PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya kalemleri...!!!

ates
27-10-2007, 12:28 PM
Arkadaşının doğum günü partisi vardı. Arkadaşı zengin bir ailenin tek kızıydı... O ise maddi durumu o kadar iyi olmayan ama temiz kalpli bir kızdı...
Büyük güzel bir hediye almaya parası yetmediği için üzgündü ama gidip parasının yettiği bir hediye aldı."Boya kalemleri"
DOğum günü partisinin zamanı geldiğinde kız kendinden emin arkadaşının yanına giti ve doğum günü hediyesini uzattı. Heyecanla hediyeyi açan kızın hediyeyi görünce bütün heyecanı gitmişti.Taki üzerindeki küçük notu görene kadar... Not aynen şöyleydi:
"Küçük görme n'olur ben sana bir çocuğun dünyasını hediye ediyorum..."
Ateş...!!!

galiba yeni konuları buraya açıyoruz! :)

9 ŞUBAT
27-10-2007, 02:28 PM
eline saglık ateş,
ah o hediyeler , insan kalbinden hissederek alır , ama verilen kişi egerki o anlamı kavrayamassa işte hediyeyi veren kişi için en buyuk yıkım odur , oysa onda ne manalar gizliidir , ah bir karşıdakide anlayabilse ,

her verdiginiz hediyenin degerinin kavranmasını dilerim .

ates
27-10-2007, 02:33 PM
evet megan aynen öyle
aslında önemli olan o hediyenin kalpten koparak verilmesidir!

ama insanlar hep hediyenin büyüklüğüne maliyetine güzelliğine bakar olmuş ne yazık ki! :(

işte bende bu yazıyı bunun önemsizliğini (yani hediyenini büyüklüğünün,maaliyetinin önemsizliğini) anlata bilmek için yazdım ve sizlerle paylaştım

iyi günler diliyorum :)

babyrose
27-10-2007, 06:11 PM
çok anlamlıydı teşekkürler.bence hediyenin büyüğü küçüğü olmaz hediyeden çok beni hatırlayıp düşünüp alması yeterli hediyenin ne olduğu hiç önemli değildir benim için..

mavigece
27-10-2007, 06:34 PM
evet megan aynen öyle
aslında önemli olan o hediyenin kalpten koparak verilmesidir!

ama insanlar hep hediyenin büyüklüğüne maliyetine güzelliğine bakar olmuş ne yazık ki! :(

işte bende bu yazıyı bunun önemsizliğini (yani hediyenini büyüklüğünün,maaliyetinin önemsizliğini) anlata bilmek için yazdım ve sizlerle paylaştım

iyi günler diliyorum :)

teşekkürler canım... çok iyi anlatmışsın bu güzel paylaşımınla...;)

gizayca
30-08-2008, 12:25 AM
Arkadaşının doğum günü partisi vardı. Arkadaşı zengin bir ailenin tek kızıydı... O ise maddi durumu o kadar iyi olmayan ama temiz kalpli bir kızdı...
Büyük güzel bir hediye almaya parası yetmediği için üzgündü ama gidip parasının yettiği bir hediye aldı."Boya kalemleri"
DOğum günü partisinin zamanı geldiğinde kız kendinden emin arkadaşının yanına giti ve doğum günü hediyesini uzattı. Heyecanla hediyeyi açan kızın hediyeyi görünce bütün heyecanı gitmişti.Taki üzerindeki küçük notu görene kadar... Not aynen şöyleydi:
"Küçük görme n'olur ben sana bir çocuğun dünyasını hediye ediyorum..."
Ateş...!!!

galiba yeni konuları buraya açıyoruz! :)

ayy çok garip ldum ben bu yazıyla :( ne önemi var ki hediyenin..manevi değeri vardır..bir öpücük bile bir hediyeden mutlu etmeli insanı..:):rolleyes:

g1z4y
30-08-2008, 12:30 AM
ooo evet gerçekten üzerindeki not hediye olmuş. etkileyici bir yazı teşekkür ederiz..

gizayca
30-08-2008, 12:58 AM
ya bu tip güzel bir çok yazı var ama hep son sayfalara kalmışlar:(:(

ates
03-09-2008, 06:03 PM
arkadaşlar biz daha önce sitemizde bir sorun yaşadık... baştan yapılandırmak zorunda kalmıştık...
veee o zamanlar eklemiştim ben bu yazıyı :)

kasımpatı
03-09-2008, 10:10 PM
müthiş bir hikaye gerçektendende, bu konuda herkese katılıyorum.. insanlar artık o kadar soyutlaşmışlarki herkes marka takıntısı olmuş çıkmış nereye varıcaz çok merak ediyorum..

kasımpatı
04-09-2008, 02:35 AM
bazen hani o felakete biran önce gelmek istiyorum. nedendir bilinmez ama öle işte, neyse şuan en azından o felaketten uzak hemde çok uzak durmak istiyorum..