PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : başlığa ne desem boş

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 12:25 AM
evet foruma giriş yaptım...açtım önüme bembeyaz yazı panosunu...ve bakıyorum şuursuzca...ne yazmalıyım...ne yazmayalım ki içimdeki ateşi,benim hep söndürmeye çalıştığım görmezden geldiğim ateşi anlatabileyim....

inanın bana şuan bana cevap yazmanızı beklemeden tamamen karşılıksız yazıyorum....yazıyorum çünkü şu an yanıyorum...yazıyorum çünkü göz yaşlarım sicim gibi akıyor....

elimden geleni yaptım....savaştım kendimle...ama olmuyor....yeniliyorum hep..ondan başkasıyla yapamıyacağımı düşünüyorum hep...onunlada yapamadım evet...ama acaba diyorum aşılabilirmiydi bişeyler...hala sorular içinde boğuluyorum...

bedava konuştuğumuz avea hattı ve o hattı kullandığım telefonu(o almıştı) kargoyla geri gönderdim 2 gün önce...işte o an daha iyi anladım bittiğini....ve o kadar koyduki....o da kargoyu aldığını ve aynı şeyleri hissettiğini yazdı mesaj olarak...sana ilk gönderdiğim gün aklıma geldi dedi...

biz sevdik yaa..bağlandık...çok şey yaşadık...savaştık...mücadele ettik...el birliğiyle mutlu sona ulaşmak içindi her şey....hakettikmi bunu biz...ben hakettimmi bazı şeyleri....:(

ne yazacağımı ve ne yazdığımı bilmiyorum şuan...kusura bakmayın...

içimde bir ateş var ve ne yapsam sönmüyor....

siyahın_matemi
07-03-2008, 09:08 AM
Arkadaşım bunu yaşayan ne ilk ne son kişi olacaksın.Senin gibi nice örnekler var, ama biraz daha hatayı kendimizde aramalıyız ne dersin?Sen suçlusun demiyorum yanlış anlama ama doğru insanı seçmemekle en büyük hatayı yapmışsın o yüzden hatayı kendinde ara.Bak senin yaşadıklarını da bana bi kız yaşattı.Suçlu benmişim, çünkü yanlış insanı sevmişim, zamanımdan çalıp ona vermişim, çok sevmişim kendimden çok.Demekki kalbimizi birilerinin ellerine teslim etmeden önce, yanmamak üzülmemek için, iyice düşünmeliymişiz.Tabi ki kimse medyum büyücü değil ki, herşeyi önceden görebilsinde tehhlikeyi önleyebilsin.Ama iyice tanımadan kalbimizi kimseye hipotek ettirmemeliyiz.Yoksa böyle çok acı çekeriz.Ne onunla ne onsu deyip, içimizde gelgitler yaşarız.Zor olcak ama unutmaya çalış, bişeylerle oyalan anlıyor musun beni.Sen sana değer vereni sev, ömrünü herşeyini feda et....;)

O insanı o kadar çok sevmiştim ki, o kadar güvenmiştim ki, kötülük yapamayacak kadar iyi bi kız derdin.Ama insan beşermiş!Beni öyle kırmış küstürmüş ki, artık ne sevgiye inanıyorum, ne de kızlara güveniyorum.Hepsinden nefret eder hale geldim.Düşün işte kurunun yanında bütün yaşlarıda yaktım.O kadar kötü bir iz bırakmış bu kişi!

9 ŞUBAT
07-03-2008, 09:23 AM
sevmek guzel bir şey , bir insanı sevebilmek için onunla uyuşmanız aynı duyguları paylaşmanız lazım , başlarda birçok ortak nokta var diye duşunuluyor ama zamanla sevgi dışında başka sorunlar çıkıyor , bazen onları aşmak kolay oluyor bazende zor o durumda yapacak iki şey kalıyor insana ya sevginizden vazgeçip bitireceksiniz yada her turlu guçlugu acıyı goze alıp devam ettirecekisinz ,
keşke insan ileriyi gorebilsede ona gore karar verebilse ama ne yazıkki o imkanımız yok , yada uçuncu bir secenek olarak bir kez daha deneyip ona gore karar vereceksiniz .

9 ŞUBAT
07-03-2008, 09:25 AM
[B] O insanı o kadar çok sevmiştim ki, o kadar güvenmiştim ki, kötülük yapamayacak kadar iyi bi kız derdin.Ama insan beşermiş!Beni öyle kırmış küstürmüş ki, artık ne sevgiye inanıyorum, ne de kızlara güveniyorum.Hepsinden nefret eder hale geldim.Düşün işte kurunun yanında bütün yaşlarıda yaktım.O kadar kötü bir iz bırakmış bu kişi!

geçmiş olsun siyah , ama bir kişi içinde herkesi aynı kefeye koymamanı tavsiye ederim , belkide boylesi senin için daha hayırlı olmuştur bunu zaman gosterecek , bir laf var şerde bile hayır var derler .

kamiloglu
07-03-2008, 11:24 AM
sizinki ayrılık mı yoksa birbirinizi ne derece sevip sevmdediğinizi yoklamak gibi bişey mi? telefonu gönderiyorsun gönderdiğin için ağlıyorsun, karşıdaki telefonu alıyor aldığı için ağlıyor (muhtemelen). ve sonrasında mesaj yazıyor sana.
ben çok fazla bişey anlamadım yazdıklarından ama ilişkiniz pek bitmişe benzemiyor.
her ikinizde yürütmek istiyor görünüyorsunuz fakat sorunlara odaklanmış gibi bir izlenim de çıkıyor anlattıklarından...
bence henüz birbirinizi seviyorsunuz... ilişkinizi yürütmek için başka şeyler yapın...

birmelek
07-03-2008, 01:16 PM
Cümlelerim tükendi kelebek..bişeyler yazmak istedim ama cümlelerimin tükenmiş olduğunu farkettim. Sana sadece içinden nasıl geliyorsa öyle yap diyeceğim.

YAĞMURR
07-03-2008, 01:52 PM
beyaz kelebek yazınızı okurken bendan 3 seneki günlerim geldi aklıma.. evet belki hiç unutulmıcakmış gibi geliyor ama öyle unutuluyoki inan bana 3 sene sonra bugunlere gelebileceğim aklıma bile gelmezdi..ama zaman öyle geçiyorki zaman okadar iyi ilaçı bazı şeylerin.. eğer karşındaki kişinin aşkından sevgisinden ve sadakatinden eminsen sakın vazgeçme ve mucadelini sakın bırakma..sorunları oturup karşılıklı bir 3, kişi olmadan çözmeye çalışın .. inş her şey düzelir gönlünce olur..

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 07:22 PM
siyahın_matemi,9 ŞUBAT,birmeleğim,yağmur,ve sevgili kamil....hepiniz sağolun...teşekkür ederim yazdıklarınız için....

meleğim...benim bile kelimelerim tükenmişken senin nasıl tükenmesin ki....haklısın....:o

siyahın_matemi....yaşadıkların için üzüldüm....ama şöyle bir durum varki....o beni benim onu sevdiğimden çok daha fazla sevdi...eminim bundan...bazı hatalar yaptı ve acısını sonsuz yaşadı...pişmanlığı....ama ben affedemedim...unutamadım....güvenemedim tekrar....ve herşeyi göze alıp vazgeçtim ondan...tabi sözde vazgeçtim....yani anlayacağın kötü bir insan değildi..genele bakılınca çok mutluyduk....çokta iyi anlaşaıyorduk..artık birbirimizin ruhunu biliyorduk resmen....ama sadece 1 hata....bir hata bizi buralara getirdi....yanlış anlama olmasın..bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum aldatma değil...ama söylediklerinde çok haklısın bazı şeyleri önceden bilemiyoruz....ve şu bir gerçekki bundan sonra karşıma çıkacak yada evleneceğim kişide ne gibi olumsuzluklar olacağınıda bilemiycem..ve belkide çok daha kötü şeylerle yada benzer şeylerle karşılaşıcam...o zaman neden bu kadar sevdiğim 4 yılımı verdiğim kişiden vazgeçtim??kafam karışıyor düşündükçe...

sevgili kamil....biliyorum hepinizin kafası karıştı benim gibi....çok acayip bir durum gerçekten...evet ikmizde acı çekiyoruz ayrılınca ama beraberde olmadı...benim tarafımdan olmadı ..yoksa o şimdi bile arasam tekrar başlamaya hazır biliyorum....sağol...

yağmurcum...biliyorum araya yıllar girince unutulup gidecek belki ama şuan çok zor geliyor...ve belkide yıllar geçtiğinde benim için hala en iyi erkek o olacak....onu sevdiğim kadar sevemiycem kimseyi,onunla anlaştığım gibi anlaşamıycam ve belki benide onun sevdiği gibi sevmiycek kimse...ve böylece bir ömür geçip gidecek...

9 şubat abim....işte senin bu saydıkların arasında seçim yapamadığım için bu kadar acıyı çektim aylardır...sonunda bir seçim yaptım ama bu beni ilerde mutlu edermi etmezmi onuda allah bilir....:(

psikosomatik
07-03-2008, 08:13 PM
beyaz melek ;
inan bunu demek istemezdim ama yanlız deilsin :( aynı şeyleri şu bi kaç gün içinde ben haddinden fazla yaşadım..o kadar kararsız kaldım ki. gitmek ve kalmak arasında bi çizgi vardır ya işte ben orda sallantıda yaşıyordum.olmaz olmaz die bişi yok olmazlar birer birer hayatımıza giriyor. en olmadık zamanlarda yok oluşları yaşıoruz..SöYlEsEm tEsİrİ YoK,SuSsAm gÖnÜl rAzI DeİL.._

mavigece
07-03-2008, 08:15 PM
[QUOTE=BeYaZ_KeLeBeK;20311]o beni benim onu sevdiğimden çok daha fazla sevdi...eminim bundan...bazı hatalar yaptı ve acısını sonsuz yaşadı...pişmanlığı....ama ben affedemedim...unutamadım....güvenemedim tekrar....ve herşeyi göze alıp vazgeçtim ondan...tabi sözde vazgeçtim....yani anlayacağın kötü bir insan değildi..genele bakılınca çok mutluyduk....çokta iyi anlaşaıyorduk..artık birbirimizin ruhunu biliyorduk resmen....ama sadece 1 hata....bir hata bizi buralara getirdi....yanlış anlama olmasın..bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum aldatma değil...ama söylediklerinde çok haklısın bazı şeyleri önceden bilemiyoruz....ve şu bir gerçekki bundan sonra karşıma çıkacak yada evleneceğim kişide ne gibi olumsuzluklar olacağınıda bilemiycem..ve belkide çok daha kötü şeylerle yada benzer şeylerle karşılaşıcam...o zaman neden bu kadar sevdiğim 4 yılımı verdiğim kişiden vazgeçtim??kafam karışıyor düşündükçe...QUOTE]

canım bu kadar çok acı çekiyorsun ve birbirinizi hala sevdiğinizden eminsin...öyleyse sevginiz için yeniden denemeye ne dersin...bundan sonra karşına çıkacak herkeste onu arayacaksın...mutlu olmanı engelleyecek...unutamam diyorsun çünkü...ondan daha iyisini bulabilirmiyim diyorsun...yeniden denerseniz ya hatalarınızdan ders alıp iyi sonuçlandırırsınız ya da yine bitse bile bu kadar acı çekmezsin diye düşünüyorum...yarım kalan sevginiz peşinizi bırakmayacak gibi çünkü...

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 08:37 PM
psikosomatik..çok iyi anlıyorum...en güzelini sen söylemişsin zaten...söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil....ne diyebilirimki....

mavigece...canım benim....belkide haklısın ama ben kendimde o cesaretide bulamıyorum...daha önce çok denedim..barıştık..ve beni barıştığım anda bir korku sarıyor...ayrıyken korkmuyorum barışınca korkmaya başlıyorum...

acaba bu bende psikolojik bir rahatsızlığıma dönüştü diye düşünmeye başladım açıkçası...:(:confused:

mavigece
07-03-2008, 08:40 PM
canım bu konuyu doktorunla konuşsan...dediğin gibi psikolojik rahatsızlığa dönüşmesin....

psikosomatik
07-03-2008, 08:47 PM
ben 2 senedir yaşıorum o durumu.tam unuttugum anda geri geldi hayatımı mahvetti günlerce kendimle savaştım. ama hep bu kısır döngü 2 sene boyunca devam etti. en sonunda kesinlikle cok sevsem bile kendime cok şeyi yediremedim ve korkularımdan sıyrılarak zor olsa da hayır dedim.
içime bişiler dokundu, kalbim acıdı.ellerime kanlar bulaştı ve onu içimde intihar ettim .._

kesinlikle bi doktora gitmelisin.emin ol gitmeyınce çok şey kaybedersin ve bünyene zarar.ve zamanla kazandıklarının yanında kaybettiklerinin lafı bile olmaz ;)

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 09:16 PM
psikosomatik canım..ben zaten doktora gidiyorum ilaçta kullanıyorum..depresyon panik atak falan için...ama bu da sanırım ayrı bir rahatsızlık gibi bişey oldu bende...fobi gibi falan..zaten doktorum demişti sen fobileştirmişsin bazı şeyleri kafanda diye..evlilik falan...ben yaşadığımız sorunları anlattığımda adam prof bide o kadar garip karşılamadı...olabilecek şeyler dedi...hatasını anlamış sonuıçta dedi...ama ben yinede güvenemedim...acaba biz bazı şeyleri çokmu büyütüyoruz yaa..:confused:

mavigece haklısın galiba...ama şuan kontrolüm falan yok doktorumla....olmadı gidrim birara..offf yaaa:( ne düşüneceğimi şaşırdım...

Nefertiti
07-03-2008, 09:16 PM
Kelebeğim,arkadaşlığınızın seyri sırasında neler yaşandığını bilemiyorum,
Ama senin cümlelerine baktığımda aslında aranızda ciddi bir sorun yok gibi gözüküyor ve hala birbirinizi seviyorsunuz.Hiç kimse dört dörtlük değil,emek verilen bir beraberliği bitirip yeni bir ilişkiye başlamak her zaman riskli.Eğer aranızda affedilmeyecek kadar büyük bir olay yaşanmamışsa yeniden deneyin derim.
Bu şekilde devam ederse ikinizde mutsuz olacaksınız.

psikosomatik
07-03-2008, 09:22 PM
Allah yazmadıysa onun dediğinden hiç bişi şaşmaz ve bi hikmeti vardı.asla hikmetinden sual sorulmaz.eğer o ol dediyse olmazlar olur zaten...dua etmelisin bence..

Allah'ım gönlünde olanı hakkında hayırlı eylesin,, hakkında hayırlı olana gönlünü razı eylesin inşaAllah !..

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 09:33 PM
sevgili nefertiti haklısın çok ama bilmiyorum anlatsam da aynı şeyi düşünürmüsün....kısaca söylmek gerekirse bana el kaldırmıştı...hemde çok hasta olduğum bir durumda....yatarken...hemde annesi hastaneye gidiyoruz dedim diye fenalaştığı için...:( bu da beni çok korkuttu...unutamadım..çok pişman oldu...ders aldı...tekrar güvenimi sağlamak için çok uğraştı ama olmadı...korkumu atamadım...9aydır bunun mücadelesini verdik...pişman olduğuna inanıyorum ve belkide gerçekten birdaha yaşanmıycak böyle bişey...ama gelin görünki kendime bunu anlatamadım...olay bu canım...

psikosomatik...amin canım amin....güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim...hepimize inşallah...

Nefertiti
07-03-2008, 09:48 PM
sevgili nefertiti haklısın çok ama bilmiyorum anlatsam da aynı şeyi düşünürmüsün....kısaca söylmek gerekirse bana el kaldırmıştı...hemde çok hasta olduğum bir durumda....yatarken...hemde annesi hastaneye gidiyoruz dedim diye fenalaştığı için...:( bu da beni çok korkuttu...unutamadım..çok pişman oldu...ders aldı...tekrar güvenimi sağlamak için çok uğraştı ama olmadı...korkumu atamadım...9aydır bunun mücadelesini verdik...pişman olduğuna inanıyorum ve belkide gerçekten birdaha yaşanmıycak böyle bişey...ama gelin görünki kendime bunu anlatamadım...olay bu canım...
...
Anladım canım,dediğim gibi bu tür davranışlar yani bir erkeğin bir kadına el kaldırması sebebi ne olursa olsun şekil olarak affedilir bir şey değil.
Bazı insanlar istemedikleri halde,bazı durumlarda kendinden beklenmeyen davranışlar sergileyebilir,sanıyorum arkadaşında bunu yapmış.Ondan hiç beklemediğin bir şey..Ben yine aynı şeyi düşünüyorum evet.9 aydır onu gözlemledin,kimbilir hangi duygular içerisinde fevri davrandı ve sonuçta pişman oldu,bu ona büyük bir ders olmuştur bence.Ama şunu bilki bir daha olmayacak diye bir şey yok,insanoğlu şeşer beşer ve bazı şeyler bir anda kontrol dışı gelişebiliyor.Çok uzatmayayım...Yinede en doğru kararı sen vereceksin.

BeYaZ_KeLeBeK
07-03-2008, 09:58 PM
haklsıın canım...teşekkür ederim ilgin için....

offf bilmiyorum...zaman ...zaman...hep diyorum eğer birbirmizin kaderinde varsak yine dönüp dolaşıp bulucaz birbirmizi....yok değilse burda kalacak böyle...:o

Nefertiti
07-03-2008, 10:05 PM
En iyisini yapıp,sıkıntılarını burada arkadaşlarla paylaşıyorsun.Bence devam et kendi başlığına kendi anlık düşüncelerini yaz ve zaman zaman geri dönüp oku.Dışardan biri gibi;)

birmelek
07-03-2008, 11:12 PM
Allah'ım gönlünde olanı hakkında hayırlı eylesin,, hakkında hayırlı olana gönlünü razı eylesin inşaAllah !..

Psikomatik..ne güzel sözler söylüyorsun öyle..kendi cümlelerim tükendiği için sanırım tüm bunlar. Ama bu söz çok hoşuma gitti gerçekten. Ben bu sözün birinci kısmı için çok uğraştım..çok emek verdim..çok dualar ettim ama payıma ikinci kısmını yaşamak düştü. O yüzden kelebeğe de fazla birşey söylemiyorum..hatta hiçkimseye söyleyecek sözüm yok. Sadece şunu bilin ki;herşey olacağına varıyor eninde sonunda. O yüzden kendinizi fazla yıpratmanın bir gereği yok. Olmuyorsa olmasın boşverin..ben ikinci kısmı yaşıyorum da çok mu kötü oluyor sanki..hayırr..şükürler olsun ki herşey yolunda. Çünkü allah kendi hayırlı gördüğü şeyi yaşatıyor size..eğer hayatınızı allahın ellerine bırakırsanız. Ondan yardım isterseniz. O yüzden dualarınızı eksik etmeyin canım arkadaşlarım.

psikosomatik
08-03-2008, 04:51 PM
birmelek..
benımde kelimelerim tükenmişti zamanında hala da son raddelerindeyım.._
keşke çok şeye pembe gözlüklerle bakabilsek.ama cok acımasız hayat..
Allaha dua etmek lazım gerçekten o yazıysa onun çizdiğinden başka kalem yazmaz.._

hayat-sıkıcı
08-03-2008, 05:15 PM
Benİm Sorunlarim Benİ AŞiyor Mu Dersİnİz?bİlemem
Hayat Bana Sikici Gelİyor.ÇÜnkÜ Artik Hayattan Zevk Almiyorum Kendİmden İĞrenİyorum ...sİz HİÇ Kendİnİzden Nefret Ettİnİz Mİ?dÜŞÜnemİyorum.......beynİmİn İÇİ BoŞ Gİbİ...
Bİ De İnsanin SevdİĞİ Olunca Sevİyor Mu Acaba Der Durursunuz Bİlİnmez
Yanİ Kisacasi YaŞam Sikici

olvido
08-03-2008, 07:58 PM
sorunlar yaşasanda onun kendine göre biri olmadığını düşünsende aşk bitmiyor ne yazıkki
en kötüsüde sen seviyorsun karşındaki seviyor ama birlikte olmanız imkansız bu durumu o kadar iyi biliyorum kiii
her güne başlarken yeni bir karar veriyorum tamam bugün düşünmek yok artık ama nasıl yapılacağını bilemiyorum bi anda onu yüreğimde hissediyorum sonra derin bir acı başlıyorum ağlamaya
çevremdekiler teselliye başlıyorlar bitecek geçecek üzgünüm geçmiyor azalmıyor uzaklaşıkça sanki daha çok yakınlaşıyorum
beyaz kelebeğim yazını okuyunca bunları hissettim inan ne diyeceğimi bilmiyorum galiba yapabileceğimiz tek şey bekleyip görmek

BeYaZ_KeLeBeK
09-03-2008, 12:31 AM
hepinize teşekkür ederim...

beni tanıyan konuyu yakından bilen arkadaşlarımın kelimelerinin tükenmesi çok doğal...çünkü resmen onlarla birlikte yürüttük bu savaşı..ne yapalım ne edelim diye aylarca konuştuk tartıştık...sonuçta bitti...ama şimdi düşünüyorumda bundan sonra karşıma çıkacak olan kişi ondan daha mı iyi olacak...

meleğim senin karşına çıkmış ve mutlusun...Allah bozmasın....nazar değmesin....çok haklsın Allaha bırakmak en iyisi bazı şeyleri...zaten sonunda onun dediği olur hep....bikaç gündür düşünüyorum yine....arasam tekrar başlayalım desem...çünkü bilmiyorum ya nası anlatılırki bu....inanıyorum pişmanlığına çok inanıyorum..beni sevdiğini biliyorum..kaç yıldırda tanıyoruz birbirimizi...alttan alarak el birliğiyle bişeyler yapabiliriz gibi geliyor...

bugün bişey öğrendim...birlikte çalıştığı bir adam var...aynı evde kalıyolardı..amerikayla telefonda iş yapıyorlardı...benim telefonu ona geri gönderidiğim gün bu adam ters bir laf etmiş....ona "bırak sende artık bu karı kız işlerini "demiş...benimkide sinirlenmiş sen kime karı diyosun diye...kavga etmişler...eşyalarını toplayıp evden ayrılmış...işi bırakmış...

çok üzüldüm...benim yüzümden işindende oldu...:( gerçi yazınki işi başka ama burdanda çok geliri vardı...bilmiyorum beni sevdiğini biliyorum ....
:(

Gümüş
10-03-2008, 10:15 AM
http://www.youtube.com/watch?v=Ogm4P8WCjvo
kelebek içimden bu şarkıyı sana vermek geçti bugün...aslında ikinize...
bu yazılarını okuyunca bilmiyorum...neyse bu şarkı yine senin imzan sayesinde buldum...90 lı yıllarda en sevdiğim grubdu oya bora çifti...

BeYaZ_KeLeBeK
10-03-2008, 08:41 PM
canım benim yaa canımsın...çok teşekkür ederim bitanem...

duygulandırdın beni yaa....video da çok güzel....dinliyorum şuan...

o zaman bende size bir süpriz yapayım mı:D

bilmiyorum içimden geldi...birden ona güvendiğimi hissettim....mesaj yazdım...bu seferde o ben sana nasıl güvenicem dedi...mesajlarını aynen yazıyorum ;

1.mesaj

"senin böyle birden karar vermen beni korkutuyor işin aslı,ben senin ilerde eskisi gibi düşünmeyeceğine nası güvenicem,sende biliyorsun çok çabaladım,ben seni hayatta herşeyi göze alacak kadar çok seviyorum ama bütün bu yaşanmışlığın üzerine ben seninle geri dönülmez bir yolda en az benim kadar kararlı ve cesur olman kaydıyla ve evlenmeye niyetli değil kararlı olman iyi ve kötü günde ayrılmadan kopmadan hep mücadeleci ve biz eksenli olmayı kabul edersen ,eskisi gibi olabileceksen bu yolda seninle yürümek değil soluksuzca koşmak isterim ama bunları yapamayacaksan bana her konuda sonsuz güvenemeyeceksen ne olur ne beni yor nede kendin yorul ama kabul edersen başımda tacsın ve seni bir hayat boyu mutlu edeceğime yemin ederim."

2.mesaj

"bende seni anlıyorum,tabiki seni kimseye ezdirmem sana laf ettirmem bu zamana kadarda ettirmedim.sen benim dediklerimi yapabilecekmisin bana güveniyormusun dediklerimi kabul ediyormusun?sadece varım yada yokum demen benim için yeterli lütfen birdahaki msjnda bunu belirtirmisin bu benim için çok önemli nolur anla ve bunu belirt ben bu yaşananları bir daha yaşamak istemiyorum.gerçekten çok yara aldım beni çok üzdün.ben senin hassasızlıkların başta olmak üzere seni tamamıyle tanıyorum ama sende benim hassas olduğum konularda tolerans göster,ben ne istiyorsam ne ypaıyorsam yada yapacaksam herşey sen ve senin mutluluğun için inan bana benimle beraber hiç pişman olmayacaksınherşeyden önce benim merhametime güven"

işte böyle...konuştuk barıştık....bundan sonra karşılıklı olarak daha dikkatli anlayışlı birbirimizi kırmadan devam etmeye karar verdik....

yalnız annemim suratı bir karış..halbuki geçen kendi bile demişti resimlere bakmıştıkta tuhaf oldum bende demişti...bimiyorum...hakkımızda hayırlısı....

http://www.youtube.com/watch?v=FfW2psenf7E&feature=related

Rosalie
10-03-2008, 09:10 PM
Bitanem....................
Ben...sustum kaldım...kendi kararın kendi hayatın...lütfen 3. bir şansı bir hatasında daha verme ona...
ve benden sana..sen beni anlarsın biliyorum ;)

http://youtube.com/watch?v=imN0Y1jmWJs

Gümüş
10-03-2008, 09:13 PM
çok sevindim kelebek.vallahi şuan mesajlarınızı okuyunca gözlerim doldu...birbirinizi çok seviyorsunuz bence zorluklara katlanabilirsiniz...küçük şeyler ikinizide yıkamaz gibi geldi bana bu kısacık yazılarda...eğer sen gerçekten eminsen onunla bir ömür geçirebileceğine,bence savaşı bırakma.annen senin mutluluğunu görünce zaten oda erkek arkadaşını sever farkında olmadan...;)gerçekten çok sevindim canım.hakkınızda hayırlısı ne ise öyle olsun...dur bir şarkı daha göndereyim size buda harika ve size uygun eminim...:)

http://www.youtube.com/watch?v=SCdI3NwNoTw

Gümüş
10-03-2008, 09:20 PM
Bitanem....................
Ben...sustum kaldım...kendi kararın kendi hayatın...lütfen 3. bir şansı bir hatasında daha verme ona...
ve benden sana..sen beni anlarsın biliyorum ;)

http://youtube.com/watch?v=imN0Y1jmWJs

ah kirazım ahh beni mahfettin bu şarkıyla...bu sayfa bana baya dokundu en iyisim çıkayım buradan ben...kelebeğim,hiç bir 3.kişinin etkisinde kalma derim sana son olarak...bütün kararları sen ver...o zaman hata bile olsa o kadar zor gelmez sana...ama inşallah hayırlısı budur,ve sonu evlilik olur artık bu işin...;)

BeYaZ_KeLeBeK
10-03-2008, 09:58 PM
kirazcım teşekkür ederim canım şarkı için...çok güzeldi..anladım ben seni..:)

tabiki 3.şansı vermiycem canım benim..asla...!!ama 3. bir hatanın olmayacağına beni inandırdı...eğer yaparsa o kaybeder yine...affetmeyeceğimi biliyor...

gümüşüm ahhh bu eski şarkılara bayılıyorum..çok sağol canım benim..çok güzel seçimler yapmışsın....ne desem az size ben yaaa:o seviyorum sizi....

evlilikle sonuçlanıp sonuçlanmayacağını yine Allah bilir canım...eğer kısmte değilse başka bi şekilde yine bitecek ben buna inanıyorum...hayırlı olan neyse o olsun..ama demekki şuan bitmeyecekmiş....

bana diyorki belkide bunların yaşanması gerekiyordu...şimdi yaşanmasaydı evlenince olacaktı belki ve o zaman şimdikinden aha kötü olacaktık diyor...şimdi oldu ve ben hatalarımı gördüm diyor....haklıda slında...o açıdan bakınca....

neyse bakalım herşey kısmet...hepinizi çok seviyorum......:)

Rosalie
10-03-2008, 10:02 PM
Allah gönlüne göre versin bitanem...Senin mutlu olmanı inan en çok isteyenlerden biriyim...Hayat sürprizlerle doludur...Hakkınızda hayırlısı olsun bitanem....İnşallah çok güzel bir gelin olacaksın ve ben senin kınanda göbek atıcam :D

Nefertiti
10-03-2008, 10:34 PM
işte böyle...konuştuk barıştık....bundan sonra karşılıklı olarak daha dikkatli anlayışlı birbirimizi kırmadan devam etmeye karar verdik....

Ooo hadi bakalım,hayırlısı olur inşallah ve bir 3.denemeye gerek kalmaz...;)

BeYaZ_KeLeBeK
10-03-2008, 10:36 PM
inşallah kuşum inşallah.....Allah hepimizin gönlüne göre versin..benim gönlümdekini çok iyi biliyor Allah..nasıl bir evlilik istediğimi...eğer bu onunla olacaksa onunla evleneyim inşallah....ama başkasıylada başkası olsun....kısmet olmayınca nişandan dönen nikah masasından dönen bile var...tabiki oraya kadar gitmesin eğer bitecekse ama evlilik kader işi biraz...ne bileyim işte...Allah büyüktür....

güldürdün beni:D atarsın göbek bilirim.....:Dsağol canımmmmmmm

BeYaZ_KeLeBeK
10-03-2008, 10:38 PM

Ooo hadi bakalım,hayırlısı olur inşallah ve bir 3.denemeye gerek kalmaz...;)

inşallah nefertiti....zaten bi daha denemeye hiiiç niyetim yok...onunda benimde..bu sefer oldu oldu....olmadı bitmiştir....çok yorulduk çünkü...yine olmassa artık peşinden gitmeyiz bişeylerin...

Nefertiti
14-03-2008, 11:21 PM
Kelebekkk,sevdiğine kavuştun bizi unuttun.Umarım her şey iyi gidiyordur.;)

BeYaZ_KeLeBeK
15-03-2008, 01:04 AM
aaaaa sizi unutmakmıııı:eek:

aslaaaaaaaa.....

buaralar derslere yoğunlaştım arkadaşlar...kusura bakmayın..o nedenle daha az girmeye başladım...bilgisayarda çok yoruyor kafamı..:o

zamanım azaldı...bir kazanayım şu sınavı...sonra dileyin benden ne dilerseniz...:D

şimdilik herşey yolunda nefertiti canım...bilmiyorum sonu ne olur..hayırlısı olsun...

sizi unutmam kesinlikle böyle düşünmeyin üzülürüm...:o

mavigece
15-03-2008, 02:01 AM
canımmm yeni okudum güzel haberlerini...mutluluğun belli oluyor canım...önemli olan da bu zaten.....seni böyle görmek çok güzel...herşey daha güzel olur umarım...
sıra sınavda ve rahat çalışırsın artık...ikinci güzel haberi de verirsin bize...:)
seni seviyoruz canım...;)

BeYaZ_KeLeBeK
15-03-2008, 02:06 AM
:)

sağol canım benim...seninle konuşmuştuk ya msnde...işte ondan sonra oldu olan...:)inşallah canım yaa yine diyorum herşeyin hayırlısı ve kısmet.....kısmet olan neyse o olacak....inşallah güzel olur...

ikinci güzel haberi vermeyi bundan daha çok istiyorum emin ol....:D

inşallah o da olur...kutlayacaz burda...sözümü unutmadım....:D

Nefertiti
15-03-2008, 09:08 AM
Sınavda başarılar dilerim,Kelebek..:)

kamiloglu
15-03-2008, 11:01 AM
ortak bir noktada buluşup yeniden birlikte olmanız güzel bişey kelebek
ayrıca sınavda da başarılar :)

YAĞMURR
15-03-2008, 11:45 AM
çok sevindim ikiniz adınıza beyazkelebek inş bir daha böyle bir şey yasamazsınız..mutluluklar..

BeYaZ_KeLeBeK
16-03-2008, 08:15 PM
nefertiti,kamil ve yağmur teşekkür ederim....

sanada başarılar kamilcim sınavda:)

birmelek
16-03-2008, 10:40 PM
Ben bu sayfaya uğramayalı neler değişmiş nelerr..şaşırdım kaldım doğrusu. E hayırlı olsun diyelim o zaman..allah tamamına erdirsin.

BeYaZ_KeLeBeK
18-03-2008, 11:21 PM
teşekkür ederim canım....

tamamında ne olacağı Allaha kalmış artık....yeterki hayırlısı olsun....