PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nerde hatalıyım sizce

BiG EviL
13-03-2008, 07:57 PM
slm arkadaşlar (eski) sevgilim aydında tıp fakültesinde okuyo rock barda tanışmıştık ilişkimiz baya ilerledi ama o cinselliğe daha çok önem veriyodu ona biraz mesafeli durdum tanıştıktan hemen sonra yaşanacak birşey değildir cinsellik sonuçta 1.haftamızda yeniden buluştuk bana babasından geçen genetik bi hastalığının olduğunu ve bunun önce konuşamama saonrada yavaş yavaş ölüme götüreceğini söyledi söylerkende gözleri doldu baya günde 200mg antidepresan aldığınıda söyledi ama çok iyi içki içiyodu inandım o zaman bana o gece benimle kal dedi bende babamla tartıştım ve eve gitmezsem sonuçlarının ağır olacağını söyledi nitekim gece eve gittim ilk haftamızı tanıştığımız yerde kutladık benden hiç ayrılmak istemediğini söyledi ona çok ilgili davranıyodum her fırsatta sevgimi belli ediyodum onla kalmadım diye bozuldu baya izmirde orduevinde kalıyodu ertesi sabah gittiğimde gece 4te sarhoş geldiğini öğrendim o günde çok eğlendik bi tişörtümü vermemi istemişti verdim çok sevdiğim bi kitabı ve yazı defterimide verdim beni daha iyi tanısın diye gece garaja gittik otobüse binerken hüzünlü vedalardan hoşlanmadığını gülerek ayrılmamızı 10 gün sonra görüşeceğimizi söyledi dediği gibi gülümseyerek ayrıldık ama ondan sonra hattını iptal ettirdi msnimi sildi ve benimle hiç görüşmedi kısaca terk etti facebooktan bi sevgilisi olduğunu öğrendim ben facebookuna girdim diye onu bile kaldırmış benden neden bu kadar kaçmış olabilir neden bana bunları yaşattı onla yatmadım diyemi yoksa aşık olmaktan korktuğu içinmi terk etti beni neden eşyalarımı istedi kafamda bi sürü soru var benmi hatalıyım dediği hastalığı araştırdım babadan kıza genetik hastalık geçmiceğini öğrendim 200mg antidepresan ve içki zaten mantıksız gelmişti neden yalan söylemiş olabilir takmıcam diyorum ama sorulardanda kurtulamıyorum...

birmelek
13-03-2008, 08:08 PM
Arkadaşın güvenilir bir insan değildi anlaşılan big..epey bi gel gitli dönemin içine girmiş olmalı. Yani ilaç kullanıp kullanmadığını bilemem ama bana biraz hasta gibi geldi. Belki de onunla yatmadığın için de olabilir. Ama iyi yapmışsın..şuan yatmadan terkedildin yatsaydın yatıp terkedilmiş ve daha ezik bir durumda olurdun. Yani bu kişi kafasına gitmeyi koymuş..ne olursa olsun herhalukarda yine gidecekti. Boşver..kazanan sen olmuşsun bence. Oturmalı ve şükretmelisin. Onu da en kısa zamanda unutmaya çalışmalısın.

atomcekirdegi
14-03-2008, 07:55 PM
Aslına bakılırsa Big evil onunla yatmamakla en iisini yapmışsın..Benim gözlemlediğim kadarıyla cinselliğe olması gereken zamandan önce haddinden fazla önem verenlerde mutlaka bi sorun var çıkıyor..Çükü ziyedesiyle tüketme eğiliminde oluyor bu insanlar..Sonuçta cinsellik de belirli bir duygusal olgunluğa ulaşmayı gerektiriyor..Sen duyarlılık gösterip onu kullanmamışsın bi çok insan senin yaptığını yapmazdı..O yüzden bence hatalı olduğun bi yer yok rahat ol..

atomcekirdegi
14-03-2008, 07:57 PM
Bu arada bişey daha sormak istiyorum eski mesajlarından hatırladığım kadarıyla zaten bi kız arkadaşın vardı ayrıldınız mı?Yani yanlış anlama yoksa aynı iki tane mi var diye takıldım da o yüzden soruyorum...

BiG EviL
14-03-2008, 09:39 PM
şu anda ankarada okuyan bir sevgilim var bahsettiğim ondan öncekiydi sorulara cevap bulamadığım için sizinle paylaşmak istedim önerileriniz için teşekkürler

Nefertiti
14-03-2008, 10:39 PM
şu anda ankarada okuyan bir sevgilim var bahsettiğim ondan öncekiydi sorulara cevap bulamadığım için sizinle paylaşmak istedim önerileriniz için teşekkürler

Açıkçası benimde kafam karıştığı için yorum yazamamıştım.İkiside farklı şehirlerde tıp okuyunca.Ama bence sen Aydın da okuyanı boşverrrr, ;)gelmiş geçmiş.

intihar
14-03-2008, 11:25 PM
benimde başıma benzer bir olay gelmişti... rock bar a gittik beraber...
herşey iyi gitti... sonunda nedensiz bir ayrılık... hayatımda kimseyi istemiyorum
cümlesiyle...

BeYaZ_KeLeBeK
15-03-2008, 01:09 AM
arkadaşlar doğru söylemiş..bencede boşver...çok üstünde durulacak bir konu ve kişi değil bence....

söyledikleri ve yaptıkları tutarsız...yalan söyleme ihtimali yüksek....kafanı yorma...giden gitmiş..iyide olmuş bence...;)

nar tanesi
18-10-2010, 09:37 PM
sanırım üzülmeye ,kafa yormaya değer biri deeğillllllllll.

Hydra
19-10-2010, 01:08 AM
Selamlar;

Babadan kız çocuklarına hastalığın direk kendisi değil taşıyıcı olma durumu geçer.Bu anlamda yazdığınızı okurken yalan sölediğini anladım.Bence bahsettiğiniz kişi duygu sömürüsü yaparak istediğini almaya çalışmış ama siz en doğrusunu yapmışsınız.

Siz hiçbir konu da hata yapmamışsınız.Hatayı yapan karşı taraf olmuş.Siz nerede hata yaptığınızı düşünürseniz bence değmeyecek bir insan için kendinizi yormuş olacaksınız.Hayatınızda kurduğunuz ilkeler var.Anlattığınız bu ilke genel geçerliliği olan ve bittabi altına imzamı atabileceğim bir ilke.Bu yüzden bence daha fazla düşünerek değeri olmayan bir insana değer biçmiş olacaksınız.Siz değerlisiniz ve değeri olmayan insanları düşünerek onların değersizliklerini kendi değerlerinizden ödün vererek değerlendirmeyiniz.Hayat güzel siz güzelsiniz.

Esen kalın