PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamun aleykum

pskolog
05-07-2008, 11:03 AM
Selamun aleykum ve rahmetullah. Ben yaklasık iki hafta önce buraya üye oldum. Aslında daha onceden de, aynı nick ile uye idim ama silinmiş. Bir selam bile vermedim cünkü bunu umursayacagınızı düşünmemiştim. Ama aşağıdaki mesajı görünce yazmam gerektiğine karar verdim. şimdiye kadar yazmadığım icin mazur görün...

Sevgili forum üyeleri.....
Bir merhaba demek bu kadarmı zor.Son 3-4 günde en az 40 kişi üye oldu
ama 4-5 tanesini ancak tanıyabildik.Sizleri tanımak ve paylaşımda bulunmayı
çok isteriz inanın....

Herkese sevgiler...................

sevdenur
05-07-2008, 11:12 AM
ve aleyna aleyküm selam pskolog... hoş geldiniz...

pskolog
05-07-2008, 11:12 AM
Hoşbuldum teşekkürler.

olvido
05-07-2008, 01:18 PM
hoşgeldin psikolog
gerçekten psikologmusun mesleğin yani

eliftetik
05-07-2008, 03:00 PM
Selamun aleykum ve rahmetullah. Ben yaklasık iki hafta önce buraya üye oldum. Aslında daha onceden de, aynı nick ile uye idim ama silinmiş. Bir selam bile vermedim cünkü bunu umursayacagınızı düşünmemiştim. Ama aşağıdaki mesajı görünce yazmam gerektiğine karar verdim. şimdiye kadar yazmadığım icin mazur görün...

aleykum selam pskolog hoşgeldiniz

Hiç
06-07-2008, 01:47 AM
ve aleykümselam. hoşgeldin psikolog. umarım saadete kavusursun. ;)

9 ŞUBAT
07-07-2008, 08:43 AM

aramıza hoş geldin,
umursamayacagımızı duşunmekle yanılmışsın çunku bizler seninde farkettigin gibi burada içten samimi saygılı bir paylaşım içindeyiz ve bir aileyiz,
yeni aramıza katılan arkadaşlardanda dogal olarak bir merhaba mesajı bekliyoruz ,

diger konuya gelince yanlış bir anlaşılma olmaması için açıklamada bulunmak isterim, sitemizde forum kuralllarına uygun olmayan tatsız bir hareket yapılmadıkça şu ana kadar silinen (silme yetkisi sadece adminimize ait )uyemiz olmadı ,ama daha önce sitemiz yeniden bir yapılanmaya gitti ve o donemde tum uyeler silindi ve hepimiz yeniden uye olduk tahmin ediyorum sende o donemde silinen uyelerdensin , aramıza tekrardan hoş geldin .

Seva
07-07-2008, 09:09 AM
Hoş geldin, arkadaş! :)

YAĞMURR
07-07-2008, 09:33 AM
hoş geldiniz...

Nefertiti
07-07-2008, 10:20 PM

Merhaba,hoşgeldin aramıza...
Tercih edip aramıza katılan tüm arkadaşlarımız başımızın tacı,umursamamak ne demek.Bundan sonra dolu dolu paylaşımlarını bekliyoruz..:)