PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ben ne yapıyorum?_

artemiz
24-03-2008, 11:24 PM
dersanenın basında acayip motıvelıydım kaznıcam istanbul üniversitesı hukuk bölümün kaznaıcam diyordum,çokk ama çokk çalışıyordum...ve dersler artmaaya baslayınca anlamadıgım koular coğaldı,bnde bıraktım çalışmayı,ve şuan hiçbir haayalim yok,donmuş kalmış gibiyim,ne yaptıgımı bilmiyorum,hiçbirşey düşünemiyorum,gelecek umrumda değil sanki,ama sonradanda cok üzülecegımı biliyorum.seneye kazanırm dıyorum ama kaznamayacagımıda bılıyorum,çalışsam yaparım ama içimden hiç çalışmak gelmiyor.ailemın beklentılerı var...şuan donmuş kalmış ggibiyim,kendımı yemege verdım günden gune kılo alıyorum ama buda umrumda deıl,öncede fızıgıme son derce önem veren bırıydım şimdi ise tık yok,benden hoslanan kişilere karsı çok duyarsızım,sankı butun ilişkiler yalanmış gibi geliyor.....offf neler oluyor bana....öss ye 2 ay kaldı ve ben hıcbırsey yapmıyorum....

turkuaz
25-03-2008, 04:53 PM
çalışmayı bırakma bence.öğrencilik hali.sınav zamanı hep olur.sen kendine güvenirsen herşeyi halledersin:(:D

9 ŞUBAT
25-03-2008, 05:00 PM
aramıza hoş geldin , bu sınav kaygısı ne yazıkki hepimizde oluyor,hemen rehber ogretmenlerden veya rehberlik ve araştırma merkezine başvurup psikolojik destek al , zararın neresinden donersen kardır.

zerrin
25-03-2008, 05:31 PM
Doktor Yardimi Almak Istiyorum Ama Hangisine Ne Diye Gideceğimi Bile Bilmiyorum Ne Yapmaliyim Neye Göre Hareket Etmeliyim

9 ŞUBAT
25-03-2008, 06:20 PM
Doktor Yardimi Almak Istiyorum Ama Hangisine Ne Diye Gideceğimi Bile Bilmiyorum Ne Yapmaliyim Neye Göre Hareket Etmeliyim

sorununuzun ne oldugunu yazarsanız bizde ona gore yardımcı olmaya çalışırız.

eceem
27-03-2008, 02:08 PM
Hayallerini kaybetmene neden olan şey acaba Hukuk fakültesinin senin değilde ailenin hayali olması olabilir mi ?

Düşündüğünde bi kaç saniyeni kendine verdiğinde gelecekte kendini ne olarak görmek isterdin ?

2 ay denilen süreç o kadar büyük ki , çalışınca yapabileceğini biliyorsun .. sence seni çalışmaktan alıkoyan neden ne olabilir .. ?

Kendini rahat bırak .. sıkma .. istediğin neyse o zaten yolunu bulacaktır..
Başarı gerçekten isteyenlerindir herzaman ..
Gerçek istediğinin ne olduğunu bulman temennisiyle ..

Sevgiler ..

butterfly
27-03-2008, 05:51 PM
pes etmee bencee...
gercekten ne istediğine karar ver (ama kendi istediğine) ...
bu geçici bi süreç ama ne kadar cabuk toparlanırsan o kadar ii olur...
eger halledemiorum diosan destek almanı tavsiye ederim...

kolay gelsin;)