PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iyimser Olmak

prenses_love
13-06-2008, 10:16 AM
Merhaba hayata nekadar güzel bakarsanız siz aynı şekilde döndüğünü anladım.dün buna karar verdim artık tamamiyle iyimser bir insan olucam kendi kendime söz verdim dünden beri insanın kendi beyniyle savaşı aslında İYİMSER İNSANLARIN hep başarılı olucağı düşünüyorum kötü şeyler düşünmekten kurmaktan vazgeçiyorum.Ne kadar kötü düşünürsen hayat sana kötülüğü getiriyor umudunu yok ediyor.gerekirse kumun altına koyucam kafamı ve başarmak için hayatı bir tablo gibi görüp yaşıycam söz veriyorum kendime .mutlu huzurlu bir yuvam olucak sağlıklı cocuklarım olucak iyi bir eş iyi bir anne olucam.Kim ne yaparsa yapsın altında bir neden aramak yok artık.Geçmişi unutucam çin atasözünde dediği gibi sadece eşekler dönüp arkaya bakarlarmış.GELECEK AŞKIMLA BENİ BEKLİYOR.ne değişti diyceksiniz belki:) DOYA DOYA GÜLMEYİ ÖZLEDİM.mutlu olsun herkes kötülük elbette var kötü insanlar var ama artık benim beynimde yok başaroda burda değilmi zaten hani herkes der ya cehalet mutluluktur.BENİM İÇİN İYİMSER OLMAKTA BÖYLE BİRŞEY.BUNDAN SONRA HERGÜN YAZICAM size benden sıkılmayın.
MUTLULUKLAR:)

olvido
13-06-2008, 11:49 AM
çok güzel kararlar almışsın ne mutlu sana
bu hayatta iyimser olmazsak yaşayamayız, mutlu olamayız
sen her zaman yaz, paylaş bizimle sıkılmakta ne demek

tatlışey
13-06-2008, 11:58 AM
ne demek ne sıkılması bnce hepimiz çok memnun oluruz.sen yaz bize elimizden geldikçe yazarız bizde sana;)bu aldığın karar çok güzel bende alıcam böle bir karar.esastanda aklımıza ne kadar kötü düşünceler getirirsek o kadar kötü oluyoruz.aslında hepimiz biraz olaylara iyi tarafından baksak hayat bize cok anlamlı gelicek inşallah hepimiz bunu başarırız;)