PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EXPO 2015 e birgun kala .

9 ŞUBAT
30-03-2008, 10:49 AM
Arkadaşlar yarın gerek İZMİR imiz gerekse ulkemiz için buyuk gun,duyada 5 yılda bir yapılan ve en onemli ekonomik fuar olan EXPO 2015 in hangi şehire verilecegi belirlenecek ,
inşallah ulkemize İZMİRE e verilir ,bu fuarı aldıgımız taktirde ege bolgesi ve ulkemiz için çok buyuk avantajlar olacak ve on milyon turist geldiginde sevinen ulkemize bu sayede 40 50 milyondan fazla turist gelecek ve bu gelen turistler hem ekonomiyi canlandırıcak hemde nitelikli turistler oldukları için bir kaç yılda elde edilen turizm gelirleri bu fuar sayesinde sadece ve sadece 6 aylık bir sure içinde elde edilecek ,tabi bunun yanında saglayacagı istihdam avantajlarını saymaya zaten gerek yok ,gerek 2015 yılına kadar gerekse fuardan sonraki donuşler goz onune alındıgında ulkemize en az 10 15 yıllık bir katkı saglayacak,
ama ne yazıkki bu fuar İSTANBUL da yapılmadıgından medya tarafından pek gundeme taşınmadı ,yinede izmir elinden geleni yapmaya çalıştı,inşallah yarında bunun semeresini alıcaz,

arkadaşlar sizden dua ve dileklerinizi rica ediyorum ,inşallah izmirimiz ulkemiz kazanır ,

yarın saat 14.00 20.00 arasında İZMİR cumhuriyet meydanında etkinlikler yapılancak ve SERTAP ERENER ve KIRAÇ konser verecek ,ayrıca PARIS ten oylamanın yapılacagı yerden canlı yayın yapılacaktır,ilgi duyan arkadaşlar uydudan egetv aracılıgıyla izleyebilirler.

saygılarımla .

biyolog
30-03-2008, 11:49 AM
inşallah 9 şubat inşallah izmire verilir. bence izmir bunu hakediyor ...........................................

eceem
01-04-2008, 03:38 PM
İlk açıklamada İzmir'in kazandığını duymuştur herkez gerçekten hoş bir sevinç ve gururdu .. Kısa süre sonra 21 oyla kaybettiğimizi bildirdiler ..
Oldukça üzücüydü ..
Kısmet .. Belki bir dahaki seferlere ..

9 ŞUBAT
01-04-2008, 06:58 PM
ne yazıkki kazanamadık,ama genede buyuk başarı sagladık ve bu ne yazıkki medya tarafından goz ardı ediliyor, bu fuar 152 yıldır yapılıyor ve TURKİYE bu fuarlar birligine 2004 te uye oldu ve hemen ardından 2015 oylamasında ilk ikiye kaldıki bu bile başlı başına bir ola,
ama ne yazıkki bu fuarın ne anlama geldigi gerek ulkemiz yonetenleri gerekse halk tarafından anlaşılamadı ve çok buyuk bir fırsat kaçtı ama olsun,bu daha başlangıç inşallah ileride bu fuarı İZMİR de yapacagız.

krstk
02-04-2008, 08:03 AM
Evet arkadaşlar.Gerçekten çok üzüldüm ben de.Haberde,fuarın Milano'ya verildiğini duyduğumda şok geçirdim.Bi dahaki sefere inşallah...