PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : babam ameliyat oluyor...

BeYaZ_KeLeBeK
28-03-2008, 08:36 PM
evet arkadaşlar pazartesi hastaneye yatacak babam...salı yada çarşamba ameliyat olacak..kasık fıtığı var babamda yıllardır...ve bir türlü olmadı ameliyat bu zamana kadar...artık patlamak üzere fıtıklar....:(

buaralar çokta sancı yapıyor....hayırlısıyla bir olsa...

daha önce babamda beyin damarlarında tıkanıklık var dendi...uyuşma falan geliyordu bütün vücuduna..önce yüzüne sonra koluna sonra bacaklarına doğru...çok korkuyorduk..doktora gitti kan sulandırıcı ilaçlar verdiler....düzelmedi...dönem dönem oluyordu hep...beyin anjiyosu yapıldı yaklaşık 3sene önce...o da temiz çıktı....psikolojik dediler....ilaç kullandı cipraleks falan...o zaman düzeldi...ne zamandır olmuyor.....ama bu ameliyat işide o nedenle hep askıya alındı....

ama artık fıtıklar patlamak üzere ve olacak mecbur ameliyat....kan sulandırıcılarıda kesmesini söylemiş doktor ameliyattan 1 hafta önce falan falan...içmiyor babam 10 gündür...işte pazartesi yatıyor hastaneye...

sizinle paylaşmk istedim...bu hafta beni buralarda göremesseniz haberiniz olsun...

Gümüş
28-03-2008, 08:43 PM
geçmiş olsun canım...inşallah hayırlısıyla iyi geçer ameliyatı ve hemen toparlayıp kalkar...
düzeleceği rahat edeceğini düşün ameliyattan sonra ve fazla kendini sıkma canım...;(

biyolog
28-03-2008, 08:48 PM
beyez kelebek geçmiş olsun... işallah hayırlısı ile olur ve sağlığına kavuşur. sakın endişe etme. artık fıtık ameliyatları çok kolay oluyor. evet son bir hafta asetilsalisilik etken madde içeren ileçler içmesin bunlar kanın akışkanlığı arttırıp kanı inceltiyor. ameliyat anında olacak bir kanamada risk artıyor tabiki buda binde bir olay.... birde daha önce ne ilaç kullanıyordu,,, hangi rahatsızlıkları var. astımı varmı ,,kalple ilgili bir sıkıntı geçrdimi yani anesteni uzmanıyla bunları görüşün zaten anestezi doktoru bunları size soracak. geçmiş olsun hiç korkma dualarımızın ve evrenin şifa enerjisinin babanın yanında olması dileğiyle....belkide bize ameliyat saatini verirsen o anda toplu bir dua edip veya reiki bilen arkadaşlarımız aramızda varsa. o saate toplu bir sinerji oluştarabiliriz.... dualarımız seninle.

9 ŞUBAT
28-03-2008, 08:52 PM
kelebek geçmiş olsun, ALLAH şifalar versin inşallah haftaya hayırlı haberleriniz alıcaz,kalbimiz dualarımız hep seninle senin yanında .

BeYaZ_KeLeBeK
28-03-2008, 08:56 PM
teşekkürler arkadaşlar...

gümüşcüm,9şubat abim....ve biyolog çok sağolun.....

biyolog ameliyattan önce yapılan tüm tetkikler yapılıyor...kalp,beyin hepsiyle görüşüldü...zaten babamın doktoruda o hastanede..onunlada görüştü babam...

ameliyatıda başhekim yapacak....inşallah hayırlısıyla sağlığına kavuşur....dualarınız için çok teşekkürler.....

biyolog
28-03-2008, 08:58 PM
elbette sağlığına kavuşacak... ben baban için bu gece 3 kullavallahi bir fatiha ve şifa duası okucam. dualar manevi güçtür. inan bak en kısa zamanda baban iyi olucak.

Rosalie
28-03-2008, 09:41 PM
Bitanem yeni gördüm..Büyük geçmiş olsun..Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur..Sende moralli olki baban iyi hissetsin ;)

BeYaZ_KeLeBeK
28-03-2008, 09:52 PM
sevgili biyolog çok teşekkür ederim....çok sağol arkadaşım...ALLAH kabul etsin inşallah....

kirazım canım benimmmmm çok teşekkürler kuşum...şimdi iyiyim ama ameliyat günü nasıl olurum bilmem...gerçi basit bir ameliyat ama yinede tedirgin oluyor insan....çok sağol canım...;)

birmelek
28-03-2008, 10:19 PM
Geçmiş olsun canımm..tek düzelsin de ameliyat sorun değil..bu zamana kadar çektiği ağrılardan kurtulacak sonuçta..dilerim herşey yolunda gider..acil şifalar canım.

mavigece
28-03-2008, 10:49 PM
geçmiş olsun canım...acil şifalar dilerim...moralini bozma canım...yanındayız her zaman..iyi olacaktır baban...

kamiloglu
29-03-2008, 12:21 AM
geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum...

BeYaZ_KeLeBeK
29-03-2008, 01:39 AM
birmelekcim,mavigececim ve kamiloğlu çoook teşekkür ederim iyi dilekleriniz için....

inşallah en kısa zamanda iyileşir....çok sağolun arkadaşlar.....

butterfly
29-03-2008, 01:44 AM
cok geçmiş olsunn...
acil sifalar diliyorumm...

BeYaZ_KeLeBeK
29-03-2008, 01:48 AM
cok geçmiş olsunn...
acil sifalar diliyorumm...

sağol canım....

Nefertiti
29-03-2008, 10:19 AM
Geçmiş olsun kelebek,Bir an önce hayırlısıyla eve dönmesini dilerim.Allah acil şifalar versin.Gelişmelerden bizi haberdar et..

zerrin
29-03-2008, 10:40 AM
Geçmiş olsun beyaz kelebek allah yardımcınız olsun dualarınızı eksik etmeyin inşallah iyi haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle ve babanla

YAĞMURR
29-03-2008, 01:54 PM
geçmiş olsun.. dualarımız sizinle..

BeYaZ_KeLeBeK
29-03-2008, 04:26 PM
teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için.....

mete_
29-03-2008, 04:40 PM
geçmiş olsun arkadaşım.bende dua edicem baban için.ve hiç merak etme iyileşecektir baban bi hafta sora hiç bi sorunu kalmıcak.sen güçlü olki babanda senden güç alsın ;)

BeYaZ_KeLeBeK
29-03-2008, 05:11 PM
teşekkürler metecim....çok sağol..:)

Objektif_Başak
30-03-2008, 05:01 AM
Allah hayırlısı ile babanın ve tüm ameliyat olacak hastaların sağ salim sağlıklı ve güzel bir ameliyat geçirip sağlığına kavuşmasını nasip eylesin amin. dualarımız seninle kelebek canını sıkma moralini bozma ve babanın yanında tebessümlü dur babanı teselli et onu rahatlatacak güzel şeyler söyle ona moral ver anneni kafana takma allah senin ve babanın içindeki niyetleri biliyor önemli olan bu annen istediği kadar size kızıp bağırsın oralı olmamaya çalışın sözlerine aldırmayın onu bu haliyle kabul edin .

olvido
30-03-2008, 04:31 PM
geçmiş olsun beyaz kelebek
ameliyattan sonra baban sancılarından kurtulacak kendini daha iyi hissedecek inşallah

BeYaZ_KeLeBeK
30-03-2008, 04:45 PM
teşekkür ederim olvido...objektif başak...

dualarınızı bekliyorum...akşam gidiyoruz....herşey için teşekkürler....

kendinize iyi bakın...haftaya görüşürüz........

ates
30-03-2008, 04:55 PM
Kelebeğim...
Çok geçmiş olsun birtanem...Dilerim amliyatı başarı geçer ve çabucak iyileşir...
Sende kendini salıverme sakın...Güçlü ol... :) ;)

Seni çok seviyorum... :)

BeYaZ_KeLeBeK
30-03-2008, 05:11 PM
ateşim benimmm...çok teşekkür ederim bitanem...inşallahhh.....

bende seni seviyorum...:)

sgsa83
30-03-2008, 08:06 PM
geçmiş olsu7n arkadaş..umarım en kısa zamanda sağlıklı ve güzel haberlerini iletirsin bize...

BeYaZ_KeLeBeK
04-04-2008, 05:42 PM
merhaba arkadaşlar...ben geldim...

bugün geldik...daha 1 saat falan oluyor....babam ameliyat oldu...baya uzun sürdü ameliyat....4saate yakın...çok şükür iyi şimdi..yatıyor...

tamamen bayıltmadılar...belden aşağsını uyuşturdular sadece....Allaha şükürler olsunki sorun çıkmadı...

hepinize teşekkürler desteğiniz için....sizi çok özledim buarada....:)

kamiloglu
04-04-2008, 06:14 PM
babanın durumunun iyi olmasına sevindim. geçmiş olsun...
bu arada tekrar hoşgeldin aramıza :)

ates
04-04-2008, 06:15 PM
bende çok sevindim babanın iyi olmasına kelebeğim... :)

Rosalie
04-04-2008, 07:12 PM
Canım bu haberine çok sevindim....Çok büyük geçmiş olsun...Benimde ananem ameliyat olucak pazartesi...Göbek fıtığından ve 8inciye :(
Allah herkese acil şifalar versin...

butterfly
04-04-2008, 08:34 PM
cok güsel bi haber sefindim;)

inşallah bian önce tamamiyle ii olur...

BeYaZ_KeLeBeK
04-04-2008, 09:04 PM
canlarım teşekkür ederim çok sağolun...hoşbuldum tekrar:)

kirazım çok geçmiş olsun sizede...acil şifalar dilerim....:o

mavigece
04-04-2008, 11:42 PM
hoşgeldin canım..çok sevindim...:)geçmiş olsun...bizde seni özledik...yokluğun belli oluyor;)

mavigece
04-04-2008, 11:45 PM
Canım bu haberine çok sevindim....Çok büyük geçmiş olsun...Benimde ananem ameliyat olucak pazartesi...Göbek fıtığından ve 8inciye :(
Allah herkese acil şifalar versin...

geçmiş olsun canım...umarım iyi geçer de sonuncu olur artık ameliyatı...

Gümüş
05-04-2008, 01:14 AM
merhaba arkadaşlar...ben geldim...

bugün geldik...daha 1 saat falan oluyor....babam ameliyat oldu...baya uzun sürdü ameliyat....4saate yakın...çok şükür iyi şimdi..yatıyor...

tamamen bayıltmadılar...belden aşağsını uyuşturdular sadece....Allaha şükürler olsunki sorun çıkmadı...

hepinize teşekkürler desteğiniz için....sizi çok özledim buarada....:)

hoşgeldin canım...bababnın iyi olduğuna sevindim.inşallah kısa sürede toparlanır...

BeYaZ_KeLeBeK
05-04-2008, 09:39 PM
mavigece,gümüş teşekür ederim arkadaşlar....:) hoşbuldum tekrar...

biyolog
05-04-2008, 09:56 PM
beyazkelebek geçmiş olsun baban nasıl iyimi...ameliyat saatini bilmiyordum..... fakat babana pazartesi sabahı 2 dk dua EDİP,,, reiki şifa enerjisi yolladım. bu bir inanç meselesidir. ve enerjilerde uzaklık yakınlık kavramı yoktur.... reikide bir enerjidir. ve inanın çalışır.

BeYaZ_KeLeBeK
05-04-2008, 11:02 PM
teşekkürler biyolog....babam iyi..biraz ağrısı oluyor...ilaç falan alıyor...

salı sabah 11.30da girdi ameliyata...ama yinede sağol.....bende ameliyathanenin önünde sürekli dua ettim..okudum....Allaha şükür iyi geçti...çok sağol...

YAĞMURR
07-04-2008, 09:26 AM
tekrar geçmiş olsun babanın iyi olmasına sevindim...inş en kısa zamanda ağrıları geçer eski sağlığına kavuşur...

BeYaZ_KeLeBeK
08-04-2008, 12:35 AM
teşekkür ederim yağmurcum...epey toparlandı babam...çok sağolun destekleriniz için...

9 ŞUBAT
08-04-2008, 11:14 AM
babanın iyi olduguna çok sevindim kelebek geçmiş olsun,

kiraz inşallah annende hayırlısıyla atlatmıştır onada geçmiş olsun şifalar dilerim.

BeYaZ_KeLeBeK
09-04-2008, 12:52 AM
teşekkürler abi....çok sağol...