Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aslında kötüyüm bugün!

ates
02-11-2007, 06:46 PM
Bugüm günüm gayet güzel başlamıştı.Takii sınıfa girip küs olduğum arkadaşımı ağlarken görene kadar! Onunla daha önceleri çok iyi arkadaştık hiçbirşey saklamazdık birbirimizden!
Ama o sürekli benim yüzümden diğer arkadaşlarıyla kavga ediyordu üzülüyordu ağlıyordu!O ağlayınca bende başlardım ağlamaya!
Ve sonunda yollarımızı ayırdık! Hemde çok büyük bir kavgayla. Okulda rehberlik servisine gittik odadan ağlayarak çıktım!

Ve şu sıralar aramız aşırı derece de bozuk! Arkamdan laf atıyorlar sürekli,hep bir hatamı arıyorlar! Ama ben içimde onlara karşı kin nefret duymuyorum çünkü kendime yakıştıramıyoruum!
En çok istediğim çevremdekilerin mutlu olmaları ve zamanında arkadaşım mutlu olsun diye çok çabaladım!

Yollarımız ayrıldıktan sonra da mutlu olsun istedim ve mutluydu zaten yada bak senisz de yapabiliyorum dercesine öyle gözüküyordu!
Ama işte bugün ağlarken gördüm yanına gitmek istedim ama gidemedim terslenmekten korktum çünkü bir ara gitmiştim ve terslenmiştim!
Canım çok yandı o ağladığı zaman :(

Ama bu sefer elimden hiçbirşey gelmedi!
:(

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:09 PM
canım benim yaaa...sen çok iyi kalpli bir insansın...üzlüme....herşey düzelir...bir zamanlar iyi arkadaş olduğunuza göre o da seni seviyordur hala...sizin yaşlarınızda böyle şeyler olur...bizdede olurdu o dönemlerde...kavgalar eder barışırdık yağ bal olurduk yine:)

takma sen kafana..canım benimmmm;)

ates
02-11-2007, 07:14 PM
Keşke o kadar kolay olsaydı canım benim!
Ama değil işte geçen sene hayatımın karıştığı bir dönemde ne olduysa oldu aramız bozuldu kavgalar çıktı!

ve hala kavgalıyız bana bakarken gözlerinde ki kini nefreti görebiliyorum!
ne yaptığımı ben bile tam olarak bilmiyorum!
Söylediğimi hatırlamadığım şeylerle suçlandım ve şimdi bu haldeyiz!

Oysa önceden öyle mutluyduk ki!
Şarkı dinler beraber ağlardık!
Ama artık yanına yaklaşmamı bile istemiyor!
:(

BeYaZ_KeLeBeK
02-11-2007, 07:28 PM
canım benim dediğim gibi bu zamanlarda oluyor böyle şeyler...bende bir arkadaşımla ortaokuldayken çok kötü olmuştuk...düşmandık resmen...ama sonra barıştık ve 15 yıllık dostluğumuz bugünlere geldi...hala görüşüyoruz...ve en yakın dostlarımdan biri o ....emin ol geçecek bugünler...ve güleceksiniz bir gün bugünlere...

zamanla düzelecek görürsün...

ates
03-11-2007, 03:59 PM
İnşAllah canım benim inşAllah :)

ates
14-11-2007, 04:23 PM
canım benim dediğim gibi bu zamanlarda oluyor böyle şeyler...bende bir arkadaşımla ortaokuldayken çok kötü olmuştuk...düşmandık resmen...ama sonra barıştık ve 15 yıllık dostluğumuz bugünlere geldi...hala görüşüyoruz...ve en yakın dostlarımdan biri o ....emin ol geçecek bugünler...ve güleceksiniz bir gün bugünlere...

zamanla düzelecek görürsün...

evet meleğim düzeldi galibaaaaaaa :D

BeYaZ_KeLeBeK
14-11-2007, 06:07 PM
:D

demiştim...diğer başıklarada yazdım zaten...biliyordumki ben zaten;)

pcshik
23-11-2007, 07:58 PM
gerçekten düzeliyorsa veya düzeldiyse çok sevindim.. :) umarım bir daha bu tür kötü bir şey yaşamazsınızzzzz ...

>>kardelen<<
26-11-2007, 05:20 PM
evet meleğim düzeldi galibaaaaaaa :D

Seni tanimadigim, Seninle hic yazismadigim halde cok sevindim aranizin düzelmesine. Yazilarini okurken gercekten tüylerim diken diken olmustu, cok duygulandim. Happy End olmus, ne güzel :)

elohir93
26-11-2007, 05:27 PM
ah canım benim

seni okadar iyi anlıyorum ki benimde bir arkadaşımla aramda böyle birşey geçti biraz daha farklıydıda yollarımız ayrıldı çok iyi arkadaştık nerdeyse kardeştik

elinden birşey gelmez artık
sadece ayakta durmaya çalışçaksın işte benim gibi:(

ates
27-11-2007, 05:19 PM
kardelencim &#231;ok teşekk&#252;r ederim canım benim :)

elohircim biz barıştık ama eskisi gibi samimi değiliz sadece
Hi&#231; yoktan iyidir dimi :)

senin olayında bir &#231;ıkar yol yok mu? :(
belki sizde barışırsınız =( =)

9 ŞUBAT
27-11-2007, 05:23 PM
kardelencim çok teşekkür ederim canım benim :)

elohircim biz barıştık ama eskisi gibi samimi değiliz sadece
Hiç yoktan iyidir dimi :)

senin olayında bir çıkar yol yok mu? :(
belki sizde barışırsınız =( =)

bunlar hayatın cilveleri her yaşadıgınız olay sizi dahada olgunlaştırıyor , ne kadar olgunlaşırsanız hayata bakış açınızda okadar olumlu oluyor .

ates
27-11-2007, 05:27 PM
aslında insanı olgunlaştıran olaylara tam anlamıyla acılar diyemeyiz bence asıl olgunlaştıran acılardan &#231;ıkartılan derslerdir :)

Rehberlik servisine gittiğimde hoca bana sen acı &#231;ekmeyi seviyorsun galiba demişti :confused:

Hocam ben o acılar sayesinde olgunlaştım ger&#231;i yolun başındayım daha ama olsun adım atmak bile b&#252;y&#252;k bir cesarettir adımlar &#231;oğalır ve insan en g&#252;zel sona gelir...

Yada hatalarının sonucu olarak en acı sona...

&#199;ok konuştum dimi yine =( =)

9 ŞUBAT
27-11-2007, 05:29 PM
boşuna dememişler akıl yaşta degil baştadır diye .

ates
27-11-2007, 05:33 PM
Benim &#231;enem a&#231;ıldı konuşmazsam &#231;atlarım... :D

Elbette ki baştadır bazıları diyor ki sen k&#252;&#231;&#252;ks&#252;n anlamazsın aklın ermez...
Yok ya neden ermesin tamam belki herşeyi bilmiyoruz ama bizimde bildiğimiz şeyler var elbet...

acılardan s&#246;z etmişken...
Her acının mutlulukla başlayan bir sonu
ve
Her mutluluğun acıyla başlayan bir sonu vardır...
Ben kendim b&#246;yle d&#252;ş&#252;n&#252;yorum ama yanlış ama doğru (her insanın doğrusu eğrisi farklıdır bunu da biliyorum)

Ama hayata birazda bu y&#246;nden baksanız :)

((((((&#199;enem a&#231;ıldıııııı ))))

9 ŞUBAT
27-11-2007, 05:39 PM
Benim çenem açıldı konuşmazsam çatlarım... :D

Elbette ki baştadır bazıları diyor ki sen küçüksün anlamazsın aklın ermez...
Yok ya neden ermesin tamam belki herşeyi bilmiyoruz ama bizimde bildiğimiz şeyler var elbet...

acılardan söz etmişken...
Her acının mutlulukla başlayan bir sonu
ve
Her mutluluğun acıyla başlayan bir sonu vardır...
Ben kendim böyle düşünüyorum ama yanlış ama doğru (her insanın doğrusu eğrisi farklıdır bunu da biliyorum)

Ama hayata birazda bu yönden baksanız :)

((((((Çenem açıldıııııı ))))

desene ben acıları çocuguyummmmmmmm.

ates
27-11-2007, 05:41 PM
bende acıların &#231;ocuğuyum :D
ama &#246;nemli olan yaşamayı sevebilmek...
Zoru başarmak yani :) Dimi ama megan abi :)

Nefertiti
27-11-2007, 06:40 PM
aaaa ağzım açık okuyorum seni Ateş..
Gene döktürmüşsün..:)

Büyümüşte küçülmüş seni:p
senden öğreneceğimiz çok şey var.;)

ates
27-11-2007, 06:43 PM
yok canım estağfirullah :)

Asıl benim sizlerden b&#252;y&#252;klerimden,yaşıtlarımdan+k&#252;&#231;&#252;klerden &#246;ğrenecek &#231;ok şeyim var :)

En kısa zamanda bir nazar boncuğu almam lazım :D

pcshik
27-11-2007, 07:36 PM
harikasın ates.. bencede bir nazar boncuğu al sen... :D

olgunlaşmak insanın hatalarından ders &#231;ıkarmaktan başlıyor, birdaha aynı hataya d&#252;şmemek... eğer hayatında keşke diyorsan biryerlerde bir eksiklik bir mutsuzluk var demektir... ve asla ilerletmez... ama yaşadıklarının sonunda acı yada tatlı iyiki diyebiliyorsan ilerlersin... birşeyler kazanmışsın demektir...