PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçem Sen çok Yaşa

biyolog
02-04-2008, 11:44 PM
FENERBAHÇEM bu gece dünyaının 5. büyük takımı avrupa şampiyonlar liginde hiç yenilmeyen ve şampiyonlar liginin en az gol yiyen takımını 2-1 mağlup etmeyi başardı. artık FENERBAHÇEM avrupanın ilk DÖRT BÜYÜK TAKIMLARI ARASINA GİRMEK İÇİN MÜCADELE EDİCEK

ismenehacet
03-04-2008, 12:41 AM
Bir Fenerbahçeli olarak şunu söyleyebilirim ki, bundan iki-üç yıl evvel buralara geleceğimizi söyleseler haytta inanmazdım. İyi ki varsın Fenerbahçem, yüzümüzü güldürdün!

kamiloglu
03-04-2008, 06:07 AM
bir galatasaraylı olarak, chelsea'nın bugünleri gördügüne hala inanamıyorum.

Fenerbahçe'nin de şanslı bir takım olduğunu düşünüyorum. nedense futbolda şans her zaman başarısızların yanındadır...

Fenerbahçe'yi chelsea galibiyetinden dolayı tebrik ediyor ve kötü şanslar diliyorum...

butterfly
03-04-2008, 11:04 AM
ilk olarak en büük galatasaray olduunu belirterek baslamak istiorum:D:D

valla bravooo... bende iki üç sene öncesine kadar fenerin böle bişi yapabilceini duysam hayatta inanmasdım

ama olaya fener olarak diil bi türk takımı olarak bakıpp cok mutlu oldum gercektenn

ee galatasaray bu duyguları bise coktan yasattmıstı fenerrdeymiş demek sıraa...

nese fenerbahceyi tebrik ediorum galatasarya basarılar diliorum:D:puhaa

krstk
03-04-2008, 02:18 PM
Bir galatasaraylı olarak, fenerbahçe'yi ayakta alkışlıyor, başarılarının devamını diliyorum.Artı bir de havaalanında chelsea 'li futbolcuları karşılayan bi düşünce yapısı asla galatasaray ruhuna yakışmaz.Bravo fener bravooo...Ama içimden bir ses Londra'dan kötü bir sonuç çıkacağını söylüyo.İnşallah yanılıyorumdur.

9 ŞUBAT
03-04-2008, 05:42 PM
fenerbahçeyi ve bu takımı bu seviyeye getiren herkesi tebrik ederim.