PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar bana ne oluyor anlayamıyorum

inanan
02-11-2007, 09:19 PM
tamam arkadaşlar artık sorun yok foruma dönebilirsiniz

9 ŞUBAT
02-11-2007, 09:26 PM
arkadaşlar ben son zamanlarda nedense çok suskunlaştım sürekli iç konuşma yapıyorum ama insanlarla pek iletişim kurmuyorum sınıftaki kızlar bana bazen nedense acınarak bakıyor anlamıyorum nedenini ve hiç bi kızla da çıkamıyorum
kendime bekmıyorum okula süt çocuğu gibi okul kıyafetlerini giyiyorum gidiyorum ne saç tarama ne bişey çare bulun arkadaşlar beni kendime getirin lütfen

sevgili kardeşim aramıza hoş geldin , bu şekilde davranmanın muhakkak bir sebebi var başından geçenleri bize anlatabilirsen bizde sana destek olmaya çalışırız , burada gerek yaşıtın gerekse degişen yaşlarda bir çok uye var ve sana hem erkek hemde bayan gozuyle yardımcı olmamız mumkun yeterki sende bize yardımcı ol .

inanan
02-11-2007, 10:34 PM
öncelikle sıcak ilginizden dolayı çok teşekkür ederim sınıfta neler oluyor size anlatayım ders zili çalıyor ben yerime geçiyorum müzik dinliyorum bi şeyler yazıyorum karalıyorum kağıda ama arkadaşlarımla nedense konuşacak bişeyler bulamıyorum diğer arkadaşlarım kendi aralarında çok güzel konuşacak şey buluyorlar ama ben saatlerce sessiz kalsam sıkılmıyorum ama böyle olunca da onlardan uzak kalıyorum aralarına giremiyorum bi arkadaş çevrem yok okula yeni geçiş yaptım zaten bunun etkisi büyük bir de ben yatılı okulda okudum ve orda ast üst olaya vardı orda da pısırıklaştım biraz yoksa ilkokulda çok iyi arkadaşlarım vardı arkadaş çevrem vardı kendime bakardım ve kızlarla iyi geçinirdim kızları severdim onlarda beni severdi ama şimdi öyle değil saygı duyulan ve insanların kardeş gibi sevdiği biri değilim sadece takıldığım forumda kardeşim gibi arkadaşlarım var sanalda yani ama gerçek hayatta iş biraz farklı sınıfta bi çocuk var herkes salak gözüyle bakıyor ama gerçekten de çocuk biraz salak okula ilk geldiğimde hemen benle samimi oldu ve benden ayrılmıyor kısmetimi kapatıyor çocuk ben birazda böyle bnalımda olmamı çok düşünmeme bağlıyorum bakıyorum hiçbirşeyi kafasına takmayanların hiç bi sorunu olmuyor ama ben defterler bitiriyorum felsefe kitapları psikoloji kitapları okuyorum ve herşey üzerinde çok fazla düşünüyorum, konuşmadan düşünüyorum böyle olunca kızlara da fazla yaklaşamıyorum kendimde yaklaşma cesareti de bulamıyorum ben derslerimde başarılı biriyim ama bu son zamanlarda içinde bulunduğum durumdan kurtulabilmek için psikoloji forumlarını geziyorum gece geç saatlere kadar internette araştırma yapıyorum ve derslerime de yeterli ilgiyi gösteremiyorum ne yaparımda bu durumdan kurtulabilirim kendime gelebilirim özgüvenimi kazanabilirim?

ates
03-11-2007, 04:09 PM
Öcelikle aramıza hoşgeldin canım benim!

Seni çok iyi anlıyorum bir bayan olarak bir dönem bende aynı şeyleri yaşadım!
seninde dediğin gibi yeni bir okula geçiş yapmanda bunun etkisi büyük. Ve yatılı okulda da baskı görmüşsün anladığım kadarıyla!

Ama hep kızlardan bahsetmişsin! Hayata sırf kızlar için tutunursan olmaz ki!
İlla bir kızla beraber olacaksın diye bir kural da yok kendini buna şartlandırma
çünkü eğer şartlandırırsan daha da çok bunalıma girersin ve durum içinden çıkılmayacak bir hale gelir!
bende pek sosyal biri değildim
ama okula sınıfına alışmayı dene! ;)

onları uzaktan izle ne yapıyorlar ne konuşuyorlar! Gözlem en iyi öğreticilerden biridir unutma!
ben senin sorunlu biri olduğunu düşünmüyorum çünkü ergenlikte oluyor böyle şeyler
biliyorum çünkü ara sıra bana da oluyor hala

ama sen sürekli kafana takarsan,bunun üstüne düşünürsen,bir kızla doğru düzgün bir ilişkim yok dersen yane olayları yargılarsan daha da çok içine kapanırsın!

sana tavsiyem biraz cesaret
sosyalleşmeyi dene yürekten iste birisiyle konuşmak bu kadar zor olmasa gerek değil mi :)
sen adım atmazsan onlarda sana doğru adım atamazlar
onların gözünde somurtkan biri olarak kalırsın sana şimdiden söyleyeyim

sevgi emek ister
sen hiçbirşey yapmadan böyle bunalıma girersen olmaz ama :)

inanan
06-11-2007, 05:46 PM
Öcelikle aramıza hoşgeldin canım benim!

Seni çok iyi anlıyorum bir bayan olarak bir dönem bende aynı şeyleri yaşadım!
seninde dediğin gibi yeni bir okula geçiş yapmanda bunun etkisi büyük. Ve yatılı okulda da baskı görmüşsün anladığım kadarıyla!

Ama hep kızlardan bahsetmişsin! Hayata sırf kızlar için tutunursan olmaz ki!
İlla bir kızla beraber olacaksın diye bir kural da yok kendini buna şartlandırma
çünkü eğer şartlandırırsan daha da çok bunalıma girersin ve durum içinden çıkılmayacak bir hale gelir!
bende pek sosyal biri değildim
ama okula sınıfına alışmayı dene! ;)

onları uzaktan izle ne yapıyorlar ne konuşuyorlar! Gözlem en iyi öğreticilerden biridir unutma!
ben senin sorunlu biri olduğunu düşünmüyorum çünkü ergenlikte oluyor böyle şeyler
biliyorum çünkü ara sıra bana da oluyor hala

ama sen sürekli kafana takarsan,bunun üstüne düşünürsen,bir kızla doğru düzgün bir ilişkim yok dersen yane olayları yargılarsan daha da çok içine kapanırsın!

sana tavsiyem biraz cesaret
sosyalleşmeyi dene yürekten iste birisiyle konuşmak bu kadar zor olmasa gerek değil mi :)
sen adım atmazsan onlarda sana doğru adım atamazlar
onların gözünde somurtkan biri olarak kalırsın sana şimdiden söyleyeyim

sevgi emek ister
sen hiçbirşey yapmadan böyle bunalıma girersen olmaz ama :)

çok sağol
bu kez çare yine bende diye düşündüm çareyi aradım ve buldum bence kendimi böyle çaresizliklere sürüklemem ahmaklıktan başka bişey değil bıraktım artık saçmalıkları ve şimdi gayet mutluyum arkadaşlarımla çok iyi iletişim de kurabiliyorum kızlara gelince onlar içinde pek bişey düşünmüyorum artık beğendiğim kıza yaklaşırım yada yaklaşmaya çalışırım o bana yaklaşmasa da bende onu sallamam zaten

ates
06-11-2007, 05:55 PM
arkadaşlarınla olan iletişiminin iyi olmasına çok sevindim canım :)
kızlar meselesinde de evet üstüne düşme

çünkü aşk öyle birşeydir ki sen onu istedikçe o senden uzaklaşır sen onun peşinden gidersin o senden kaçar

ama tam ümidini kestiğin bir anda kim bilir
belki de çıkıverir karşına
o yüzden olayları akışına bırakmak en iyisi :)