PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ah hocam vah hocam!!!!!!

akşamcı
16-08-2008, 12:16 AM
hayatım boyunca matematikte basarısız bir öğrenciydim. ve hocamdan yediğim dayakların haddi hesabı yoktur. herkesin kapasitesi farklıdır kardeşim bir insanın bu kadar üstüne gidilmezki.kapsitem yoksa buda suçum değil allah vergisi. hayatın sonu değilya problemleri çözemeyip basarısız olduysam .bunu anlatmamın sebebi bu siteye giren hocalar varsa lütfen bunları yapıp özellikle çocukların kafasına,kafasına vurup gerizekalı bir gençlik yetişirmeyin.suç bendeki ozamanlar aileme söyleyip sikayetçi olmadım. onun sayesinde unutkan oldum sopayla kafamıza ,kafamıza vururdu. ama allah gördü hocam.bunun öetki dünyasıda var. iki elim yakanda yalçın hocam

atomcekirdegi
17-08-2008, 04:24 PM
Ben de öğretmenim..Ama kesinlikle öğrencilerime bir fiske dahi vurmuşluğum yoktur..Eski öğretmneler dayağı bi displin aracı olarak görmekteydiler..Ama şimdi o görüş nihayet geçerliğini kaybetti...Artık veliler de öğrenciler de daha bilinçli merak etmeyin..

BeYaZ_KeLeBeK
17-08-2008, 06:15 PM
bende öğretmen çocuğuyum....

ve malesef kendi başıma gelmedi ama bu tür öğretmenlere çok rastldım...öğretmenlikle ilgisi olmayanlar bu meseğe sahip oluyor arada işte...:mad:

bencede bunun acısı ondan bi şekilde çıkar merak etme

pelin91
17-08-2008, 08:17 PM
Ben de akşamcı gibi matematik dersini hiç sevmiyorum.Ama bu, dersin zor olmasından değil,öğretmenlerimin beni dersten soğutması yüzündendi.:mad:

intihar
17-08-2008, 08:26 PM
benim öğretmenlerimin arasında dersi soğutacak kadar kötü insanlar vardı... ama ben yinede umursamazdım dersime bakardım ve ayrıca matematik en eğlenceli derslerdendir:)

akşamcı
17-08-2008, 08:48 PM
öylede başında azrail gibi bir hoca varsa seveceksende sevemiyosunki

gizayca
27-08-2008, 03:48 AM
ımmm aslında kararsız kaldım ama yazmalıyım.. bunu herkes duymalı:D:p
geçen seneki matematik öğretmenimden nefret ediyordum..böyle bir öğretmen olamaz..allaha şükür dayağı falan yoktu ama ders anlatmasını bilmiyordu..nasıl öğretmen olduğunu daha kimse çözemedi..sene başından bana takmıştı bir kere..neyse işin aslı bütün bir sene sınıfta kalmamak için ona duyurmadığım bu nefreti burada itiraf ediyorum..

belki haklıyım belki haksız ama olsun..sevmiyorum işte..:mad:
(umarım bu siteye uğramaz kendisi belki bu senede dersimize girer:( )

g1z4y
27-08-2008, 03:54 AM
benim öğretmenlerimin arasında dersi soğutacak kadar kötü insanlar vardı... ama ben yinede umursamazdım dersime bakardım ve ayrıca matematik en eğlenceli derslerdendir:)

arkadaşıma katılıyorum yaa nedir sizdeki bu matematik düşmalığı ablacım.:p:rolleyes: matematik hocam iyide olsa kötüde olsa severim ben matematiği:)

harmony
27-08-2008, 04:11 AM
arkadaşıma katılıyorum yaa nedir sizdeki bu matematik düşmalığı ablacım.:p:rolleyes: matematik hocam iyide olsa kötüde olsa severim ben matematiği:)

iide sorun ders değilki öğretmenler .öğretmen kotuyse iillaki soguyoruz dersten türkçe, beden, matemeti fark yapmıyor..

g1z4y
27-08-2008, 04:12 AM
iide sorun ders değilki öğretmenler .öğretmen kotuyse iillaki soguyoruz dersten türkçe, beden, matemeti fark yapmıyor..

valla benim için ders genellikle. mesela edb.ı falan bir türlü sevememişimdir öğretmenlerimi çok sevmeme rağmen.:rolleyes:

s3Rs3rRi
27-08-2008, 05:21 AM
hayatım boyunca matematikte basarısız bir öğrenciydim. ve hocamdan yediğim dayakların haddi hesabı yoktur. herkesin kapasitesi farklıdır kardeşim bir insanın bu kadar üstüne gidilmezki.kapsitem yoksa buda suçum değil allah vergisi. hayatın sonu değilya problemleri çözemeyip basarısız olduysam .bunu anlatmamın sebebi bu siteye giren hocalar varsa lütfen bunları yapıp özellikle çocukların kafasına,kafasına vurup gerizekalı bir gençlik yetişirmeyin.suç bendeki ozamanlar aileme söyleyip sikayetçi olmadım. onun sayesinde unutkan oldum sopayla kafamıza ,kafamıza vururdu. ama allah gördü hocam.bunun öetki dünyasıda var. iki elim yakanda yalçın hocam

Gerçekte Kötü Bişey Yaa. Benimde İlk Okulda Bir Matematik Hocam Vardı Eli Sopalı Bir Hoca. Tahtaya Kaldırmasın Diye Dua Ediyordum. Yapamadığımız Zaman Resmen Köpürüyordu Adam Yaa. Ağzından Köpük Akıyordu. Bir Keresinde Yapamadım Soruyu Bir Koydu Bana Sopayla İmanımı Gevretti Vallahi O Gün Bu Gün Bütün Matematikçilere Uyuz Oluyorum. Hatta Dershanede Hiç Bişey Yokken Adam Havaya Laf Söledi Banamı Sölüyorsun Diye Kavga Edicektim Adamla. Ama Benim Anladığım Ve Tanıdığım Milli Eğitim Matematikçilerinin Hepsi Benim Tanıdığım Olarak Fazla Problemden Kafayı Tozutmuş, Agrasif ve Eli Sopalı. Allah Akıl Fikir Versin Ne Diyeyim Onlara. Sizede Geçmiş Olsun

olvido
27-08-2008, 12:26 PM
herkesin farklı tabi mesela matematik benim için hayatın anlamıdır
lisede ea bölümündeydim matematikle nefes alıyordum
şimdi rehberlik ve psikolojik danışmanlık okuyorum derslerim genelde sözel ve matematiği çok seviyorum
herkesin ilgi alanı farklı bunun için çoklu zeka teoremini bulmuşlar zaten
kimse dert etmesin ve kimseye kulak asmasın kendinize bakın hangi alanda iyi olduğunuzun farkına varırsınız

s3Rs3rRi
27-08-2008, 01:14 PM
herkesin farklı tabi mesela matematik benim için hayatın anlamıdır
lisede ea bölümündeydim matematikle nefes alıyordum
şimdi rehberlik ve psikolojik danışmanlık okuyorum derslerim genelde sözel ve matematiği çok seviyorum
herkesin ilgi alanı farklı bunun için çoklu zeka teoremini bulmuşlar zaten
kimse dert etmesin ve kimseye kulak asmasın kendinize bakın hangi alanda iyi olduğunuzun farkına varırsınız

Evet Katılıyorum Size

akşamcı
27-08-2008, 09:46 PM
saol arkadasım.gercekten bazen çok bunaltıyolar insanı .bunları okuyan öğretmenler varsa lütfen biraz daha dikkatli olsun. bi insan basarısızsa dayak yiyemez. zayıf not verirsin sınıfta bırakırsın biter. dünyanın sonu değilya

g1z4y
27-08-2008, 09:49 PM
saol arkadasım.gercekten bazen çok bunaltıyolar insanı .bunları okuyan öğretmenler varsa lütfen biraz daha dikkatli olsun. bi insan basarısızsa dayak yiyemez. zayıf not verirsin sınıfta bırakırsın biter. dünyanın sonu değilya

evet ablacım katılıyorum ne olursa olsun hiç kimse dayağı haketmez. onu çalışmaya teşvik edecek cezalar verilmesi lazım.

akşamcı
27-08-2008, 09:52 PM
helal sana canım

g1z4y
27-08-2008, 09:53 PM
helal sana canım

mesela bizde böyle cezalar bulabiliriz öğretmenlerimize yardımcı olmuş oluruz.. hımmm ne olabilir kiii :rolleyes::rolleyes:

akşamcı
27-08-2008, 09:54 PM
canım ben geçen gün bi şiir daha yazmıştım sabaha karsı siz uyuduktan sonra bigün anlarsın diye .onu bulamıyorum .nereye kayboldu benim şiirim .sen onuda okumuşmuydun

g1z4y
27-08-2008, 09:55 PM
canım ben geçen gün bi şiir daha yazmıştım sabaha karsı siz uyuduktan sonra bigün anlarsın diye .onu bulamıyorum .nereye kayboldu benim şiirim .sen onuda okumuşmuydun

hatırlamıyorum hiç ablacım arıyım ama bende...;)

akşamcı
27-08-2008, 10:00 PM
iki dayakta sen yede bakalım sevecekmisin bidaha. ben de edebiyat hastasıyım.matematik dışında her ders dostumdur.

akşamcı
27-08-2008, 10:03 PM
bizde öğretmenleri dövelim heleki böyle şiddet yanlısı olanları

g1z4y
27-08-2008, 10:05 PM
iki dayakta sen yede bakalım sevecekmisin bidaha. ben de edebiyat hastasıyım.matematik dışında her ders dostumdur.

ya valla öyle anlarım oluyor ki hocanın söylediği bir laf dayaktan beter geliyor ama ben matematiği yine de seviyorum ablacım yaa..:rolleyes: benim de edebiyatta çok canım sıkılır uyuklarım genellikle ama dersi sevmek zorundayım yapmak zorunda olduğumu biliyorum çünkü çarem yok yanii...össde çözeceğim ne seçersem seçiyim.

g1z4y
27-08-2008, 10:07 PM

yok ablacım yaa böyle yaklaşma sende ama...:( kötülüğe kötülükle karşılık verilir mi hiç daha çok kötü olur sonucu...

eliftetik
27-08-2008, 10:11 PM

akşamcı şeyy diyecektim eğer dövmessen

sana ve diğer arkadaşlara iyi akşamlar. şaka

akşamcı
27-08-2008, 10:27 PM
iyi akşamlar canım: bikeresinde bizim okulda bi hoca vardı. adam kızlara daha farklı davranırdı. çok severdi kız öğrencilerini. ama ben hiçbirzaman bu hoca sapık diye düşünmedim. çok ters gelir bana böyle yakıştırma onlar bizim öğretmenlerimiz.ama bigün sözlüye kaldırdı. erkeklere sıfırı basarken bana çok kolay bi soru sordu. bilemedim. hocam ben başka bi konuyu anlatıyım dedim. tahtada açtım kitabı masasının üstünde kitaptan okuyorum resmen .100 verdi. erkekler çıldırdı. ne zaman sınavı iptal ettirmek isterlerse günler öncesinden yalvarırlardı. iptal etmezdi. sınıf,sınıf giderdi millet yalvarırdı. yine iptal etmedi. ben gittim. bikere söyledim. istediğim tarihe erteledi. sonra millet isyan etti tabi.bigün okul çıkışı adamı bi dövmüş öğrenciler bir üzüldüm,bir üzüldümki sormayın .günlerce üzüldüm. yazık adama .günlerce hastanede yattı. bihaha ne bi kız öğrencisine asıldı. ne millete şiddet uyguladı. o günden sonra çok korktu öğrencilerinden. tabi bunu yapan çocuklarda atıldı okuldan .ne kadar şiddete meyilli bi toplumuz. kötü bişey olmayınca ders almıyoruz hiçbişeyden

Manitu
28-08-2008, 02:15 PM
bende tam bi mat aşığıyımdırr ama derslerin sevilmesinde hoca büyük etkenn

Gustav
28-08-2008, 02:27 PM
yeni nesil sizin eserniz öğretmenler;görün marifetinizi :)

akşamcı
18-09-2008, 11:06 PM
Sınıfta kalma bizim zamanımızda kalma vardı.bende okula çok severek isteyerek giderdim. Ve çokta basarılı bi öğrenciydim. şimdi daha farklı 10 tanede zayıf olsa gene geçiyolar.hem benim yazımda sınıfta kalmayla ilgili bişey yoktu bunu nerden çıkardın merak ettim