece.
- Son gülen hep sen olacaksın. Çünkü herşeyi geç anlıyorsun.
- Kendim için istiyorsam namerdim. Allah'ım annem için bana zengin ve güzel bir gelin ver.
- 1958'de içilen kahvelerin hatrı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur.
- Kızlarda baktığım ilk şey onların bana bakıp bakmadığıdır.
- Reklamların en heyecanlı yerinde film koymalarına sinir oluyorum.
- Eğer intihar etmezsem ölürüm ya!..
- Sözlüden zayıf aldım ama olsun önemli olan katılmaktı.
- Yok abi bu teknolojik gelişmenin SONY glmez.
- Bu yaşta bu zeka ilerde mutlaka geri zeka.
- Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.
- Ayakkabılarınızı kirletmeyin. Çoraplarınızın içine giyin.
- Bugün hangi semtlere temiz hava verilecek?
- Asansör bozuktur. En yakın asansör karşı apartmandadır.
- Nefes alamıyorum. Atmosferi açın.
- Amerikan futbolu spor ise savaş olimpiyattır.
- Ders çalışmak bir eğlencedir ama canım hiç eğlenmek istemiyor.
- Yüce şeytan! Sen bizim sevaplarımızı bağışla.
- Allah seni mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz bıraksın.
- Bugün bundan sonraki hayatımın ilk günü.
- Tam düne alışırken bugün oldu.
- Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğim.
- Kaynanam kayboldu. Görenlerin görmemezlikten gelmeleri rica olunur.
- İlahi Azrail! Sen adamı öldürürsün.
- Başına kuş pislemiş anaaa jöleymiş.
- Sekiz zayıflı bir karne kaybolmuştur. Bulanların insaniyet namına çöpe atmaları rica olunur.
- İçine ders çalışma isteği gelirse sakın telaşlanma otur geçmesini bekle.
- Tek maddelik anayasa önerisi : "Herkes kafasına göre takılsın."
- Aaa! Annemle babam aynı gün evlenmiş.
- Annemler dört kardeş hayret dayımlar da dört kardeş.
- Paraya para demezdi çünkü "r"leri söyleyemezdi.
- Futbolcular çimlere basmayalım.
- Şşşt! Yavaş solla şoför uyuyor.
- Gelinle damadın ayağına basacaksın gırtlağına değil.
- Eğer birisini unutmak istemiyorsan ona borç ver.
- Ne güzel senin zeka sorunun yok. Çünkü senin zekan yok.
- Aşk + hayale dalmak = Sınıfta kalmak
- Tam öğrenmeye başlamıştım okullar kapandı.
- Beni takip etme kayboldum.
- Şehri terkediyorum hesap lütfen.
- Sağlam yaşa pahalı çal hızlı kaç.
- Ölenle ölünmez mirasına konulur.
- "Bütün kadınlar güzeldir" lafı sürümden kazanmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır.
- Ozon delik dünya yuvarlak. Abi ne sapık bir gezegende yaşıyoruz.
- Where is the hareket there is the bereket.
- No rahmet without zahmet.
- Oldu gözlerim doldu.
- Gerizekalılığın üniversitesi olsaydı seni dekan yaparlardı.
- Dünyada oksijeni karbondioksite çevirmekten başka işlere de yaramalısın.
- Kadın hakkı yoktur çünkü Hakkı erkek ismidir.
- Edison elektriği buldu faturasını biz ödüyoruz.
- Bekarlık sultanlıktır fakat er ya da geç demokrasiye geçilir.
- Güzellik Allah vergisidir. Sivilceler ise KDV'si.
- Sırtımda çok büyük bir yük var. Aa! O da ne? Okul çantasıymış.
- Telefon numaramı kaybettim sizinkini ödünç alabilir miyim?
- Sigara ölümdür! Türk genci ölümden korkmaz.
- Stres sınavda kopyasız kalmaktır.
- Sıkıcı dersleri değerlendirin. kitabınızın kenarını süsleyin.
- Gül de dişlerin hava alsın..

Fobik
08-02-2009, 02:53 PM
Ortaçağda birbirine yakın 2tane kale varmış burda x ve y ler yaşıyormuş bunlar birbirlerine çok düşmanmış. Birgün x ordusunu toplamış ylerin kalesine doğru ilerlemiş. Birde bakmış kaleyi savunan kimse yok. Çünkü y kalesinde o gün playstation 2 winning eleven eventı varmış. Herkes playstation oynuyormuş.Ama x ordusunun kumandanı şerefli bir insanmış ve yleri palystation düellosuna davet etmiş. Bu düelloyu kazanan diğer kaleyi ele geçiricekmiş. Önce street fighter sonra winning eleven pes 2008 fifa 2008 oynamışlar ve yler xleri yenmiş böylece düşmanlık ortadan kalkmış hep beraber playstation oynr olmuşlar.

Dreamcatcher
11-02-2009, 10:08 PM
elimde tuttuğum balonları neden patlattın ki aaa sağır bu ya.Evet bende deliyim.Uykucu aptal sen böylesin güneş daha doğmadı doğsada kızmı erkek mi öğrensem.

harmonyy
03-05-2009, 02:25 PM
ya herşey hepsi çok güseL .. aslında burası tam bi rahatLama yeri , hiçbirşey bu ara beni güLdüremesdi güLdüm .. benden sonra yazan çok oLmş .. düşünmüştüm saçmaladıktan sonra 'naptım ben saLaklaştım' die .. ama bu bu böLüm zaten saçmalama yeri değiLmiydi .. Hadi ya saçmaLayında güLelim ..

celal86
04-05-2009, 05:28 PM
Şanlıurfa senatosunun 8.padişahı Şükrü Ellibirekran,karısına evliliklerinin sekizinci yıldönümü hediyesi olarak 8 tane araba tekeri hediye etti.Yeni doğan bu çocuk 8 yıllık evliliklerinden meydana gelen 8.çocuktu ve baba bütün çocuklarına 'cavit' adını vermişti.Çocuk daha doğar doğmaz ayaklanmış ve her kesin gözü önünde halay çekmeye başlamıştı.Anne 8 ay 8 gün karnında taşıdığı bu çocuğu 8 doktorun yardımıyla 8.ayın 8'inde,saat 8'i 8 geçe dünyaya getirmiş ve daha doğum sancıları geçmeden çıkıp sokaktaki 8 çocukla sek sek oynamaya başlamıştı.
Baba ise 8 kere 8'in 88 ettiğinde ısrarlıydı.Ona göre 8'in yarısı 8'di ve işte bu da 8 kere 8'in 88 ettiğinin ispatıydı.

Uzun uğraşlardan sonra baba buluşunu 8 hakemin gözetiminde 8 tane musluğa anlatmış, ve musluklar da babanın haklı olduğuna kanaat getirmişlerdi.Böylece baba 8 nobel birden almış ve ömrünün son 8 saatini geride kalan 8 çocuğuna kollarına takmaları için miras bırakmış...:D

devhis
31-12-2009, 04:39 AM
krolar neden siyah pantolonun altına beyaz çorap giyerler? çünkü kroların noel babalarla bi akrabalık durumları vardır
krolar gökyüzünde gezirkene hep noel baba geyikleriyle birlikteaaa rastlarlar selamlaşırlarr
krolar uzaydan atılınca dünyadan ışınlanıncaa noel dayı geyikelriyle birliktteee kalır
noel baba hala noel dayısıyla birlikte bile kroların yeni yılda bacasından iki adet beyaz çorap atmakla yükümlüdür:D
krolar giymekle yükümlüdür

MRWBKR
21-01-2010, 04:36 PM
Yok artık lebron james

Leavemealone_
28-01-2010, 02:21 PM
yardım etmezseniz napıcam lütfen konuma cevap atın az önce açtım önerinize ihtiyacım var

NAR_K
21-02-2010, 03:46 AM
karaoke filan mi yapsakk.. avazimz ciktigi kadar bagrsakk.. stresslerimizi atsakk. yada sicacik bi yaz aksaminda kendimizi denize atsakk, korkulari engelleri bi koseye biraksakk.

ikikızım var
23-02-2010, 02:44 PM
pöffffffffffff şu yaz gelsede atsak şöyle kendimizi bi yerlere, çokkkkkk sıkıldımmmmmmmm

yusufyuzlu17
23-02-2010, 11:01 PM
Başım agrıyor karnım agrıyor hiç bir şey yolunda gitmıyor offfffyaaa....

aLoneaqLe
24-02-2010, 11:56 AM
Vücudun sıvı ihtiyacını karşılamak için kola içiyorum şu an, su değil. Uyandıktan sonra alınan ilk sıvı olduğu için muhtemelen hücresel rejenerasyona en az etkiyi yaratacak. Dilden başlayıp mideye kadar olan yolculuğunda ve ardından böbreklere geçişte yol açtığı tahribat ürpertici. Hiç gerek yokken ayrıştırma yapmak durumunda kaldı, emisyonla elde ettiği ise sadece zehir.. Tüh ya. Ama zaten farkındaydın, öyleyse neden istedin!? Hmm.. Demek ki farkındalık tek başına işe yaramıyor. Kararlı, sağlam irade gerek. İradeyi hakim kılan da beyin ise, demektir ki beyin kendine yenik düşüyor. Nasıl bir mazoşizmdir, fırsatçılıktır bu. Zayıf yönünü bulmasın, anında harakiri yapıyor psikopat. :rolleyes:

ararat
24-02-2010, 08:33 PM
Bugün doktor bana şizoaffektif olduğumu söyledi.Bunu duymak beni rahatlattı.İnsan hasta olduğuna sevinir mi ?Ayrıca bu hastalığın ne olduğunu da anlayamadım gitti...

ikikızım var
25-02-2010, 01:24 AM
Geçmiş olsun ararat kardeşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ararat
25-02-2010, 10:09 AM
Teşekkür ederim ama bundan nasıl kurtulacağımı bilemiyorum.

xwezayi
26-02-2010, 05:59 AM
neden canını bukadar sıkıyorsun ki birlikte yaşamayı öğren, insanda çoğu zaten geçmiyormuş biçim deiştiriyor.

kayip
02-03-2010, 03:51 PM
sacmalayarak zihnimde dolasan kelimeleri ortaya dokmem nekadar akillica olurdu yada neden akillica olmaliiydi varligin yoklugunu tum agirligiyla hissettigim bu basit dayanilmaz gunlerde hersey tum hicligiyle beni rahatsiz ediyor..hayat sinav kagitlarindan ve uzerindeki siyah noktalarinin yerinin dogru olup olmadigindan ibaret!hic bi seyden haberi olmayan bilgelerle dolu bi dunya burasi kafam karisik sacmalamaya calisiyorum kendimi zorluyurum cunki ben hic sacmalayamiyorum:))heraldde bu yazdigim en sacma seydi hayatin anlamini sorgulamakla geciyor kendime omrumu neye adamam gerektigini sorup duruyorumm!! bak sacmalik geldi aklima simdi dunya gunesi isitiyor olsaydi biz gunestemi yasamak zorunda olucaktik??yada donen bi donyada ucak icat etmeye calismak ne alaka havada asili kalmayi basarsalar sehayahat edemezlermi? yerden zipladigim zaman neden ayni nboktaya dusuyorum bu dunya donmuyomu ?? sacmaladim mi gerizekali mi oldum bi anda anlayamadim

NAR_K
04-03-2010, 06:12 AM
of offf nedir bu arka arkaya siralanmis sorunlarrr! cikin gidin! bi rahatlik verin yaa :( :)

SormaNeden
06-06-2011, 02:48 AM
Bütün saçmalıkları okudum hoşuma gitti sanırım en büyük saçmalığıda bu saçmalıkları okuyarak ben yaptım :))))

goffee
06-06-2011, 09:59 PM
ben bu bölümü nasıl görmemişim ya tam benlik :)

nakşidil
07-06-2011, 12:15 AM
Bütün saçmalıkları okudum hoşuma gitti sanırım en büyük saçmalığıda bu saçmalıkları okuyarak ben yaptım :))))

:))))insanın yaptıklarının farkında olması çok güzel.....

ivankov
07-06-2011, 02:04 AM
Bakıyorum insanların elinde ipad , internete dokunarak giriyorlar ama yüzlerinden düşen bin parça bizim niye ipad 2 miz yok diyorlar niye yok diyorlar . Bu ülkede masa üstü pc yüzünden kamburu çıkan insanlar görüyorum soruyorlar doktora benim sırtım neden eğri neden benim düz değil diyorlar. vs.vs.vs. bu kadar saçmalık yeter sanırım:))

goffee
07-06-2011, 09:41 PM
Bakıyorum insanların elinde ipad , internete dokunarak giriyorlar ama yüzlerinden düşen bin parça bizim niye ipad 2 miz yok diyorlar niye yok diyorlar . Bu ülkede masa üstü pc yüzünden kamburu çıkan insanlar görüyorum soruyorlar doktora benim sırtım neden eğri neden benim düz değil diyorlar. vs.vs.vs. bu kadar saçmalık yeter sanırım:))

O olay masaüstü bilgisayarından kaynaklanmıyordur sürekli oturdugu mekanı iyi ayarlamadıgından kaynaklanıyordur bende masütü pc ci kullanıyorum hiç bir sorunum yok.

gülfem
16-09-2014, 12:42 AM
Uykum var gibi ama yok gibide
Uyumadan yaşasam
Yada hep uyusam
Yarin uykusuz kalmasam, hava güzel olacak mi