PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok şeymi istiyorum? lütfen bana yazın

mine34
06-06-2008, 11:16 AM
Selam arkadaşlar yeni üye oldum..lütfen hepiniizn düşüncelerını beklıyorum.bu arada site de psıkolog lar varsa, lütfen onların da bana düşüncelerını yazmasını rıca edıyorum.herkesın düşüncesı farklıdır.dünyada kaç milyar ınsan varsa okadar da düşünce farklılığı vardır.ben çok şeymı ıstıyorum,başıma gelenlerden sonra. 8 ay önce eşim benı internet de tanıdığı bayanlarlan aldattı. 13 sene oldu, evlenelı.eşimle severek evlendık.. daha evlılığımızın başın da eşimi masturbasyon yaparken yakaladım.. bu yıllarca devam etti.eşimin sex sitelerını üye olduğunu gördüm..sordum neden böyle dıye, o bunların bir önemı olmadığını sadece onlar birer materyal olduğunu söyledı..ben eşımı herzaman temız dişlerını fırçalamasını hergün yıkanmasını isteyen biriyım .. çok şeymı istıyorum.ben istanbula 2 ay kaldım. eve döndüğümde eşim her sabah banyo yapıyordu.markalı parfumler, dışını fırçalıyor..ben çok şaşırdım ve sevindım..ama çok sürmedı netden benı aldattığını buldum. herşeyı öğrendım.8 ay oldu. ben kendı isteğımle psıkolojik yardım aldım, yenı bitirdım.. ama eşim artık zorlan banyo yapıyor dişlerını ben söylemesem hiç fırçalamıyor.bu beni çok rahatsız edıyor..ben istanbuldan geldığımde ekım 17 de havalar çok sıcak deyildı.eşim bana, hava soğuk ondan canım istemıyor, banyo yapmak diş fırçalamak.gerçekden ben çokmu takıntılıyım?eşim bana sen takıntılısın.ben de o kendıne bakmayınca onunla birlıkde olmak istemıyorum.. diş firçalamayınca ağızda çok kötü koku oluyor buna dayanamıyorum..dr git dıyorum.. aslında dişlerını fırçalasa koku olmıyacak,bunu bılıyorum.sizce eşim, ekimde hersabah banyosunu yapan, dişini firçalayan şimdi neden yapmıyor?benım düşüncem,eşim netden tanışdığı beş para etmez kışıler için yapıyordu.bunu ona söylüyorum bana kızıyor.lütfen yardım edın bikdım artık.bu adam cahil birisi deyı,rütbelı asker.bazen hayata lanet edıyorum, bunu nerden sevdim.artık ondan nefret edıyorum. bazen içimden öldürmek bile gelıyor.tanrım bana yardım et dıyorum.. bana yaptıklarından sonra birde böyle şeyler diyor bu adam.kocamın nesı var lütfen bana yazın.malatyada görev yapıyoruz. ben hangısını dayanacağım bilmıyorum.. bir kaç sende bir yer değiştırmeyemı. yoksa bana göre normal olmıyan, kocama göre kendısı çok normal olan adama mı.evlı adam masturbasyon yaparmı?evili adam evli kadınlarlan buluşup onlara sabredın evleceğiz dermı? ben bu bayanları gördüm benden daha iyi ve güzel de deyıller. kadınlar benı görünce seni bizimle nasıl aldattı kocan dıyorlar.o sana layık deyıl..lütfen bana yazın nefes alamıyorum.5 yaşında bir oğlum var onun için yaşamaya çalışıyorum. kocam bügün ölse hiç üzülmıyeceğım. bütün erkelerden nefret edıyorum hepsının canı cehenneme.ben böyle deyıldım.aslında çok hasas bir insandım. herkesı düşünen acıyan yardımlarına koşan,hiç karşılık beklemeyen. bana ne oldu?kendımı kaptırdım çokmu yazdım bılmıyorum.bana yazarsanız sevinirim. buraya daha alışamadım üstüne üslük neler yaşadım.arkadaşlarım hep başka yerler de kaldı, ben çok yanlız kaldım bunları yaşarken.kocam bencil ukala birisi olarak görüyorum. dilerım bunları bir gün bana öder.lütfen bana yazın teşekkür edıyorum sağlıcakla kalın

Nefertiti
06-06-2008, 11:57 AM
Mineciğim merhaba,öncelikle hoşgeldin sitemize..
Ben uzman değilim,yanlızca bir hemcinsin olarak yanında olmak istedim..

Kesinlikle çok şey istemiyorsun.Sen sana düşenleri yaptığına inanıyorsan ve bundan dolayı gönül rahatlığı varsa ne desen haklısın.

Evli insan mastürbasyon yaparmı,?daha evvel birkaç yazıda yapmalarının normal olduğunu okumuştum. Bunun bir çok nedeni olduğunu,ülkemiz de özellikle erkeklerde böyle bir yönelme bulunduğunu,masturbasyon yapmanın belli sınırlara kadar doğal bir ihtiyaç olduğunu,örn.mevsim değişikliklerinde bu ihtiyacın arttığı ve yön değiştirdiğini. Masturbasyon yapmanın belli bir döneme kadar doğal bir ihtiyaç olduğunu,ancak evlilik sürecinde bunun tekrarlanması ve sıklaşması içine kapanmanın ve cinsel doyumsuzluğun habercisi olduğunu,bilhassa gençliğinde çok fazla masturbasyon yapanların evlilikte de bunu devam ettirdiğini ve sorunlar yaşandığını okumuştum,aklımda kaldığı kadarı ile aktarmak istedim.

Bu durumda karşılıklı konuşmanızı,eşinizin tercih ve beklentilerini dinleyip ona göre davranmanızı ,hatta ikna edebilirseniz bir uzmana başvurmanızı tavsiye edbilirim.

Maalesef bu tür durumlarda fedakarlık bir kadınlara düşüyor,eğer bu evliliği sürdürmeyi düşünüyorsak gerekliliklerini de yerine getirmek zorundayız diye düşünüyorum.Farklılıklar yaratıp eşinizin dikkatini o yöne çekmeye çalışsanız diyorum.

Diş fırçalama ve banyo konusunu tartışmam bile ne desen haklısın çünki,
Onun hoşlandığı ve ilgisini çekecek şeyleri bulsan ve sunsan,(bu sırf cinsellik olmayabilir)ve karşılığında çaktırmadan :p bunları devreye soksan ve istesen nasıl olur.
İçinde bulunduğun durum oldukça zor,Allah yardımcın olsun.
Bizlerle paylaşmaya devam et,sevgiyle kal..

mine34
06-06-2008, 12:38 PM
Mineciğim merhaba,öncelikle hoşgeldin sitemize..
Ben uzman değilim,yanlızca bir hemcinsin olarak yanında olmak istedim..

Kesinlikle çok şey istemiyorsun.Sen sana düşenleri yaptığına inanıyorsan ve bundan dolayı gönül rahatlığı varsa ne desen haklısın.

Evli insan mastürbasyon yaparmı,?daha evvel birkaç yazıda yapmalarının normal olduğunu okumuştum. Bunun bir çok nedeni olduğunu,ülkemiz de özellikle erkeklerde böyle bir yönelme bulunduğunu,masturbasyon yapmanın belli sınırlara kadar doğal bir ihtiyaç olduğunu,örn.mevsim değişikliklerinde bu ihtiyacın arttığı ve yön değiştirdiğini. Masturbasyon yapmanın belli bir döneme kadar doğal bir ihtiyaç olduğunu,ancak evlilik sürecinde bunun tekrarlanması ve sıklaşması içine kapanmanın ve cinsel doyumsuzluğun habercisi olduğunu,bilhassa gençliğinde çok fazla masturbasyon yapanların evlilikte de bunu devam ettirdiğini ve sorunlar yaşandığını okumuştum,aklımda kaldığı kadarı ile aktarmak istedim.

Bu durumda karşılıklı konuşmanızı,eşinizin tercih ve beklentilerini dinleyip ona göre davranmanızı ,hatta ikna edebilirseniz bir uzmana başvurmanızı tavsiye edbilirim.

Maalesef bu tür durumlarda fedakarlık bir kadınlara düşüyor,eğer bu evliliği sürdürmeyi düşünüyorsak gerekliliklerini de yerine getirmek zorundayız diye düşünüyorum.Farklılıklar yaratıp eşinizin dikkatini o yöne çekmeye çalışsanız diyorum.

Diş fırçalama ve banyo konusunu tartışmam bile ne desen haklısın çünki,
Onun hoşlandığı ve ilgisini çekecek şeyleri bulsan ve sunsan,(bu sırf cinsellik olmayabilir)ve karşılığında çaktırmadan :p bunları devreye soksan ve istesen nasıl olur.
İçinde bulunduğun durum oldukça zor,Allah yardımcın olsun.
Bizlerle paylaşmaya devam et,sevgiyle kal..

Nefertiti yazdığın için teşekkürler..senin yazdıklarını hep yapıyorum.. benım kadar eşiyle konuşan bir bayan zor bulunur.eşım bekarken çok msturbasyon yapmış.. cinselliği karşı aşırı doyumsuz..ben uzmana baş vurdum. eşımın gitmesı gerekıyor.. gitmem demiyor, ama yer küçük dıye istanbula gidince giderız dıyor.eşimin beklentısi çok deyil sadece onunla herzaman seks yapmaya evet diyeceksin.. onu anlamıyorum herzaman seks olmaz kı.benim güzel bakimli akıllı olmam onun için fark etmez. artık öyle düşünüyorum.. benden isteği sadece sex. zaten herzaman bakımlı bir bayanım, bunu biliyor.beni kiskanıyor.
beni eleştıreciği herşeyı,soruyorum hiç birşey yok, herşey fazlasıyla iyi. benım kusurum seks,çok sevmemem. anlamıyorum hergün seks yapacak halım yok..herşeyın bir kararı yokmu?. hem kendıne hiç bakmıyor. beni de biliyor titiz bir bayanım.burda benim suçum ne?ona herşeyı anlatıyorum 3 gün yapıyor sonra bırakıyor.kocalar hamınların dan şıkayet ederler. eşleri eve gidince bakımsiz hanımlar görmek istemez. benımkının nesi var?boşanılım bıle söyledım istemıyor.zamanla bütün evlilikler böylemi oluyor?nasılsa eviliyiz tapu bende her istedığımı yapabılırım.anlamıyorum.çok şeyler yaşadım. ondan tek istediğim bakımlı olsun. aslında yakışıklı, elı yüzü düzgün eğıtımlı, yurtdışında doğup büyüyen, bir adam.zaten onu görenler ya ingiliz sanıyor,ya alman. bu bana neden böyle yapıyor?

mislina
06-06-2008, 02:05 PM
mine seni çok iyi anlıyorum.al birine vur ötekine ne bu ya erkeklerden çektiğimiz aldattıkları kadında kadın olsa iğrenç asalaklar.bende 11 yılk evliyim 7sene sonra çocugum ldu severek evlenmştk nasıl seviyoduk hemde.aslında onun bu davranışlarına inanamıyorum ama insan değişiyormuş.
ah ahhhhhhhhhhhh yaramı deştin.

mine34
08-06-2008, 03:41 PM
mine seni çok iyi anlıyorum.al birine vur ötekine ne bu ya erkeklerden çektiğimiz aldattıkları kadında kadın olsa iğrenç asalaklar.bende 11 yılk evliyim 7sene sonra çocugum ldu severek evlenmştk nasıl seviyoduk hemde.aslında onun bu davranışlarına inanamıyorum ama insan değişiyormuş.
ah ahhhhhhhhhhhh yaramı deştin.

sevgili mislina benımde 8 sene sonra çocuğum oldu.avatar resımdekı oğlum. öyle aşkla evlenmışdık kı,anlatamam. benimle evlendığı için kurban kesmışdı.kımse aşka inanmassın, gelıp gecıcı bunu unutmasınlar. dedığın gibi değışıyorlar.yazıklar olsun.yıllarıma. eşim bana artık beni sevmiyorsun dıyor. bunu bana sormaya bir hakkı varmı? herşeyı yıktı. hangı sevgıden söz edıyor anlamıyorum onu.herşey oğlum için.mislina arkadaşım sen benı anlıyorsun. bazıları unut geçer dıyor, ama öyle olmuyor bende nefret var. içimde hiç bitmıyor.dedığın gibi o kadınlar kadına benze se bari. gördüm hiçde benzemıyor. benımle konuşurken utanıyor gibiydıler.benı görünce şok oldular. yanımda sürtük sünepe kaldılar.ben onlara hiç kızmadım hep kocama kızıyorum.bunları bana o yaşattı. o kadınlar onu zorlan bulmadı. bu rahat durmadı ondan.bir gün kocam, bunları mutlaka bana ödeyecek. bir şekilde. zaten hayatını zehir ettım etmeye de devam. kendısı kaşındı,bedelını ödeyecek.bütün erkelerden, oğlum hariç ,nefret edıyorum.ne kadar basıtler,mideler çok geniştır herşeyı alıyor. okumak cahilliği alır,eşşeklık bakı kalır..hepinize sevgiler:rolleyes:

Ganyanzede1
16-06-2008, 11:49 PM
Birşeyden asla vazgeçmemenizi öneriririm,mutlaka sizinle anlaşabilecek birisini bulabilirsiniz buna emin olun.

drsnylmaz
17-06-2008, 10:14 AM
benim eşimi göreceksin bir de :) nasıl titiz, simetrik olmalı herşey onun için, erkekler olarak bazen bayanların abarttığını düşünürüz, oysa iyi tarafından bakarsak olması gereken şeyler senin yakındıkların, doğru bence düşündüklerin, aldatma işine gelince diyecek birşey bulamıyorum

mithat
17-06-2008, 04:55 PM
mislinaya cevap,
mislina erkekler hakınnda genel yargılara varmanı doğru bulmuyorum.kadınlar aldatanın hep erkek olduğunu söyler.ama şunu hiç söylemezler.erkekler kadınları kimlerle aldatır.hemcinslerinizle.yani sizlerin cinslerinizle.bu açıdan baktığımzda kadeınlarda en az erkelre kadar suçludur.çünkü erkek bu işi tek başına yapamaz.bu sorunlara birazda kadınların yol açtığını söylamak kanımca yanlış olmaz.şöyle neden söylenmez bu kadınların hepsi aynı yine bir erkeği yakmışlar.olaya bir de bu açıdan bakın.bu kadınlardan çektiğimiz ne onlar olmasa aldatma olmayacak.ama sorunun psikolojik ve psikiyarik boyutu ayrı bir kono.bu bakış açısı ve pek nesnek değil