PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım ıstıyorum

sanssızım
17-06-2008, 10:58 AM
arkadaslar ben ım bı ın tıhar denemem olmusdu hatırlarsanız bırdaha denemeyı dusunmuyordum ama son bı kac gundur cok yogun dusunceler ıcındeyım cok yoruldum cok kırıldım dayanacak gucum kalmadı ve ıkı gunden berı o kotu sey yıne aklıma yerlesdı doktora gıtmedım ve goturulmuyorum esımden ayrılmayı dusunuyorum ama gıdecek yerım yok benı bu hale aılem getırdı esım surduruyor bı tavsıyenız varmı ben ısın ıcınden cıkamadım esımle konusdum benı bırakırsan senı oldururum dıye tehdıt edıyor korkım yok ama kızımı dusunmelıyım lutfen yardım edın:(:(

kamiloglu
17-06-2008, 11:08 AM
kızını düşün. onu annesiz bırakmayı düşünmüyorsun değil mi
bence psikoloğa eşinle birlikte gidin. onun da sorunları olabilir... bi şekilde ikna etmeye çalış onu...
ayrıca bu tür buhran anlarının geçici olduğunu ve mutlakat düzlüğe çıkacağını bilmelisin...

sanssızım
17-06-2008, 11:12 AM
kızını düşün. onu annesiz bırakmayı düşünmüyorsun değil mi
bence psikoloğa eşinle birlikte gidin. onun da sorunları olabilir... bi şekilde ikna etmeye çalış onu...
ayrıca bu tür buhran anlarının geçici olduğunu ve mutlakat düzlüğe çıkacağını bilmelisin...

dusunmuyorum ama bısey beynımı yıyıp bıtırıyor psıkologa gıtmeye ıkna edemedım ne kendı gıdıyor ne benı goturuyor 2 yıl once hastanede yattım sanırım korkuyor yıne yatıracaklar dıye benım buhran anlarım bı turlu gecmedı bende dun gece az kalsın gıdıyordum vıyaduge bıze cok yakın camdan bakınca vıyadugu gorebılıyorum neden yapamım dıye beynım kurcalanıyor nasıl cıkacagım bu durumdan bılmıyorum

drsnylmaz
17-06-2008, 11:14 AM
yaşamak boynumuzun borcu, bizleri ve bizimle paylaşımlarını düşün Yaratan sabrını ölçüyor unutma

sanssızım
17-06-2008, 11:18 AM
yaşamak boynumuzun borcu, bizleri ve bizimle paylaşımlarını düşün Yaratan sabrını ölçüyor unutma

ben cok sabırsızımdır zaten dayanacak gucumde kalmadı sabır sabır nereye kadar

kedicik
17-06-2008, 11:24 AM
sadece sabırlı olmaya çalış sanssızım. bu düşünceyi atamıyorsun ama böyle birşey yapmakta istemiyorsun istemiyor olman olumlu yinede, kızınla meşkul ol kendini dinlememeye çalış müzik dinle kafanı dağıtmak için sürekli meşkul ol. hayatın olumlu yanlarını düşünmeye çalış ve lütfen karamsarlığa kapılma. yalnız değilsin bizler varız içindeki sıkıntıyı hissettklerini paylaş. bunların geçeceğini sakın unutma. elimizden geldiğince yanındayız

drsnylmaz
17-06-2008, 11:28 AM
nerede yaşıyorsun, hiç deniz yok mu oralarda rahatlayabilmen için orman ?

sanssızım
17-06-2008, 11:37 AM
nerede yaşıyorsun, hiç deniz yok mu oralarda rahatlayabilmen için orman ?

var ıstanbul pasabahce denıze cok yakınım ama kım gonderecek

sanssızım
17-06-2008, 11:53 AM
var ıstanbul pasabahce denıze cok yakınım ama kım gonderecek

ama tavsıyene uyup bugunde ızın almadan gıdecegım bıraz gezmek benımde hakkım

olvido
17-06-2008, 12:25 PM
aklına böyle bir şey geldiğinde çok bunaldığında yani bunu normal bir insanın yapmayacağını ve bu durumun geçeceğini kendine söyle
unutmaki bizim yaşadıklarımız hep Allahtan geliyo ve bunların bir ödülü var sakın unutma

sarılale
17-06-2008, 12:38 PM
Sansızım bence seni hayata bağlayacak çok güzel bir şeyin kızın var onunla hayata tutunabilirsin unutmaki sen gidersen kızının hayatın boyunca tranvalar yaşayacağını.

eliftetik
17-06-2008, 12:49 PM
arkadaslar ben ım bı ın tıhar denemem olmusdu hatırlarsanız bırdaha denemeyı dusunmuyordum ama son bı kac gundur cok yogun dusunceler ıcındeyım cok yoruldum cok kırıldım dayanacak gucum kalmadı ve ıkı gunden berı o kotu sey yıne aklıma yerlesdı doktora gıtmedım ve goturulmuyorum esımden ayrılmayı dusunuyorum ama gıdecek yerım yok benı bu hale aılem getırdı esım surduruyor bı tavsıyenız varmı ben ısın ıcınden cıkamadım esımle konusdum benı bırakırsan senı oldururum dıye tehdıt edıyor korkım yok ama kızımı dusunmelıyım lutfen yardım edın:(:(

şanssızım adlı sevgili kardeşim lütfen sakin ol ciddi kararlar vermeden

önce sen kimsesiz falan değilsin rabbine sığın neyap et bir doktora görün

herşey yoluna girecektir SABRET İLK İŞİN DOKTORA GÖRÜNMEK OLSUN

ciddi kararlar vermeden önce intihar lafınıda etme

eğer ALLAH a inancın varsa biz onunuz çünki

lütfen SABRET VE BİR DOKTORA ULAŞ

ALLAH a emanet ol sevgilerimle

tatlışey
17-06-2008, 12:55 PM
sansızım sakın böle bişey düşünme herşey sende bitio.aklını kurcalayan seni sıkan herşeyi aklından çıkar hayat her zamn ne kadar kötü şeyler olsa dahi yaşamaya deger.sen kızın için yaşa sen öldükten sonra o ne yapar bunu bi düşünsene nasıl bi yanlızlık içine düşer.annesiz kalmadıgı gibi kendini güvensiz ve hayatı boyunca mutsuz eder.bunu ona yapmaya hakkın varmı?bunu kendine sor.unutma sadece kendin için degilse bile kzıın için.bizimle derdini paylaş biz seni dinler ve seninle konuşup sana yardımcı olmaya çalışırız tmm mı tatlım kendini üzme.allahın verdigi canı ancak allah alır onun bize verdigi emaneti korumalıyız kçib:)

eliftetik
17-06-2008, 12:57 PM

ayrıca rabbin sana bir nimet evlat vermiş

onunda düşün herkeze nasib olmaya biliyo

onun için kendini toparla ben ne mucizelere tanık

oldum inşallah ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıcam

sanssızım
17-06-2008, 07:35 PM
hepınıze cok tesekkur ederım hepınız cok destek oldunuz cuma gunune doktordan randevu aldım ınsallah o zamana kadar dayanırım kendımı cok kotu hıssedıyorum basım donuyor ve mıdem cok bulanıyor ayakta duramıyorum hıc boyle olmamısdım kendıme bıraz daha sabır dıyorum

sanssızım
17-06-2008, 10:33 PM
ayrıca rabbin sana bir nimet evlat vermiş

onunda düşün herkeze nasib olmaya biliyo

onun için kendini toparla ben ne mucizelere tanık

oldum inşallah ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıcam

ınsallah benı kendıme getırır mucızelerın yazarsan sevınırım

mithat
17-06-2008, 10:36 PM
Şanssiz
İntİhar Hakkiindakİ DÜŞÜncelerİmİ Bİlİyorsun.yaŞadiĞin Durum DÜrtÜ BozukluĞu.tedavİ Olman Gerek.geÇen Hafta Doktora Gİdecem DemİŞtİn.Şİmdİ UnutmuŞsun.mutlaka Doktora Gİt İlaÇ Al

sanssızım
17-06-2008, 10:43 PM
Şanssiz
İntİhar Hakkiindakİ DÜŞÜncelerİmİ Bİlİyorsun.yaŞadiĞin Durum DÜrtÜ BozukluĞu.tedavİ Olman Gerek.geÇen Hafta Doktora Gİdecem DemİŞtİn.Şİmdİ UnutmuŞsun.mutlaka Doktora Gİt İlaÇ Al

bu cumaya randevu alabıldım ancak mutlaka gıdecegım umarım o zamana kadar dayanırım kızıcaksınız ama elımde degıl bı anlık sınırle herseyı yapabılıyorum

mithat
17-06-2008, 10:52 PM
Ben SaĞliĞina Dİkkat Etmeyenlere Kizarim

YAĞMURR
17-06-2008, 11:18 PM
merhaba gerçekten çok üzüldüm.. arkadaşlar her şeyi söylemiş... ama bence ölüm bir kaçıştır,eğer çocuklarında var ise daha da kuvvetini toplayıp hayata sıkı sıkı sarılacaksın...en azından onları düşünerek,onlara sıkı sıkı tutunarak hayatın tüm çirkinliğine rağmen onlardan güç alacaksın..bütün herşeyin çözümü olur bu hayatta ama ölümün asla...cumaya günü ltf dr gid...... biz burdayız rahatlamak için yaz .. elimizden geldiğince yanında olmaya çalışacağız..

eliftetik
17-06-2008, 11:56 PM

sevgili kardeşim sabret mevsim dönüşlerinde insanın pskolojisinde

az çok değişimler olabiliyor acaba eşine biraz daha sıcak

davranmayı denesen hani belki seni gezdirmesi

doktora falan götürmesi yani durumu lehine döndürmek için

olabilirmi acaba ayrıca yurüyüş pskolojiye

çok iyi geliyor biliyorsundur eğer kimsen yoksa

sana yardımcı olabilirim bu konuda

eşini ikna edebilir özellikle ruhsal konuda ciddi anlamda yardımcı

olabilirim sakın aklına maddi bir şey gelmesin

benim kimliğim her şeyim açık

güvenebilirsin burdan numaramı bile verebilirim

sanssızım
18-06-2008, 12:03 AM
sevgili kardeşim sabret mevsim dönüşlerinde insanın pskolojisinde

az çok değişimler olabiliyor acaba eşine biraz daha sıcak

davranmayı denesen hani belki seni gezdirmesi

doktora falan götürmesi yani durumu lehine döndürmek için

olabilirmi acaba ayrıca yurüyüş pskolojiye

çok iyi geliyor biliyorsundur eğer kimsen yoksa

sana yardımcı olabilirim bu konuda

eşini ikna edebilir özellikle ruhsal konuda ciddi anlamda yardımcı

olabilirim sakın aklına maddi bir şey gelmesin

benim kimliğim her şeyim açık

güvenebilirsin burdan numaramı bile verebilirim
kımsem yok derken sahıp cıkanım yok babam sarhosun tekı gıdecek tutunacak dalım yok calısmak ıstıyorum ama gondermıyor doktora gıt dıyorum benım bıseyım yok dıyor gercekden ne yapacagımı bılmıyorum bu boyle yurumez zamana bırakdım ona eylule kadar sure verdım yanı adlı tatıl bıtene kadar tesekkur ederım ılgın ıcın

eliftetik
18-06-2008, 12:05 AM

bu teklifimi şu anda düşünmesende anlaki yanlız değilsin

ve rahat olmaya çalış bende erişkin iki çocuk annesiyim

o yüzden özellikle böyle bunalımda gençlere kıyamıyorum

sanssızım
18-06-2008, 12:07 AM
bu teklifimi şu anda düşünmesende anlaki yanlız değilsin

ve rahat olmaya çalış bende erişkin iki çocuk annesiyim

o yüzden özellikle böyle bunalımda gençlere kıyamıyorum

yo ole demek ıstemedım tabıkı desteklerınızı beklıyorum manevı olarak

eliftetik
18-06-2008, 12:38 AM
kımsem yok derken sahıp cıkanım yok babam sarhosun tekı gıdecek tutunacak dalım yok calısmak ıstıyorum ama gondermıyor doktora gıt dıyorum benım bıseyım yok dıyor gercekden ne yapacagımı bılmıyorum bu boyle yurumez zamana bırakdım ona eylule kadar sure verdım yanı adlı tatıl bıtene kadar tesekkur ederım ılgın ıcın

seni baban ve ailen konusunda çok iyi anlıyorum

eşin de eğer senin için bir tehlike falan arzetmiyorsa

kararlarını daha sakin bir kafayla vermeni tavsiye ediyorum

yani biraz sabır

rabbine sığın o seni doğru olana sevkedecektir

bunları yazmış olmak için yazmıyorum hatta yazmaktan çok okumayı

severim özellıkle böyle gençlere kıyamıyorum

o yüzden yazıyorum inanki bir zaman gelecek

bu üzüldüklerine üzüleceksin

birde unutmaki denizler dalgalanmadan durulmaz

allah yar ve yardımcın olsun

sanssızım
18-06-2008, 01:46 AM
seni baban ve ailen konusunda çok iyi anlıyorum

eşin de eğer senin için bir tehlike falan arzetmiyorsa

kararlarını daha sakin bir kafayla vermeni tavsiye ediyorum

yani biraz sabır

rabbine sığın o seni doğru olana sevkedecektir

bunları yazmış olmak için yazmıyorum hatta yazmaktan çok okumayı

severim özellıkle böyle gençlere kıyamıyorum

o yüzden yazıyorum inanki bir zaman gelecek

bu üzüldüklerine üzüleceksin

birde unutmaki denizler dalgalanmadan durulmaz

allah yar ve yardımcın olsun
ben 8 yıllık evlıyım 2 aydır boyle bana yapmadıgını bırakmadı 3 hafta once ıntıhar denemem oldu ama hala duzelmedı ınsallah duzelır bende yanlıs bır hata yapmam

sanssızım
18-06-2008, 05:40 PM
cok yalnızım ınsan bu kadar kalabalıgın ıcınde yalnız kalırmı:(

mithat
18-06-2008, 05:57 PM
Neden Olasin.zatan Psİkİyatrİnİn Bu Kadar RaĞbet GÖrmesİnİn Sebebİ Bu.21. Asir İnsanin İnsanlarin İÇİnde YalnizlaŞtiĞi Bİr ÇaĞdir.teknolojİ İnsani Kendİne YabancilaŞtiriyior

sanssızım
06-08-2008, 12:41 PM
bılmeyenler okusun ne kadar guclendıgımı gorsun

sevda
06-08-2008, 01:01 PM
benim ilk tavsiyem doktora bir an önce gitmendir bu psikoloji icerisinde hic bir karar verme sonra acisini yine sen cekersin

sanssızım
06-08-2008, 03:00 PM
benim ilk tavsiyem doktora bir an önce gitmendir bu psikoloji icerisinde hic bir karar verme sonra acisini yine sen cekersin

gıttım ıyılesdım ıyıyım sımdı bosanma davamı acdım gerı adım atmıcam kendı yoluma bakıcam artık

9 ŞUBAT
06-08-2008, 03:02 PM
gıttım ıyılesdım ıyıyım sımdı bosanma davamı acdım gerı adım atmıcam kendı yoluma bakıcam artık

hoşgeldiniz, hakkınızda hayırlısı neyse o olsun .

sanssızım
06-08-2008, 03:06 PM
hoşgeldiniz, hakkınızda hayırlısı neyse o olsun .

tesekkur ederım sımdı o kaybettıgıne yansın cezaıl benım kocam ıntıhar etmeyı dusunuyormus oda uye olmus ıstedıgını yapsın artık benı kaybettı ben onun yuzunden olumlerden dondum ne kadar salakmısım sımdı kendıme geldım benım gıbı rahatsız olanlar varsa mutlaka tedavı olsunlar